Šprint žien, 7,5 km, Oberhof | Víťazka: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Šprint mužov, 10 km, Oberhof | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) |
Hromadný štart muži, 15 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) | | | Hromadný start žen, 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS) (kon.) |
Kvalifikácia HS142, Titisee-Neustadt | Vítěz: H. Granerud (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Šprint mužov, 10 km, Oberhof
Vítěz: J. Bø (NOR)
Tomáš Kubečka
Startovní listina
1. Tero Seppälä (FIN)
2. Sebastian Samuelsson (SWE)
3. Ruslan Tkalenko (UKR)
4. Karol Dombrovski (LTU)
5. Martin Ponsiluoma (SWE)
6. Anton Babikov (RUS)
7. Dominik Windisch (ITA)
8. Vladimir Iliev (BUL)
9. Milan Žemlička (CZE)
10. Scott Gow (CAN)
11. Miha Dovžan (SLO)
12. Lucas Fratzscher (GER)
13. Antonin Guigonnat (FRA)
14. Leif Nordgren (USA)
15. Sergej Bočarnikov (BLR)
16. Felix Leitner (AUT)
17. Jesper Nelin (SWE)
18. Rene Zachna (EST)
19. Anton Smolski (BLR)
20. Serafin Wiestner (SUI)
21. Cornel Puchianu (ROU)
22. Dimitar Gerdžikov (BUL)
23. Christian Gow (CAN)
24. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
25. Matvej Jelisejev (RUS)
26. Vytautas Strolia (LTU)
27. Johannes Dale (NOR)
28. David Komatz (AUT)
29. Didier Bionaz (ITA)
30. Peppe Femling (SWE)
31. Dmitro Pidručnij (UKR)
32. Jakub Štvrtecký (CZE)
33. Pavel Magazejev (MDA)
34. Eduard Latypov (RUS)
35. Emilien Jacquelin (FRA)
36. Jeremy Finello (SUI)
37. Olli Hiidensalo (FIN)
38. Johannes Thingnes Bø (NOR)
39. Sean Doherty (USA)
40. Benedikt Doll (GER)
41. Maxim Varabej (BLR)
42. Erik Lesser (GER)
43. Quentin Fillon Maillet (FRA)
44. Jakov Fak (SLO)
45. Lukas Hofer (ITA)
46. Fabien Claude (FRA)
47. Thierry Langer (BEL)
48. Arnd Peiffer (GER)
49. Artěm Prima (UKR)
50. Rok Tršan (SLO)
51. Sturla Holm Lægreid (NOR)
52. Alexandr Loginov (RUS)
53. Grzegorz Guzik (POL)
54. Simon Eder (AUT)
55. Tomas Kaukenas (LTU)
56. Sivert Guttorm Bakken (NOR)
57. Damir Rastić (SRB)
58. Tarjei Bø (NOR)
59. Lukasz Szczurek (POL)
60. Paul Schommer (USA)
61. Mikito Tačizaki (JPN)
62. Jevgenij Garaničev (RUS)
63. Philipp Horn (GER)
64. Anton Sinapov (BUL)
65. Tomáš Mikyska (CZE)
66. Simon Desthieux (FRA)
67. Harald Lemmerer (AUT)
68. Thomas Bormolini (ITA)
69. Alexandr Muchin (KAZ)
70. Mihail Usov (MDA)
71. George Buta (ROU)
72. Krešimir Crnkovič (CRO)
73. Oskar Brandt (SWE)
74. Adam Runnalls (CAN)
75. Apostolos Angelis (GRE)
76. Florent Claude (BEL)
77. Raido Ränkel (EST)
78. Raman Jaljotnau (BLR)
79. Benjamin Weger (SUI)
80. Tuomas Harjula (FIN)
81. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
82. Tomáš Hasilla (SVK)
83. Edgars Mise (LAT)
84. Michal Šíma (SVK)
85. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
86. Artěm Tyščenko (UKR)
87. Alex Cisar (SLO)
88. Kosuke Ozaki (JPN)
89. Simon Schempp (GER)
90. Blagoj Todev (BUL)
91. Marcin Szwajnos (POL)
92. Tommaso Giacomel (ITA)
93. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
94. Emilien Claude (FRA)
95. Robert Heldna (EST)
96. Šimon Bartko (SVK)
97. Vladislav Kirejev (KAZ)
98. Taras Lesjuk (UKR)
99. Roberts Slotinš (LAT)
100. Max Durtschi (USA)
101. Ďmitrij Lazouski (BLR)
102. Kirill Strelcov (RUS)
103. Sebastian Stalder (SUI)
104. Tomáš Krupčík (CZE)
105. Trevor Kiers (CAN)
