Opava – Ostrava 1:2 (kon.) | Bohemians – Pardubice 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Příbram 1:1 (kon.)
Plzeň – Karviná 0:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
MFK Karviná
Sobota 05.12.2020, 18:30 • Doosan Arena, Plzeň • Česká FORTUNA:LIGA • 10. kolo

V druhom polčase už žiadny presný zásah nepadol a Karviná sa postarala o veľké prevkapenie, keď zdolala Plzeň na jej ihrisku a odváža si domov tri body a čisté konto! Domáci futbalisti neskórovali už v treťom zápase a dnes navyše ani nebodovali.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera! (20:25:56)

90+6

90+5
    Haša zostal ležať na trávniku. Hlavný rozhodca udelil žltú kartu hosťujúcemu trénerovi Jurajovi Jarábkovi.

90+4
    Už aj nadstavený čas bude čoskoro minulosťou. Vyzerá to teda na prekvapenie a prehĺbenie plzenskej gólovej krízy.

90+3
    Ani teraz domáci neskórovali! Alvira sa dostal k prihrávke v pokutovom území, ale svoje zakončenie poslal do hosťujúceho obrancu!

90+2
    Plzeň zahrávala priamy kop z dobrej pozície, ale Karviná sa dokázala ubrániť.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Lukáš Kalvach, prichádza Tomáš Hořava.
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Aleš Čermák, prichádza Miroslav Káčer.

88
    No a navyše to vyzerá, že Plzeň nedokáže skórovať ani v treťom po sebe idúcom zápase a prehĺbi sa tak kríza domáceho tímu po reštarte súťaže.

87
    Žltú kartu dostáva Pavel Bucha (FC Viktoria Plzeň).

86
    Sme už v samom závere druhého polčasu, Karviná sa výrazným spôsobom približuje k zisku troch bodov.

85
    A Čemlík sa ihneď zapojil do útočnej akcie, ale jeho center Haša nedokázal nožničkami upratať do siete.

84
    Slovenský futbalista Lukáš Čmelík sa dostáva na ihrisku a bude to pre neho premíera v karvinskom drese.

83
    Striedanie v tíme MFK Karviná: z ihriska odchádza Kristi Qose, prichádza Lukáš Čmelík.

82
    Na zakončenie si to chystal domáci Ondrášek, ale napokon loptu ani netrafil

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu a tak aj celého zápasu. Podarí sa domácim ešte zvrátiť nepriaznivý stav?