Švédsko – Rusko 2:1 (kon.) | Belgicko – Pobr. Slonoviny 1:1 (kon.) | Anglicko – Wales 3:0 (kon.)
Belgicko
1:1 (0:0)
Pobrežie Slonoviny
cz Štvrtok 08.10.2020, 20:45 • King Baudouin Stadium, Brusel • Medzinárodný prípravný zápas

To je ode mě pro dnešní duel vše. Děkuji vám za pozornost a budu se na vás těšit u dalších zápasů. Pěkný večer! (22:46:04)

Držení míče: 57:43. Střely celkem: 7:6. Střely na branku: 2:3. Rohové kopy: 0:0. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 20:10. Žluté karty: 3:1.

Neporazitelnost Rudých ďáblů končí! Po prvním poločase byl zápas i přes nerozhodný stav jednoznačně na straně Belgie. V 53. minutě se prosadil Michy Batshuayi a domácí tým si vedení držel až do 87. minuty. Pak došlo k faulu Bornauwa v pokutovém území, následnou penaltu zkušeně proměnil Franck Kessie. Utkání tedy končí nerozhodně 1:1.

90+3

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Nicolas Pepe už v dnešním zápase víc nepředvede. Na jeho pozici míří Jean Akpa Akpro.

90
    Další střídání na straně domácího celku. Hřiště opouští Timothy Castagne, místo něj naskakuje Joris Kayembe.
    87. KESSIE - 1:1

87
    Pobřeží slonoviny právě vstřelilo branku!
    Nabídnutou příležitost v podobě pokutového kopu dokázal FRANCK KESSIE využít! Belgickému gólmanovi nedal šanci.

86
    Sebastiaan Bornauw v pokutovém území zatáhl soupeře za dres a uvidíme tak penaltu!

82
    V pěkné příležitosti se opět objevil Nicolas Pepe. Útočník Arsenalu využil nepozornost obránců k rychlé střele z dálky, která ale branku o hodně minula.

80
    Ve skvělé pozici se nyní ocitl Nicolas Pepe. Jeho prudkou střelu zevnitř vápna ale fantasticky vyrazil Hendrik van Crombrugge, který na trávník vyběhl teprve před pár minutami!

77
    Střídání dalších dvou hráčů proběhlo také na straně domácích. V dnešním zápase končí Simon Mignolet a Zinho Vanheusden. Na jejich místa se přesunou Hendrik van Crombrugge a Sebastiaan Bornauw.

75
    Příležitost v podobě volného přímého kopu nedokázali hráči Pobřeží slonoviny využít ve svůj prospěch.

73
    Dvojité střídání na straně hostů: Trávník opouští Serey Die a Max Gradel, jejich pozice zaujmou Habib Maiga a Cristian Kouame.

70
    K prvnímu střídání došlo také na straně Pobřeží Slonoviny. Hru opouští Eric Bailly, místo něj do hry naskakuje Odilon Kossounou.