106. Patrick Jakob (AUT)
107. Linas Banys (LTU)
Průběžné pořadí ve sprintu (4/10)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 199
2. Johannes Dale (NOR) 178
3. Sebastian Samuelsson (SWE) 157
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 148
5. Tarjei Bø (NOR) 143
19. Michal Krčmář (CZE) 75
27. Ondřej Moravec (CZE) 48
Průběžné pořadí SP (9/26)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 428
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) 373
3. Sebastian Samuelsson (SWE) 344
4. Johannes Dale (NOR) 340
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) 339
21. Michal Krčmář (CZE) 169
26. Ondřej Moravec (CZE) 109
70. Tomáš Krupčík (CZE) 1
1. Tero Seppälä (FIN)
2. Sebastian Samuelsson (SWE)
3. Ruslan Tkalenko (UKR)
4. Karol Dombrovski (LTU)
5. Martin Ponsiluoma (SWE)
6. Anton Babikov (RUS)
7. Dominik Windisch (ITA)
8. Vladimir Iliev (BUL)
9. Milan Žemlička (CZE)
10. Scott Gow (CAN)
11. Miha Dovžan (SLO)
12. Lucas Fratzscher (GER)
13. Antonin Guigonnat (FRA)
14. Leif Nordgren (USA)
15. Sergej Bočarnikov (BLR)
16. Felix Leitner (AUT)
17. Jesper Nelin (SWE)
18. Rene Zachna (EST)
19. Anton Smolski (BLR)
20. Serafin Wiestner (SUI)
21. Cornel Puchianu (ROU)
22. Dimitar Gerdžikov (BUL)
23. Christian Gow (CAN)
24. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
25. Matvej Jelisejev (RUS)
26. Vytautas Strolia (LTU)
27. Johannes Dale (NOR)
28. David Komatz (AUT)
29. Didier Bionaz (ITA)
30. Peppe Femling (SWE)
31. Dmitro Pidručnij (UKR)
32. Jakub Štvrtecký (CZE)
33. Pavel Magazejev (MDA)
34. Eduard Latypov (RUS)
35. Emilien Jacquelin (FRA)
36. Jeremy Finello (SUI)
37. Olli Hiidensalo (FIN)
38. Johannes Thingnes Bø (NOR)
39. Sean Doherty (USA)
40. Benedikt Doll (GER)
41. Maxim Varabej (BLR)
42. Erik Lesser (GER)
43. Quentin Fillon Maillet (FRA)
44. Jakov Fak (SLO)
45. Lukas Hofer (ITA)
46. Fabien Claude (FRA)
47. Thierry Langer (BEL)
48. Arnd Peiffer (GER)
49. Artěm Prima (UKR)
50. Rok Tršan (SLO)
51. Sturla Holm Lægreid (NOR)
52. Alexandr Loginov (RUS)
53. Grzegorz Guzik (POL)
54. Simon Eder (AUT)
55. Tomas Kaukenas (LTU)
56. Sivert Guttorm Bakken (NOR)
57. Damir Rastić (SRB)
58. Tarjei Bø (NOR)
59. Lukasz Szczurek (POL)
60. Paul Schommer (USA)
61. Mikito Tačizaki (JPN)
62. Jevgenij Garaničev (RUS)
63. Philipp Horn (GER)
64. Anton Sinapov (BUL)
65. Tomáš Mikyska (CZE)
66. Simon Desthieux (FRA)
67. Harald Lemmerer (AUT)
68. Thomas Bormolini (ITA)
69. Alexandr Muchin (KAZ)
70. Mihail Usov (MDA)
71. George Buta (ROU)
72. Krešimir Crnkovič (CRO)
73. Oskar Brandt (SWE)
74. Adam Runnalls (CAN)
75. Apostolos Angelis (GRE)
76. Florent Claude (BEL)
77. Raido Ränkel (EST)
78. Raman Jaljotnau (BLR)
79. Benjamin Weger (SUI)
80. Tuomas Harjula (FIN)
81. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
82. Tomáš Hasilla (SVK)
83. Edgars Mise (LAT)
84. Michal Šíma (SVK)
85. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
86. Artěm Tyščenko (UKR)
87. Alex Cisar (SLO)
88. Kosuke Ozaki (JPN)
89. Simon Schempp (GER)
90. Blagoj Todev (BUL)
91. Marcin Szwajnos (POL)
92. Tommaso Giacomel (ITA)
93. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
94. Emilien Claude (FRA)
95. Robert Heldna (EST)
96. Šimon Bartko (SVK)
97. Vladislav Kirejev (KAZ)
98. Taras Lesjuk (UKR)
99. Roberts Slotinš (LAT)
