Michalovce – Poprad 3:5 (kon.) | Nitra – Košice 5:2 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 6:2 (kon.)
Detva – B. Bystrica 1:3 (kon.)
HK Nitra
5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
HC Košice
Piatok 06.11.2020, 18:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

56:14
    Michalčin poslal k ľadu Slováka a Nitra si zahrá v závere tretiny presilovku.

51:12
    Hrnka hákoval Chovana a hostia si zahrajú presilovku.

46:50
    Holešinský nedovolene poslal k ľadu Chovana a rozhodca mu udelil 2 minúty za hrubosť. Pri súboji sa však nešťastne zranil domáci hráč, ktorému tečie z nosa krv a na trestnú lavicu si miesto neho sadol Žitný.

41:14
    Holešinský unikol obrane hostí a v zakončení ho fauloval Deyl a Nitra si zahrá presilovku.

35:47
    Nitra si zahrá presilovku pri vylúčení Klhúfka za držanie.

31:24
    Presilovka Corgoňov sa konči, pretože na trestnú lavicu si sadol Holešinský za nedovolené bránenie v hre.

30:48
    Vhadzuje sa pred brankárom hostí a Nitra si zahrá presilovku.

24:21
    Nitra si zahrá prvú presilovku pri vylúčení Belluša za hákovanie.

05:36
    Košice si zahrajú prvú presilovku pri vylúčení Vitáloša za podrazenie.

Dalibor Sklár

Góly a asistencie: 12. Mezei (Hrnka), 17. Slovák (Tvrdoň), 27. Tvrdoň (Slovák, Cardwell), 44. Holešinský, 60. Kollár (Lantoši) – 2. Jokeľ (Eliáš, Deyl), 20. Pospíšil (Michalčin)

HK Nitra: Cowley (Nagy) – Mezei, Cardwell, Švarný, Vitáloš, Pupák, Nemec, Knižka – Tvrdoň, Slovák, Hrnka – Kollár, Šťastný, Lantoši – Holešinský, Dauda, Žitný, Pätoprstý, Šiška, Škvarek
    HC Košice: Riečický (Jurčák) – Pavlin, Baránek, Michalčin, Rúžička, Slovák, Deyl, Havrila, Cibák – Vopelka, Chovan, Klhúfek – Belluš, Pospíšil, Jenyš – Milý, Eliáš, Jokeľ – Krasničan, Frič, Džugan

Rozhodca: Tvrdoň, Fridrich – Valo, Junek

Diváci: Bez divákov