Švédsko – Rusko 1:2 (1:2 po s.n.) | Fínsko – Česko 0:2 (kon.)
Švédsko
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Rusko
Sobota 07.11.2020, 12:38Euro Hockey Tour

V samostatných nájazdoch napokon uspelo Rusko a tak získava aj druhý bod. Sledovali sme veľmi vyrovnaný zápas, hlavne obaja brankári boli vynikajúci a preto sme veľa gólov nevideli. Rusko tak má na tomto turnaji dokopy 4 body, Švédsko dnes získal svoj prvý.

Dnešný program tohto turnaja ešte bude pokračovať o 16:30, keď domáce Fínsko bude čeliť Česku. Aj na sledovanie tohto zápasu vás srdečne pozývam.

Zatiaľ prajem pekný zvyšok dňa! (15:06:34)

65:00 Vasilij Podkolzin (RUS) - 1:2

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Rusko.
    Autorom víťazného gólu je VASILIJ PODKOLZIN.

Samostatné nájazdy začínajú.

Počas celého stretnutia obaja brankári predvádzali výborné zákroky a tak uvidíme, ako tomu bude v nájazdoch. Strelci to nebudú mať zrjeme ľahké.

Ani predĺženie víťaza zápasu neuričlo, na rad tak prichádzajú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:01
    Je tu posledná minúta predĺženia.

63:48
    Pomaly sa naplní aj predĺženie. Už to teda naozaj vyzerá, že o víťazovi zápasu budú musieť rozhodnúť samostatné nájazdy.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 56. Wedin (Wingerli, Frödén) – 59. Amirov (Podkolzin), rozh. náj. Podkolzin