Toronto – Edmonton 1:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 1:2 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Minnesota 2:3 (kon.)
Vancouver – Montreal 6:5 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 5:2 (kon.)
Anaheim Ducks
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Minnesota Wild
cz Štvrtok 21.01.2021, 03:45 • Honda Center, Anaheim • NHL

51:32
    Kirill Kaprizov dokázal uniknout obraně a Kevin Shattenkirk už zase míří na trestnou lavici. Předtím sám pokazil střelu, která dala Minnesotě šanci na kontr. Toto není jeho zápas. Faul je klasifikován jako sekání.

34:37
    Marcus Foligno narazil do brankové konstrukce, k čemuž ale hodně dopomohl Adam Henrique. Jenže sudí tento kontakt nezachytil a posílá útočníka Wild na trestnou lavici za zdržování.

24:34
    Po ztrátě kotouče si Shattenkirk neodpustil hákování a vylučuje se.

14:24
    Ryan Getzlaf narazil do nováčka Kaapa Kähkönena a rozhodčí ho překvapivě vylučují. Dvě minuty za nedovolené bránění brankáři, bude se hrát ve čtyřech.

13:08
    Velmi nešťastný moment pro Dumbu, kterého od technického prohřešku dělily centimetry. Puk vyhodil na střídačku, ovšem také přes ochranné sklo, takže si odsedí dvě minuty.

00:35
    A unikající Johansson vybojoval faul. Shattenkirk ho držel a už míří na tresntou lavici.

Patrik Czepiec

Góly a asistencie: 29. Deslauriers (Rowney, D. Grant), 33. Fowler (Rowney, Deslauriers) – 14. Hartman, 26. Bonino (J. Eriksson Ek), 42. J. Eriksson Ek (Greenway, Kaprizov)

Anaheim Ducks: R. Miller (Stolarz) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Welinski, Ja. Larsson, Hakanpää – Milano, Getzlaf (C), Rakell – Heinen, Henrique, Silfverberg (A) – Comtois, Steel, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.
    Minnesota Wild: Kähkönen (Talbot) – Brodin, Spurgeon (C), Suter (A), Dumba, Cole, Soucy – Parise (A), V. Rask, Kaprizov – Ma. Johansson, Bonino, Fiala – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Sturm, Bjugstad, Hartman.

Rozhodca: St. Laurent, L'Ecuyer – Gawryletz, Toomey