Atlético Madrid – Vigo 2:2 (kon.)
Atlético Madrid
2:2 (1:1)
Celta Vigo
Pondelok 08.02.2021, 21:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španielska LaLiga • 22. kolo

Dnešný duel je úspešne za nami. Už-už to vyzeralo, že domáci získajú ďalšie tri body, ale tesne pred koncom hostia podčiarkli svoj skvelý dnešný výkon a vyrovnali na konečných 2:2. Celta Vigo si za dnešný zápas jednoznačne body zaslúžila. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (22:54:14)

90+3

90+2
    Celta teraz kontroluje hru a nechce loptu požičať svojmu súperovi.

90+1
    Nad rámec dnešného stretnutia sa bude hrať ešte 180 sekúnd, teda tri minúty.

90
    Razom je vyrovnané! Do konca zápasu zostáva už len nadstavený čas, ktorého nádielku zistíme o pár sekúnd.

89
    Celta Vigo dalo gól! Gól strelil FACUNDO FERREYRA, ktorý si nabehol do stredu päťky na prízemný center a poľahky usmernil loptu do odkrytej bránky.

88
    Kondogbia bol zastavený len nedovolene. Štandardná situácia pre Atlético.

87
    Domáci držia loptu pevne v moci a získavajú tak množstvo cenných sekúnd.

86
    Kolmica za obranu Atlética končí mimo hracej plochy. Domáci budú zahrávať päťku.

85
    Do konca dnešného zápasu zostáva už len päť minút.

84
    Celta Vigo rohový kop odvrátila, ale pri lopte budú naďalej domáci.

83
    Domáci budú zahrávať rohový kop. Opakované zábery ale potvrdili, že sa malo zahrávať od bránky Blanca.

82
    Atlético kombinuje v okolí poliacej čiary a kontroluje vývoj stretnutia.

81
    Žltú kartu videl aj tréner hosťujúceho tímu.

80
    Center z pravej strany nenašiel správneho adresáta, a preto sa bude kopať od domácej bránky.

79
    Žltú kartu dostáva Denis Suárez (Celta Vigo).

78
    Celta je teraz pri lopte a snaží sa postupovať smerom vpred.

77
    Domác majú k dispozícii ešte štyri striedania, s ktorými môžu prerušiť hru trikrát. Hostia tri, ale musia ich využiť naraz.

76
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Santiago Mina, prichádza Facundo Ferreyra.

75
    Štvrťhodinu pred koncom zápasu sú stále v najtesnejšom vedení domáci.

74
    Domáci celok drží loptu jasne v moci a nič nenasvedčuje tomu, že si chcú nechať vsietiť gól.

73
    Atlético teraz kombinuje na polovičke súpera, čo domácim veľmi vyhovuje.

72
    Z ďalšej štandardnej situácie sa snažili pohroziť domáci, ale obrana Celty zapracovala na výbornú.

71
    Útočná akcia domáceho celku troskotá na ofsajdovom verdikte.

70
    Dvadsať minút pred koncom zápasu môžeme očakávať, že sa roztrhne vrece so striedaniami.

69
    S nedovoleným zákrokom aj hostia. Hra sa teraz začala pomerne kúskovať.

69
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Nolito, prichádza Augusto Solari.

68
    Z následnej štandardnej situácie hostia nenamútili veľa vody.

67
    Žltú kartu dostáva José Giménez (Atlético Madrid).

66
    Ťažisko hry sa presunulo do stredu poľa, kde sa bojuje o každý meter štvorcový.

65
    Llorente bol teraz v súboji o niečo neskôr, a preto sa píska jeho nedovolený zákrok.

64
    Taktovku nad zápasom sa teraz snažia prebrať domáci, ktorí sú čoraz bližšie k zisku troch bodov.

63
    Celta Vigo sa dostala po štandardnej situácii do viacerých zakončení, ale všetky dokázali domáci zblokovať.

62
    Aspas bol zastavený len nedovolene. Jeho tím bude mať k dispozícii zaujímavú štandardnú situáciu.

61
    Teraz sú pri lopte najmä hostia, ktorí sa snažia o vsietenie vyrovnávajúceho gólu.

60
    Máme za sebou už hodinu hry. Zatiaľ je k zisku troch bodov bližšie líder španielskej La Ligy.

59
    Teraz sledujeme skôr medzi-šestnástkový futbal, v ktorom lopta často mení svojho majiteľa.

58
    Torreira vybojoval na polovičke súpera štandardnú situáciu, z ktorej môžu domáci poslať loptu do súperovej šestnástky.

