Muži HS140, Zakopane | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Šprint žien, 7,5 km, Pokljuka | Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR) (kon.) |
Zjazd žien, Cortina d'Ampezzo | Víťazka: Corinne Suterová (SUI) (kon.) |
Skoky mužov HS140, Peking | (zruš.) | | | Beh mužov 10 km, Peking | (zruš.) |
koniec udalosti
Zjazd žien, Cortina d'Ampezzo
Víťazka: Corinne Suterová (SUI)
(2. Kira Weidleová (GER) 3. Lara Gutová-Behramiová (SUI))
Miroslav Revaj
Štartovná listina:
1. Francesca Marsagliaová (ITA)
2. Corinne Suterová (SUI)
3. Laura Pirovanová (ITA)
4. Nadia Delagová (ITA)
5. Breezy Johnsonová (USA)
6. Kajsa VIckhoffová Lieová (NOR)
7. Corinne Suterová (SUI)
8. Michelle Gisinová (SUI)
9. Ester Ledecká (CZE)
10. Christine Scheyerová (AUT)
11. Kira Weidleová (GER)
12. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
13. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
14. Ramona Siebenhoferová (AUT)
15. Tamara Tipplerová (AUT)
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
17. Ilka Štuhecová (SLO)
18. Mirjam Puchnerová (AUT)
19. Elena Curtoniová (ITA)
20. Tiffany Gauthierová (FRA)
21. Maruša Ferková (SLO)
22. Laura Gaucheová (FRA)
23. Greta Smallová (AUS)
24. Julija Pleškovová (RUS)
25. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
26. Laurenne Rossová (USA)
27. Isabella Wrightová (USA)
28. Ania Monica Caillová (ROU)
29. Jacqueline Wilesová (USA)
30. Lin Ivarssonová (SWE)
31. Nevena Ignjatovićová (SRB)
1. Francesca Marsagliaová (ITA)
2. Corinne Suterová (SUI)
3. Laura Pirovanová (ITA)
4. Nadia Delagová (ITA)
5. Breezy Johnsonová (USA)
6. Kajsa VIckhoffová Lieová (NOR)
7. Corinne Suterová (SUI)
8. Michelle Gisinová (SUI)
9. Ester Ledecká (CZE)
10. Christine Scheyerová (AUT)
11. Kira Weidleová (GER)
12. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
13. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
14. Ramona Siebenhoferová (AUT)
15. Tamara Tipplerová (AUT)
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
17. Ilka Štuhecová (SLO)
18. Mirjam Puchnerová (AUT)
19. Elena Curtoniová (ITA)
20. Tiffany Gauthierová (FRA)
21. Maruša Ferková (SLO)
22. Laura Gaucheová (FRA)
23. Greta Smallová (AUS)
24. Julija Pleškovová (RUS)
25. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
26. Laurenne Rossová (USA)
27. Isabella Wrightová (USA)
28. Ania Monica Caillová (ROU)
29. Jacqueline Wilesová (USA)
30. Lin Ivarssonová (SWE)
31. Nevena Ignjatovićová (SRB)
Ja vám ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok soboty! (12:12:21)
1. Corinne Suterová (SUI) 1:34.27
2. Kira Weidleová (GER 1:34.47 +0.20
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1:34.64 +0.37