100. Max Durtschi (USA)
101. Ďmitrij Lazouski (BLR)
102. Kirill Strelcov (RUS)
103. Sebastian Stalder (SUI)
104. Tomáš Krupčík (CZE)
105. Trevor Kiers (CAN)
106. Patrick Jakob (AUT)
107. Linas Banys (LTU)
Průběžné pořadí ve sprintu (4/10)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 199
2. Johannes Dale (NOR) 178
3. Sebastian Samuelsson (SWE) 157
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 148
5. Tarjei Bø (NOR) 143
19. Michal Krčmář (CZE) 75
27. Ondřej Moravec (CZE) 48
Průběžné pořadí SP (9/26)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 428
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) 373
3. Sebastian Samuelsson (SWE) 344
4. Johannes Dale (NOR) 340
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) 339
21. Michal Krčmář (CZE) 169
26. Ondřej Moravec (CZE) 109
70. Tomáš Krupčík (CZE) 1
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 25:12.0 (1)
2. Tarjei Bø (NOR) +10.8 (0)
3. Sturla Holm Lægreid (NOR) +21.6 (0)
4. Lukas Hofer (ITA) +32.4 (1)
5. Johannes Dale (NOR) +35.2 (1)
6. Martin Ponsiluoma (SWE) +52.0 (2)
7. Simon Desthieux (FRA) +54.2 (1)
8. Fabien Claude (FRA) +56.0 (1)
9. Benjamin Weger (SUI) +56.5 (0)
10. Raman Jaljotnau (BLR) +57.8 (0)
11. Eduard Latypov (RUS) +1:00.6 (1)
12. Jakov Fak (SLO) +1:05.4 (1)
13. Sergej Bočarnikov (BLR) +1:07.4 (1)
14. Emilien Jacquelin (FRA) +1:08.0 (2)
15. Benedikt Doll (GER) +1:12.0 (1)
16. Matvej Jelisejev (RUS) +1:13.4 (1)
17. David Komatz (AUT) +1:17.7 (0)
18. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:20.5 (2)
19. Alexandr Loginov (RUS) +1:21.1 (1)
20. Vytautas Strolia (LTU) +1.23.0 (1)
21. Simon Eder (AUT) +1:23.2 (0)
22. Antonin Guigonnat +1:27.8
23. Philipp Horn +1:28.0 (1)
24. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:32.2 (0)
25. Erik Lesser (GER) +1:32.8 (2)¨
26. Thomas Bormolini (ITA) +1:38.4 (2)
27. Kirill Strelcov (RUS) +1:41.1 (0)
28. Jesper Nelin (SWE) +1:41.5 (2)¨
29. Christian Gow (CAN) +1:46.3 (1)
30. Artěm Prima (UKR) +1:47.6
31. Dominik Windisch (ITA) +1:50.8 (2)
32. Karol Dombrovski (LTU) +1:52.1 (1)
33. Emilien Claude (FRA) +1:55.3 (0)
34. Anton Smolski (BLR) +1.56.4 (2)
35. Sean Doherty (USA) +1:57.8 (1)
36. Peppe Femling (SWE) +1:58.0 (2)
37. Felix Leitner (AUT) +1:58.6 (2)
38. Vladimir Iliev (BUL) +2:00.3 (3)
39. Leif Nordgren (USA) +2:01.1 (0)
40. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:02.2 (3)
41. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:02.8 (2)
57. Milan Žemlička (CZE) +2:34.8 (1)
64. Tomáš Mikyska (CZE) +2:52.6
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 25:12.0 (1)
2. Tarjei Bø (NOR) +10.8 (0)
3. Sturla Holm Lægreid (NOR) +21.6 (0)
4. Lukas Hofer (ITA) +32.4 (1)
5. Johannes Dale (NOR) +35.2 (1)
6. Martin Ponsiluoma (SWE) +52.0 (2)
7. Simon Desthieux (FRA) +54.2 (1)
8. Fabien Claude (FRA) +56.0 (1)
9. Benjamin Weger (SUI) +56.5 (0)
10. Raman Jaljotnau (BLR) +57.8 (0)
11. Eduard Latypov (RUS) +1:00.6 (1)
12. Jakov Fak (SLO) +1:05.4 (1)
13. Sergej Bočarnikov (BLR) +1:07.4 (1)
14. Emilien Jacquelin (FRA) +1:08.0 (2)
15. Benedikt Doll (GER) +1:12.0 (1)
16. Matvej Jelisejev (RUS) +1:13.4 (1)
17. David Komatz (AUT) +1:17.7 (0)
18. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:20.5 (2)
19. Alexandr Loginov (RUS) +1:21.1 (1)
20. Vytautas Strolia (LTU) 1.23.0 (1)