57
    Pri lopte sú teraz domáci. Tí sa už nikam výraznejšie nenáhlia.

56
    Z rohového kopu nedokázali hostia namútiť veľa vody.

55
    Po ofenzívnej akcii Aspasa bude jeho tím zahrávať rohový kop.

54
    Drobných faulov v strede poľa teraz začalo pribúdať.

53
    Po krátkej opatere lekárov je Uruguajčan už opäť na nohách.

52
    Po jednom zo súbojov zostal ležať na trávniku domáci Suárez.

51
    Domáci teraz v priebehu pár minút otáčajú stav stretnutia. Na ťahu budú hostia.

50
    Atlético dalo gól! Gól strelil LUIS SUÁREZ. Ten bol presne ako cez kopírku, keď Suárez v šmýkačke zakončil center zo strany.

49
    Ťažisko hry je teraz v strede poľa, kde sa bojuje o každý meter štvorcový.

48
    Z následnej štandardnej situácie hostia veľa vody nenamútili.

47
    Savić môže byť rád, že po tomto nedovolenom zákroku nedostal žltú kartu.

46
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Felipe, prichádza Lucas Torreira.

46

Prvý polčas je už minulosťou. Sledovali sme v ňom vyrovnaný zápas, v ktorom hostia podali viac než sympatický výkon. Koniec koncov ho mohli vyhrať, ale v poslednej minúte domáci predsa len vyrovnali.

45+1

45+1
    Platnosť gólu je ešte preverovaná systémom VAR.

45
    Atlético dalo gól! Gól strelil LUIS SUÁREZ, ktorý si nabehol na prízemný center za obranu súpera a z prvej ju usmernil za chrbát hosťujúceho brankára.

44
    Na záver polčasu kontrolujú vývoj polčasu hostia.

43
    Medzičasom hostia zahrávali roh aj z opačnej strany. Tentokrát sa píska útočný faul.

42
    Domáci tím sa rohovému kopu súpera bez problémov ubránil.

41
    Záverečná päťminútovka prvého dejstva začne rohovým kopom Celty Vigo.

40
    Exekúcia priameho kopu končí veľkým nezdarom. Odkop od Oblakovej bránky.

39
    Hostia si vybojovali na polovičke súpera nebezpečne vyzerajúci priamy kop.

38
    Nepresné prenesenie hry na ľavú stranu končí mimo hracej plochy. Vhadzovať budú hostia.

37
    Celta Vigo teraz skúšala pohroziť z protiútoku, ale lopta skončila len v Oblakovej náruči.

36
    Lodiho center z ľavej strany našiel len rukavice hosťujúceho brankára.

35
    Prihrávka za hosťujúcu obranu bola pridlhá a končí mimo hracej plochy. Nasledovať bude odkop.

34
    Domáci celok teraz síce drží loptu pevne v moci, ale kombinuje len v okolí poliacej čiary.

33
    Dopredu sa po dlhšej dobe nazreli aj hostia, ale prízemný center Malla nenašiel správneho adresáta.

32
    Kolmica za obranu Celty Vigo našla len rukavice Blanca.

31
    Atlético teraz drží loptu pevne v moci, ale nevie sa pretlačiť cez defenzívu súpera.

30
    Dlhý pas za obranu Atlética končí mimo hracej plochy.

29
    Teraz sme svedkami skôr medzi-šestnástkového futbalu.

28

27
    Denis Suárez poslal loptu z priameho kopu len do priestoru nikoho. Nasledovať bude odkop.

26
    Celta Vigo bude mať k dispozícii ďalšiu štandardnú situáciu.

25
    Pri lopte sú teraz hostia, ktorí kombinujú na polovičke svojho súpera.

24
    Nasledujúca štandardná situácia skončila len v moci domácich obrancov.

23
    Žltú kartu dostáva Felipe (Atlético Madrid).

