Dunajská Streda – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
Nedeľa 25.10.2020, 16:00 • MOL Aréna • Niké liga • 11. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu.

Do čítania, priatelia! (17:54:20)

Šláger kola víťaza nespoznal. Dunajská Streda sa rozchádza so Slovanom po výsledku 1:1, pričom všetko podstatné sa udialo ešte v prvom polčase. Po zmene strán sme videli aké-také šance až od 68. minúty.

V tabuľke sa nič nemení, DAC zostáva na prvej priečke pred ŠK o dva body. O ďalších desať zaostáva trojica Žilina, Trnava a Ružomberok.

90+2
    90+1. Sainey Njie (DUN)

90+1
    Došlo ešte k šanci Dunajskej Stredy, keď Greif iba boxoval loptu za šestnástku, kde stál Sainey Njie. Presne mierená rana by asi skončila v sieti, Greifa ale správne zastúpil jeden z obrancov!

90+1
    Nadstavuje sa len jedna minúta.

90+1
    K rohovému kopu došlo už pred striedaniami, domáci budú vhadzovať.

90
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Marko Divković, prichádza Andrej Fábry.
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Lucas Lovat.
    89. Zsolt Kalmár (DUN), Dominik Greif (SBA)

89
    Kalmár to napálil doprostred brány, Greif loptu iba posúva nad brvno.

88
    Ibrahim Rabiu úmyselne podráža Zsolta Kalmára na ľavej strane ihriska. K šestnástke je zo dobrých sedem či osem metrov. Striedajúci hráč vidí aj žltú kartu.

88
    Hráčom akoby dochádzali sily. Marko Divković vôbec neodhadol silu svojho centru či strely. Ťažko povedať, čo to malo byť.

87
    Útočný faul dáva stopku snahám Bratislavčanov o gól. Tri a pol minúty do konca riadneho hracieho času.

86
    Čavrić neodcentroval cez Kružliaka, získal aspoň roh.

85
    Slovan prepol na vyšší rýchlostný stupeň a snaží sa dať gól v čase, kedy by bol akýkoľvek zásah do čierneho pravdepodobne aj rozhodujúcim.

83
    Ibrahim Rabiu otrasený po zákroku Balića. Píska sa faul, lopta je ale ďaleko od brány DAC.

82
    Celok zo Žitného ostrova v defenzíve pozorný, žlto-modrí navyše stále bez zásahu do základnej zostavy.
    81. Eric Ramírez (DUN)

81
    Oku lahodiaca situácia od domácich! Rozohrávka po zemi na hráča pred šestnástkou, ten našiel Davisa zbiehajúceho po hranici veľkého vápna. Center na vápno malé, Ramírezov akrobatický pokus letí nad brvno!