Zvolen – Nitra | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Trenčín – Lipt. Mikuláš | 5:2 (kon.) | | | Poprad – Košice | 2:6 (kon.) |
Vlci Žilina – SR 18 | 9:2 (kon.) |
Třinec – Sparta Praha | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) |
Hradec Králové – Kometa Brno | 6:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Liberec – Plzeň | 3:6 (kon.) |
Pardubice – Motor ČB | 3:2 (po pr.) |
Barys – Soči | 2:0 (kon.) | | | Novosibirsk – S.Moskva | 2:0 (kon.) | | | Omsk – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Jaroslavľ – Čerepovec | 5:1 (kon.) | | | Nižnekamsk – Dinamo Minsk | 1:5 (kon.) | | | Novgorod – Čeljabinsk | 2:0 (kon.) |
CSKA Moskva – Red Star Kunlun | 3:2 (po pr.) | | | D. Moskva – Metallurg Magnitogorsk | 2:6 (kon.) |
Ústí n/L – Třebíč | 0:4 (kon.) | | | Havířov – Kolín | 3:2 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 3:4 (po pr.) |
Prostějov – Kladno | 4:5 (po pr.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 5:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Přerov | 1:4 (kon.) |
Kadaň – Vrchlabí | 1:5 (kon.) | | | Sokolov – Šumperk | 8:1 (kon.) |
koniec po predl.
CSKA Moskva
3:2
(0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Kunlun
49:26
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Alexandr Popov – 2 min., hákování).
|
|
46:07
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Spencer Foo – 2 min., držení).
|
|
14:13
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Sošnikov – 2 min., krosček).
|
|
09:56
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Lev Starikov – 2 min., podrážení).
|
|
03:03
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ruslan Pedan – 2 min., nedovolené bránění).
|
Góly a asistencie:
44. Andronov (Popov), 48. Kiselevič (Šalunov, Okulov), 63. Šošnikov (Dahlbeck, Lars Johansson) – 16. Sproul (Werek, Shinkaruk), 21. Leščenko (Sproul)
Rozhodca: Bondar, Bukin – Osipov, Ponamarenko
Diváci: 1 209
Nepremenená penalta:
CSKA Moskva:
Lars Johansson (Šaryčenkov) – M. Robinson (A), Blažijevskij, Samorukov, Dahlbeck, Kiselevič (A), Rykov, Čmychov – Leipsic, M. Kempe, Šošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – P. Karnauchov, Andronov (C), Popov – Telegin, Svetlakov, Sorkin.
Náhradníci:
Tréner:
Kunlun: Šikin (J. Smith) – Šustr (A), Starikov, Chelios (A), Sproul, Pedan, Baldajev – Wong, Lockhart (C), S. Foo – Leščenko, Monachov, Nikolišin – Toropčenko, Wellman, Shinkaruk – Bakanov, Werek, P. Foo – Šaškov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Kunlun: Šikin (J. Smith) – Šustr (A), Starikov, Chelios (A), Sproul, Pedan, Baldajev – Wong, Lockhart (C), S. Foo – Leščenko, Monachov, Nikolišin – Toropčenko, Wellman, Shinkaruk – Bakanov, Werek, P. Foo – Šaškov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bondar, Bukin – Osipov, Ponamarenko
Diváci: 1 209
Michal Břuchanský