KHL
D. Moskva – Ufa 3:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Soči 7:0 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 0:2 (kon.)
Kazaň – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Red Star Kunlun – Čeljabinsk 3:5 (kon.) | Viťaz – S.Moskva 3:7 (kon.)

Martin Bakoš (Spartak Moskva) 0+1. 4 střely, čas na ledě 18:01
    Július Hudáček (Spartak Moskva) 60 minut, 3 góly, 27 střel (17:29:47)

Spartak Moskva naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas na půdě soupeře. Hostující celek udělal důležité kroky k výhře už v první třetině, kterou vyhrál 4:1. Následně se dostal do vedení 5:1. Domácí snížili na 3:5, ale pak přidal Spartak další dva góly, čímž o své výhře rozhodl definitivně.

58:59 Lukáš RADIL - 3:7

58:59
    Spartak právě vstřelil branku!
    Při vlastním oslabení se do situace dva na brankáře dostali Jori Lehterä a LUKÁŠ RADIL. Prvně jmenovaný dojel před branku, kde přihrál Lukáši Radilovi, který snadno prostřelil brankáře. Hezká rychlá akce. Asistence: Jori Lehterä a Andrej Zubarev.

58:34
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťjom Serikov – 2 min., podrážení).
    58:10 Anatolij NIKONCEV - 3:6

58:10
    Ze středního pásma poslal kotouč do prázdné domácí branky nedostatečně pokrytý ANATOLIJ NIKONCEV. Asistence: Robin Hanzl a Arťom Fjodorov.

58:00
    Dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.

57:32
    Robin Hanzl (Spartak Moskva) zkoušel trefit prázdnou branku, ale neuspěl.

56:35
    Domácí hrají v šesti bez brankáře.

56:29
    Július Hudáček (Spartak Moskva) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Nejprve ale komerční přestávka.

55:43
    Anatolij Nikoncev (Spartak Moskva) rozehrál kotouč do útočného pásma, tam se ale dostal do kontaktu s obránci, kteří jej nenechali vypálit.

55:00
    Jegor Voronkov (Viťaz) rozehrává od své branky, ve středním pásmu ale domácí celek o kotouč přišel.

54:33
    Sledujeme rychlý hokej, dlouho se nepřerušovalo, Maxim Cyplakov pálil z dobré pozice, ale brankáře neprostřelil.

53:00
    Na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme. Ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

52:31
    Jori Lehterä (Spartak Moskva) pálil z velké dálky, jeho ránu snadno Ilja Ježov vyrazil nad branku.

52:14
    Domácí nahodili kotouč do pásma tak, aby z toho nebyl icing, a pak šli střídat.

51:50
    Spartak rozehrává od své branky, následně se rychle dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 14. Mojsejev (Grebenščikov), 32. Danforth (A. Sjomin, Daugavinš), 36. Tedenby (Danforth) – 5. Nikoncev (t.s.), 8. Talalujev (Fjodorov), 16. Radil (Bakoš, Rylov), 19. Zubarev (R. Hanzl, M. Cyplakov), 31. Širokov (Lehterä), 59. Nikoncev (R. Hanzl, Fjodorov), 59. Radil (Lehterä, Zubarev)

Viťaz Moskovská oblasť: Todykov (19. I. Ježov) – Hultström, Voronkov, Jeřábek, Pylenkov, Golovkov, Pautov, Vorobej – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Bardakov, V. Popov, A. Sjomin – Mojsejev, Laričev, Grebenščikov – Malychin, Ivanjuženkov, Smolin – Arťuchin.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Rylov, Nikišin, Zubarev, Sokolov, Kozlovskij, Kulik, Serikov, D. Musin – Širokov, Lehterä, Radil – Fjodorov, R. Hanzl, Nikoncev – M. Majorov, Ľubimov, Bakoš – Talalujev, M. Cyplakov, Juňkov.

Rozhodca: Naumov, Sidorenko -Gordenko, Osipov