Uruguaj – Brazília 0:2 (kon.) | Paraguaj – Bolívia 2:2 (kon.) | Peru – Argentína 0:2 (kon.)
Uruguaj
0:2 (0:2)
Brazília
cz Streda 18.11.2020, 00:00 • Estadio Centenario, Montevideo • Kvalifikácia MS (Južná Amerika) • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (01:56:18)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:12.

Je konec. Brazílie zvítězila na půdě Uruguaye poměrem 2:0.
    Už v 5. minutě ale mohlo být vše jinak, jelikož střela Núňeze otřásla břevnem. Ve 34. minutě se ale radovali hosté po brance Arthura a těsně před přestávkou zvýšil vedení na 2:0 Richarlison. Ve druhé půli se začalo hrát velmi tvrdě a po žlutých kartách přišla také červená, kterou uviděl v 71. minutě domácí hráč Cavani. Posléze Uruguay sice dala gól v oslabení, ale nakonec jí nebyl uznán díky ofsajdu. Konec zápasu si Brazilci pohlídali.
    Brazílie vyhrála v Uruguayi 2:0.

90+4

90+4
    Ale ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího a míč končí opět mimo hrací plochu.

90+3
    Domácí mužstvo ještě ke konci utkání získalo rohový kop a může tak vstřelit alespoň jednu branku.

90+2
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Ribeiro, přichází Paquetá.
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Luiz, přichází Bruno.

90+1
    Marquinhos svým faulem přerušil J. Rodrigueze, který se snažil projít po levé straně a uviděl žlutou kartu.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Momentálně ani není co moc komentovat, jelikož Brazilci jsou stále na míči a nic neriskují, velmi pomalu se posouvají směrem dopředu a spíše volí přihrávky dozadu.

87
    Domácí jen marně nahání svého soupeře, který v poklidu kombinuje na své polovině hrací plochy.

86
    Brazílie už tento zápas doklepe do vítězného konce, jelikož má míč pod naprostou kontrolou.

85
    Cáceres rovněž vidí přes obličejem žluté varování od hlavního rozhodčího.

83
    Nepovedený pas ze strany domácích skončil jen u obrany Brazílie, která s míčem nikam nespěchá.

82
    Početní převaha ale je ke konci zápasu znát a Uruguay to bude mít velice těžké. Byl by spíše zázrak, kdyby domácí mužstvo dokázalo z tohoto utkání urvat bod.

81
    Gabriel Jesus se na pravé straně ocitl pouze v ofsajdovém postavení a nemohl tak pokračovat směrem dopředu.

80
    Brazilci to nyní skvěle sehráli na pomezí vápna, ale následný střelecký pokus byl zblokován.