Hattrick Brno – Střešovice 3:4 (po pr.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 11:5 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 8:7 (kon.)
Chodov – Sparta 6:4 (kon.) | Black Angels – Mladá Boleslav 8:9 (kon.) | Ostrava – Otrokovice 6:7 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
8:7 (1:2, 5:0, 2:5)
FbŠ Bohemians
cz Nedeľa 29.11.2020, 16:00 • Sportovní centrum Dubina, Ostrava-jih • Livesport Superliga (CZ) • 9. kolo
    55:41 Matyáš KREBNER - 8:7

55:41
    Bohemians právě vstřelili branku!
    No, možné to je, ale jednoduché to nepochybně mít nebudou! Kontaktní branka je na světě, Pražané vstávají z mrtvých a zásahem MATYÁŠE KREBNERA vrací stav na rozdíl jedné jediné trefy – 8:7! Asistence: Viktor Kopecký.
    50:17 Viktor KOPECKÝ - 8:6

50:17
    Pražská kanonáda pokračuje dál, VIKTOR KOPECKÝ přesným zakončením upravuje na 8:6! Souček v průběhu necelých sedmi minut inkasuje už počtvrté a hosté se dostávají na rozdíl dvou branek! Asistence: Adam Růžek.
    48:03 Michal VOJTÍŠEK - 8:5

48:03
    Podaří, tak tenhle souboj bude asi ještě pěkně zajímavý! Znovu recept na Součka našel MICHAL VOJTÍŠEK, který tak stejně jako domácí Hubálek může ještě zkompletovat hattrick. Rozdíl mezi oběma týmy činí už jen tři branky – 8:5! Asistence: Filip Forman.
    47:02 Michal VOJTÍŠEK - 8:4

47:02
    Pražané se stále nehodlají vzdát, po rychlé souhře Maliče a MICHALA VOJTÍŠKA znovu seřezávají náskok domácího celku na "pouhé" čtyři branky – 8:4! Uvidíme, jestli se jim podaří Součka překonat i popáté. Asistence: Jan Malič.
    45:42 Jakub HUBÁLEK - 8:3

45:42
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat, JAKUB HUBÁLEK si pět a tři čtvrtě minuty po startu třetí části zadělává na hattrick! Matejčík jej našel krátkou přihrávkou a gólman Bohemky následně nestačil na jeho ukázkovou střelu z voleje – 8:3! Asistence: Marek Matejčík.
    44:41 Filip FORMAN - 7:3

44:41
    Že by začátek velkého drama? Pražané se snad poprvé ve třetí třetině na delší dobu dostali před Součka a hned se jim podařilo gólmana ostravského výběru překonat! Na rozdíl čtyř branek snižuje z prudkého výpadu na klec FILIP FORMAN – 7:3! Asistence: Jan Malič.
    41:55 Šimon KUCZERA - 7:2

41:55
    ŠIMON KUCZERA zakončením z levé strany zvyšuje na 7:2! Michajlovič jeho střelu sice zvládl vykrýt, od jeho ruky se ale míček smolně odrazil přesně do branky, a Vítkovice tak vedou už o pět gólů. Asistence: Adam Choma.
    39:03 Jakub HUBÁLEK - 6:2

39:03
    Pro hosty to začíná být dost hororový závěr druhé třetiny, kterou měli ze začátku rozehranou celkem slibně! Na 6:2 necelou minutu před přestávkou upravuje JAKUB HUBÁLEK, jehož zásah je už pátou vítkovickou trefou v prostřední části. Asistence: Marek Matejčík.
    37:51 Adam DELONG - 5:2

37:51
    Ostravští hráči pokračují bez slitování dál, Michajlovič inkasuje už popáté! Tentokrát jej přesným zakončením překonal muž s dvaasedmdesátkou na zádech, ADAM DELONG! Bez asistence.
    36:08 Marek MATEJČÍK - 4:2

36:08
    Domácím se opět daří překonat statečně bojující pražskou obranu a necelé čtyři minuty před druhou přestávkou míří do dvoubrankového vedení! Úspěšným střelcem je tentokrát MAREK MATEJČÍK – 4:2! Asistence: Lukáš Hájek.
    31:47 Rostislav GATTNAR - 3:2

31:47
    Zvýšená aktivita nese ovoce, Vítkovice jdou poprvé v utkání do vedení! Tentokrát se v duelu prosazuje ROSTISLAV GATTNAR, který brankáře Bohemians překonal střelou z pravé strany hrací plochy – 3:2! Asistence: Adam Delong.
    27:24 Jan ŠEBESTA - 2:2

27:24
    Tentokrát se jí ale udržet soupeře na uzdě a zabránit gólu nepovedlo, sedm a půl minuty po startu druhé třetiny máme vyrovnáno! Gólman nyní nestačil zareagovat za zakončení JANA ŠEBESTY – 2:2! Asistence: Marek Matejčík.
    17:06 Štěpán KALETA - 1:2

17:06
    Ostravští po rychle akci snižují, rázem už je to jen o jednu branku! Gólovou tečku za prudkým tažením na soupeřovu klec udělal ŠTĚPÁN KALETA – 1:2! Asistence: Adam Choma.
    06:35 Viktor KOPECKÝ - 0:2

06:35
    Hosté už v Ostravě vedou o dvě branky, Souček musí ze své klece lovit další míček! Tentokrát přesně mířil VIKTOR KOPECKÝ, který chladnokrevně rozvlnil síť domácí svatyně – 0:2! Asistence: Matěj Pěnička.

02:34
    První pořádný brejk Bohemky v utkání končí úspěšně, Pražané jdou už v polovině třetí minuty do vedení! Jako první se na střeleckou listinu zapisuje JAN MALIČ, na jehož zakončení položený Souček nedosáhl – 0:1! Asistence: Filip Forman.

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 18. Kaleta (Choma), 28. Jan Šebesta (Matejčík), 32. Gattnar (Delong), 37. Matejčík (Hájek), 38. Delong, 40. Hubálek (Matejčík), 42. Kuczera (Choma), 46. Hubálek (Matejčík) – 3. Malič (Forman), 7. Kopecký (Pěnička), 45. Forman (Malič), 48. Vojtíšek (Malič), 49. Vojtíšek (Forman), 51. Kopecký (Růžek), 56. Krebner (Kopecký)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Švajný, Hatala, Hubálek, Kaleta – Choma, Gattnar, Sidunov – Šindler, Vojáček, Hájek – Delong, Matejčík, Besta.
    FbŠ Bohemians: Michajlovič (Hyršl) – Zezulka, Šebek, Dobisík, Kuncman, Čihák, Krbec – Krebner, Forman, Vojtíšek – Kopecký, Buršík, Tomčo – Malič, Pěnička, Forman – Růžek, Šárka.

Rozhodca: Sojka K., Sojka T.