Muži HS140, Zakopane | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Šprint žien, 7,5 km, Pokljuka | Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR) (kon.) |
Zjazd žien, Cortina d'Ampezzo | Víťazka: Corinne Suterová (SUI) (kon.) |
Skoky mužov HS140, Peking | (zruš.) | | | Beh mužov 10 km, Peking | (zruš.) |
koniec udalosti
MS - Šprint žien, 7,5 km, Pokljuka
Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR)
(2. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 3. Hanna Solaová (BLR))
Miroslav Revaj
Štartovná listina:
1. Markéta Davidová (CZE)
2. Mari Ederová (FIN)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR)
4. Baiba Bendiková (LAT)
5. Emma Lunderová (CAN)
6. Milena Todorovová (BUL)
7. Denise Herrmannová (GER)
8. Natalja Kočerginová (LTU)
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
10. Johanna Talihärmová (EST)
11. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
12. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
13. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
14. Olena Pidhrušná (UKR)
15. Franziska Preussová (GER)
16. Lena Häckiová (SUI)
17. Lucie Charvátová (CZE)
18. Tiril Eckhoffová (NOR)
19. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
20. Linn Perssonová (SWE)
21. Clare Eganová (USA)
22. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
23. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
24. Hanna Solaová (BLR)
25. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
26. Fujuko Tačizakiová (JPN)
27. Julia Simonová (FRA)
28. Jevgenija Pavlovová (RUS)
29. Elvira Öbergová (SWE)
30. Dunja Zdoucová (AUT)
31. Hanna Öbergová (SWE)
32. Ivona Fialková (SVK)
33. Janina Hettichová (GER)
34. Alina Stremousová (MDA)
35. Lisa Vittozziová (ITA)
36. Dorothea Wiererová (ITA)
37. Vanessa Hinzová (GER)
38. Polona Klemenčičová (SLO)
39. Julija Džimová (UKR)
40. Sanita Bulinaová (LAT)
41. Kamila Żuková (POL)
42. Anna Frolinová (KOR)
43. Světlana Mironovová (RUS)
44. Anika Kožicaová (CRO)
45. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ)
46. Jelena Kručinkinová (BLR)
47. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
48. Selina Gasparinová (SUI)
49. Federica Sanfilippová (ITA)
50. Tuuli Tomingasová (EST)
51. Sari Maedaová (JPN)
52. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
53. Ukaleq Astri Slettemarková (GRL)
54. Julia Schwaigerová (AUT)
55. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
56. Megan Bankesová (CAN)
57. Daniela Kadevová (BUL)
58. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
59. Paulina Fialková (SVK)
60. Mona Brorssonová (SWE)
61. Amanda Lightfootová (GBR)
62. Suvi Minkkinenová (FIN)
63. Lotte Lieová (BEL)
64. Eva Puskarčíková (CZE)
65. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
66. Anais Bescondová (FRA)
67. Alla Gilenková (MDA)
68. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
69. Valj Semerenková (UKR)
70. Rieke De Maeyerová (BEL)
71. Susan Dunkleeová (USA)
72. Nadia Moserová (CAN)
73. Elena Chirkovová (ROU)
74. Katharina Innerhoferová (AUT)
75. Annija Keita Sabuleová (LAT)
76. Marija Zdravkovová (BLR)
77. Iryna Krjuková (BLR)
78. Jurie Tanakaová (JPN)
79. Kinga Zbylutová (POL)
80. Nika Blaženićová (CRO)
81. Aita Gasparinová (SUI)
82. Irene Lardschneiderová (ITA)
83. Jessica Jislová (CZE)
84. Veronika Machyniaková (SVK)
85. Erika Jänkäová (FIN)
86. Ida Lienová (NOR)
87. Regina Ojaová (EST)
88. Uljana Kajševová (RUS)
89. Son-su Kim (KOR)
90. Lea Einfaltová (SLO)
91. Nastasija Kinnunenová (FIN)
92. Darja Blašková (BLR)
93. Deedra Irwinová (USA)
94. Michela Carraraová (ITA)
95. Irina Kazakevičová (RUS)
96. Lena Repincová (SLO)
97. Elisa Gasparinová (SUI)
98. Joanna Jakielová (POL)
99. Sarah Beaudryová (CAN)
1. Markéta Davidová (CZE)
2. Mari Ederová (FIN)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR)
4. Baiba Bendiková (LAT)