22
    Giménezove hlavičkové zakončenie smeruje len mimo priestoru Blancových troch žrdí.

21
    Po nedovolenom zákroku budú môcť domáci poslať loptu do pokutového územia súpera.

20
    Vysoký center z ľavej strany končí len u jedného z brániacich hráčov Celty.

19
    Atlético je pomaly, ale isto aktívnejším tímom. Uvidíme, či sa im to podarí pretaviť do vsietenia vyrovnávajúceho gólu.

18
    Celta posielala do šestnástky súpera rovnaký center ako pri otváracom góle, ale tentokrát lopta preletela celým pokutovým územím.

17
    Útočná akcia Atlética troskotá na ofsajde Suáreza.

16
    Po odkope hosťujúceho brankára sa lopty zmocnili opäť domáci.

15
    Domáci sa snažili o vyrovnanie, ale po nepresnosti končí lopta mimo hracej plochy.

14
    Ani som poriadne nedopísal vetu o tom, že hostia sú aktívnejší a už to pretavili do otváracieho gólu.

13
    Celta Vigo dalo gól! Gól strelil SANTIAGO MINA. Ten si zbehol na výborný center z pravej strany a pekným hlavičkovým zakončením otvára stav dnešného zápasu.

12
    Predsa len sa mi zdá, že zo začiatku zápasu sú o niečo aktívnejší hostia.

11
    Saúl bol v súboji o niečo neskôr, a preto sa píska jeho faul.

10
    Úvodná desaťminútovka zatiaľ gól a ani šancu nepriniesla.

9
    Aktéri dnešného zápasu si zatiaľ striedajú taktovku nad zápasom.

8
    Lopty sa rýchlo zmocnili favorizovaní domáci, ale centrom z pravej strany výraznejšie bránku súpera neohrozili.

7
    Pri lopte sú momentálne hostia. Tí kombinujú v okolí poliacej čiary.

6
    Z následnej štandardnej situácie domáci výraznejšie nepohrozili.

5
    Žltú kartu dostáva Renato Tapia (Celta Vigo).

4
    Atlético sa dralo smerom dopredu, ale po nepresnosti budú hostia vhadzovať.

3
    Po nepresnosti prišli o loptu a hostia hrozili prostredníctvom centrovanej lopty. Tá bola pokrytá.

2
    Aktívnejšie začali hráči domáceho tímu, ktorí držia loptu na svojich kopačkách.

1

Atlético Madrid: Oblak – Savić, J. Giménez, Felipe – Kondogbia – M. Llorente, Koke (C), Saúl, Lodi – Á. Correa, L. Suárez.
    Náhradníci: Grbić – Carrasco, Camello, Soriano, Vrsaljko, Torreira, Vitolo.

Celta Vigo: Blanco – Mallo (C), N. Araujo, Murillo, Caricol – Tapia – Méndez, Denis Suárez, Nolito – Aspas, S. Mina.
    Náhradníci: Villar – Aidoo, Baeza, Beltrán, Fontán, Holsgrove, Mor, Solari, K. Vázquez.

Rozhodca: Cuadra – Sobrino, López.

Vítame vás pri sledovaní dnešného onlajn textového prenosu zo zápasu 22. kola španielskej La Ligy. Dnes sa proti sebe postavia hráči Atlética Madrid, ktorí privítajú na svojom trávniku Celtu Vigo.

V prvom vzájomnom meraní síl bol výsledok 2:0 pre hráčov z hlavného mesta. V prvom polčase sa presadil Suárez a v 95. minúte uzavrel výsledok striedajúci Carrasco.

Tabuľkovo sú na tom lepšie jednoznačne domáci, ktorí sú momentálne na 1. mieste, no majú o zápas menej ako tímy naokolo. Preto, ak dnes vyhrajú, môžu si upevniť vedúcu priečku o 10 bodov. Vigo je jedenáste s 25 bodmi, teda majú o polovicu menej ako Atlético.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.