Raków Częstochowa
2:2 (0:0)
FK Zorja Luhansk
pl Utorok 12.01.2021, 15:00 • Belek, Turcja • Prípravný zápas

Za nami ciekawy mecz sparingowy w Belek! Raków Częstochowa ostatecznie zremisował z ukraińską Zorią Ługańsk 2:2. Dziękuję za uwagę! (16:44:22)

90

89
    Od autu na własnej połowie boiska wznawiają grę częstochowianie.

87
    Uderzał zza pola karnego Faworow, ale w sam środek bramki. Pewnie wyłapał piłkę Pindroch, który nie spieszy się z jej wyrzuceniem.

85
    Zakotłowało się w polu karnym Rakowa, na szczęście akcja rywali została zakończona uderzeniem ponad poprzeczką.

83
    Zainteresowani strzeleniem kolejnego gola są Ukraińcy. to oni dążą do wyprowadzenia kolejnego ciosu.

81
    Gol dla Zorii Ługańsk!
    Bezbłędnie wykonana jedenastka przez ALLAHYARA SAYYADMANESHA i znó jest remis!

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Mikołajewski (Raków Częstochowa).

81
    Faul Mikołajewskiego w obrębie szesnastki! Będzie rzut karny dla Zorii Ługańsk.

80
    Przewinienie Jacha w środku pola i arbiter raz jeszcze sięga po kartkę.

79
    Na pozycji spalonej złapany jeden z rywali.

78
    Od dłuższego czasu przy piłce Ukraińcy. Zobaczymy, czy uda im się skonstruować jakąś groźniejszą akcję.

75
    Ostre wejście jednego Malinowskiego w nogi rywala i arbiter sięga po kartkę. Na szczęście szybko doszedł do siebie zawodnik Zorii.

74
    Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska wznowią grę zawodnicy Marka Papszuna.

73
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego i pewnie wyłapuje piłkę Pindroch.

71
    Niecelne uderzenie na bramkę Rakowa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

69
    Dwie zmiany w ekipie Zorii Ługańsk.

69
    Mikołajewski bardzo dobrze we własnym polu karnym zablokował uderzenie jednego z rywali.

67
    Świetny rajd Szelągowskiego zakończona minimalnie zbyt mocną podcinką!

66
    W odpowiedzi rywale i poprzeczka uratowała ekipę z Częstochowy przed utratą gola!

65
    Gol dla Rakowa!
    Raków znów na prowadzeniu! Po akcji prawym skrzydłem i zagraniu na czwarty metr piłkę do bramki rywali skierował MICHAŁ LITWA!

64
    Od autu na własnej połowie boiska wznowią grę zawodnicy Zorii.

63
    Ręką zagrywał piłkę Kun po zagraniu za plecy obrońców.

62
    Było niebezpiecznie pod bramką Rakowa, ale bardzo czujnie interweniował Pindroch!

60
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Gutkovskis, na boisku pojawia się Litwa.

59
    Dużo chaosu obecnie na boisko. Ostatecznie wrzut z autu na połowie częstochowian wywalczyli rywale.

57
    Ładnie znalazł sobie miejsce przed polem karnym rywali Owczarek, ale jego uderzenie było nieudane.

56
    Żółtą kartką za faul przy linii końcowej upomniany został jeden z zawodników Zorii.

55
    Płaskie uderzenie ARTEMA GROMOWA zza pola karnego i błyskawicznie doprowadzają do wyrównania rywale!

53
    Pewnie wykonany rzut karny i VLADISLAVS GUTKOVSKIS wyprowadza częstochowian na prowadzenie!

52
    Faul jednego z zawodników Zorii we własnym polu karnym i będzie jedenastka dla Rakowa!

48
    Dobrze zorganizowani w defensywie są częstochowianie. Spokojnie oczekują na rywali na własnej połowie.

46
    Sporo zmian w drużynie Marka Papszuna. Nowe nazwiska będziemy sukcesywnie uzupełniać.

46
    Druga połowa rozpoczęta.

Pierwsza połowa dobiegła końca! Nie ogląda się źle to spotkanie. Wiadomo, że w sparingu gra się nieco wolniej, mimo to oglądaliśmy kilka ciekawych okazji. Na drugą odsłonę wracamy już niebawem, zostańcie z nami!