5. Emma Lunderová (CAN)
6. Milena Todorovová (BUL)
7. Denise Herrmannová (GER)
8. Natalja Kočerginová (LTU)
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
10. Johanna Talihärmová (EST)
11. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
12. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
13. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
14. Olena Pidhrušná (UKR)
15. Franziska Preussová (GER)
16. Lena Häckiová (SUI)
17. Lucie Charvátová (CZE)
18. Tiril Eckhoffová (NOR)
19. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
20. Linn Perssonová (SWE)
21. Clare Eganová (USA)
22. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
23. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
24. Hanna Solaová (BLR)
25. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
26. Fujuko Tačizakiová (JPN)
27. Julia Simonová (FRA)
28. Jevgenija Pavlovová (RUS)
29. Elvira Öbergová (SWE)
30. Dunja Zdoucová (AUT)
31. Hanna Öbergová (SWE)
32. Ivona Fialková (SVK)
33. Janina Hettichová (GER)
34. Alina Stremousová (MDA)
35. Lisa Vittozziová (ITA)
36. Dorothea Wiererová (ITA)
37. Vanessa Hinzová (GER)
38. Polona Klemenčičová (SLO)
39. Julija Džimová (UKR)
40. Sanita Bulinaová (LAT)
41. Kamila Żuková (POL)
42. Anna Frolinová (KOR)
43. Světlana Mironovová (RUS)
44. Anika Kožicaová (CRO)
45. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ)
46. Jelena Kručinkinová (BLR)
47. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
48. Selina Gasparinová (SUI)
49. Federica Sanfilippová (ITA)
50. Tuuli Tomingasová (EST)
51. Sari Maedaová (JPN)
52. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
53. Ukaleq Astri Slettemarková (GRL)
54. Julia Schwaigerová (AUT)
55. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
56. Megan Bankesová (CAN)
57. Daniela Kadevová (BUL)
58. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
59. Paulina Fialková (SVK)
60. Mona Brorssonová (SWE)
61. Amanda Lightfootová (GBR)
62. Suvi Minkkinenová (FIN)
63. Lotte Lieová (BEL)
64. Eva Puskarčíková (CZE)
65. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
66. Anais Bescondová (FRA)
67. Alla Gilenková (MDA)
68. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
69. Valj Semerenková (UKR)
70. Rieke De Maeyerová (BEL)
71. Susan Dunkleeová (USA)
72. Nadia Moserová (CAN)
73. Elena Chirkovová (ROU)
74. Katharina Innerhoferová (AUT)
75. Annija Keita Sabuleová (LAT)
76. Marija Zdravkovová (BLR)
77. Iryna Krjuková (BLR)
78. Jurie Tanakaová (JPN)
79. Kinga Zbylutová (POL)
80. Nika Blaženićová (CRO)
81. Aita Gasparinová (SUI)
82. Irene Lardschneiderová (ITA)
83. Jessica Jislová (CZE)
84. Veronika Machyniaková (SVK)
85. Erika Jänkäová (FIN)
86. Ida Lienová (NOR)
87. Regina Ojaová (EST)
88. Uljana Kajševová (RUS)
89. Son-su Kim (KOR)
90. Lea Einfaltová (SLO)
91. Nastasija Kinnunenová (FIN)
92. Darja Blašková (BLR)
93. Deedra Irwinová (USA)
94. Michela Carraraová (ITA)
95. Irina Kazakevičová (RUS)
96. Lena Repincová (SLO)
97. Elisa Gasparinová (SUI)
98. Joanna Jakielová (POL)
99. Sarah Beaudryová (CAN)
Spokojné môže byť aj Slovensko! Paulína Fialková sa vrátila po pauze späť na trať a potvrdil dnes kvalitný výkon zo zmiešanej štafety, keď spravila len jednu chybu na prvej položke, tá druhá už bola čistá a bežecky to vytiahla na konečné 13. miesto, čím sa kvalifikovala aj do zajtrajšej stíhačky a pôjde z veľmi dobrej pozície! Jej sestra Ivona spravila dokopy až 4 chyby a končí na 65. mieste, čo nestačí na zajtrajšiu stíhačku a nepostupuje tam ani Veronika Machyniaková, ktorá obsadila konečné 93. miesto s 3 chybami.
Ako už bolo teda spomenuté, zajtra je na programe stíhačka o 15:30 a Slovensko v nej bude reprezentovať Paulína Fialková, ktorá dnes získala aj prvé body do SP. Aj z tohto preteku nájdete zajtra náš prenos.
Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok soboty! (15:50:52)