Bohemians – Mladá Boleslav 1:7 (kon.) | Hattrick Brno – Ostrava 3:9 (kon.) | Královské Vinohrady – Otrokovice 9:4 (kon.)
Chodov – Liberec 3:5 (kon.)
FbŠ Bohemians
1:7 (0:3, 0:0, 1:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 17.01.2021, 14:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 (Vinohrady) • Livesport Superliga (CZ) • 15. kolo
    59:54 Jan NATOV - 1:7

59:54
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tak takový výsledek si domácí ani nezaslouží, JAN NATOV ještě šest sekund před koncem upravuje na dost možná už konečných 7:1! Bohemka měla duel celkem nadějně rozehraný, do kolen jí ale srazily vlastní zbytečné chyby... Asistence: Petr Krzyžanek.
    59:13 Jakub BÍNA - 1:6

59:13
    JAKUB BÍNA v samotném závěru zvyšuje náskok svého celku na rozdíl pěti branek! Domácí forvard brankáře Bohemians vymíchal a následně poslal míček přesně nad Michajlovičovo pravé rameno!

59:13
    Ještě uvidíme trestné střílení, mladoboleslavký Jakub Bína má možnost zkompletovat hattrick!
    59:01 Jan NATOV - 1:5

59:01
    Dovolím si říct, že je definitivně rozhoduto! Opuštěnou domácí klec z vlastního pásma trefil JAN NATOV, který tak definitivně pojistil další výhru Mladé Boleslavi – 1:5! Bez asistence.

58:35
    Na Pěničku zíval obrovský prázdný prostor v hostující kleci, který ale domácí forvard minul!

55:43
    Michajlovič opouští brankoviště, Bohemians už nemají co ztratit a zkusí powerplay!
    54:29 Ivan TOMČO - 1:4

54:29
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Čekání na domácí gól je u konce, Pražané se nakonec pět a půl minuty před koncem přeci jen prosazují! Pod úvodní zásah Bohemians se podepisuje IVAN TOMČO, který rozvlnil síť hostující klece rychlou střelou z pravé strany! Asistence: Pavel Čihák.
    52:53 Milan TOMAŠÍK - 0:4

52:53
    Už jsem chtěl napsat, že Bohemka zdánlivě chytá druhý dech, slibná pasáž pro domácí ale končí další brankou v jejich síti! Tentokrát z rychlé akce nepřipraveného Michajloviče překvapil MARTIN TOMAŠÍK, který tak má stejně jako Bína zaděláno na hattrick – 0:4! Asistence: Daniel Šebek.

52:15
    Šárka se dostal do slušné šance, jeho střelu z první ale Bauer zastavil nataženou nohou!

50:04
    Po chybě Šebka z hranice brankoviště zakončoval Pěnička, který ale nezamířil mezi tři tyče!

43:44
    Komárkovo nahození parádně tečoval Chroust, Michajlovič si ale trajektorii míčku pohlídal!

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

37:09
    Na trestnou lavici se přesouvá Ivan Tomčo (BOH), který byl sudím potrestán za sekání.

34:00
    Třetí přesilovka pro pražský tým, Patrik Suchánek (MBL) dostává dvouminutový trest za nedovolené vrážení.
    19:30 Jakub BÍNA - 0:3

19:30
    Hosté se už podruhé v dnešním utkání prosazují ve vlastním oslabení a půl minuty před první přestávkou vedou už o tři branky! Až podivně laxní přístup domácí obrany z bezprostřední blízkosti klece znovu potrestal JAKUB BÍNA, kterému i tentokrát naservíroval balónek Jiří Curney – 0:3! Asistence: Jiří Curney.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!

17:47
    Protesty Janu Natovovi (MBL) nepomohly, útočník Boleslavi míří na trestnou za nedovolené vrážení.
    13:49 Jakub BÍNA - 0:2

13:49
    Bolka ubránila oslabení a jen krátce po jeho vypršení utíká do dvoubrankového vedení! Na střeleckou listinu se zapisuje JAKUB BÍNA, kterému naservíroval od mantinelu na hůl míček čerstvě vysvobozený Curney, a úspěšný střelec pak přetavil rychlý brejk v další zásah – 0:2! Asistence: Jiří Curney.

11:39
    Pražany čeká přesilová hra, po standartní situaci je za nedovolenou vzdálenost trestán Jiří Curney (MBL).
    05:27 Milan TOMAŠÍK - 0:1

05:27
    Hosté v polovině šesté minuty otevírají skóre po hodně nepromyšlené rozehrávce jednoho z domácích hráčů! Vojtíšek poslal balónek přímo na hůl dravého Tokoše, který jej obratem nabídl MILANU TOMAŠÍKOVI. Ten následně mířil naprosto přesně – 0:1! Asistence: Martin Tokoš.

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 55. Tomčo (Čihák) – 6. Tomašík (Tokoš), 14. Bína (Curney), 20. Bína (Curney), 53. Tomašík (Šebek), 60. Natov, 60. Bína (t.s.), 60. Natov (Krzyžanek)

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Hyršl) – Zezulka, Šebek, Kuncman, Čihák, Punčochář, Krbec – Krebner, M. Forman, Vojtíšek – Buršík, Tomčo, Malič – Růžek, Kawulok, Kratina – F. Forman, Šárka, Pěnička.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Suchánek, Řehoř, Gruber, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Tomašík, Komárek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Zoufalý, Curney – Natov.

Rozhodca: Kačer, Vašíček.