45
    Pierwsza połowa skończona.

45
    Upadł w polu karnym rywali Gutkovskis, ale arbiter nie decyduje się na odgwizdanie jedenastki!

44
    Maja teraz kłopot zawodnicy z Ługańska z wyprowadzeniem ataku.

42
    Nieco za głębokie zagranie w pole karne Zorii i łapie piłkę Szewczenko.

41
    Nieudanie w ofensywie zawodnicy Rakowa. Od bramki wznowi grę Szewczenko.

40
    Częstochowianie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

37
    Fatalne uderzenie Gromowa z rzutu wolnego.

37
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Cebula, na boisku pojawia się Tijanić.

36
    Niecałe dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Od dłuższego czasu przy piłce utrzymują się rywale.

35
    W czysty sposób powstrzymany przed polem karnym Kabajew.

33
    Korner dla ekipy z Ukrainy.

32
    Faulowany w okolicach 3trzydziestego metra od bramki Rakowa Kochergin. Rzut wolny dla Zorii.

31
    Nieudane dośrodkowanie z lewej strony w pola karne Rakowa.

29
    Mocny strzał Kabajewa zza pola karnego, jednak bez większych kłopotów interweniował Pindroch.

27
    Ukraińcy wymieniają podania w środkowej strefie boiska. Coraz wyżej podchodzą zawodnicy Marka Papszuna.

25
    Nieudane wykończenie akcji przez ekipę z Ługańska i od bramki wznowi grę Pindroch.

24
    Nieco chaosu w środkowej strefie boiska. Ostatecznie na dłużej piłkę przechwytują rywale.

21
    To była znakomita okazja! Sam na sam z Szewczenką znalazł się Gutkovskis, ale fatalnie wykończył akcji, uderzał płasko prosto w golkipera!

21
    Jeden z defensorów Zorii faulowany koło własnej szesnastki i arbiter przerwał akcję Rakowa.

19
    Długo wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie boiska zawodnicy z PKO BP Ekstraklasy.

17
    Bezpośrednie uderzenie Lopeza z dość ostrego kąta, ale skutecznie wybijają rywale.

16
    Zagranie ręką jednego z zawodników Zorii tuż przed linią pola karnego. Może być groźnie za moment!

14
    Na własnej połowie boiska faulowany Cebula.

13
    Kolejny rzut rożny dla ukraińskiej drużyny.

11
    Pewna interwencja Szewczenki po strzale Bartla z dystansu.

10
    Było groźnie! Sam na sam z bramkarzem Rakowa był jeden z rywali, ale płaskim strzałem posłał piłkę obok słupka!

9
    Zbyt głęboka wrzutka ze skrzydła i pewnie wyłapał piłkę Pindroch.

8
    Niezłe dośrodkowanie z narożnika boiska zwieńczone niecelnym uderzeniem głową.

7
    Akcja rywali prawym skrzydłem. Powstrzymywany był Kabajew. Korner dla Zorii.

3
    Wyprzedzony na prawym skrzydle Tudor. Od autu na wysokości szesnastki rywali wznowią grę zawodnicy Marka Papszuna.

1
    Pierwsza akcja częstochowian. Zagranie do Gutkovskisa, który jednak został zablokowany w polu karnym rywali.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął.

Tak prezentuje się skład wyjściowy Rakowa:

Raków Częstochowa:
    Pindroch – Schwarz, Niewulis, Piątkowski, Tudor, Bartl, Poletanović, Sapała, Lopez, Cebula, Gutkovskis.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Składy oby drużyn podamy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.