Osasuna – Vigo 2:0 (kon.) | Alavés – Bilbao 1:0 (kon.) | Levante – Real Madrid 0:2 (kon.)
Cadiz – Granada 1:1 (kon.) | Barcelona – Sevilla 1:1 (kon.)
Levante UD
0:2 (0:1)
Real Madrid
Nedeľa 04.10.2020, 16:00Španielska LaLiga • 5. kolo

Real Madrid začal druhý polčas veľkými šancami, potom Levante začalo hrýzť a tiež zahodilo značné možnosti. Favorit však všetko dotiahol do víťazného konca, bodku doplnil Benzema. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (17:54:08)

90+5

90+5
    Real Madrid dal gól!
    KARIM BENZEMA v úplnom závere otvoril svoj strelecký účet novej sezóny. Defenzíva Levante už prepadla, domáci všetko vytiahli vyššie.

90+4
    Fauly: 14 – 7

90+3
    Žltú kartu dostáva Jorge Miramón (Levante UD).

90+2
    Enis Bardhi si pomohol útočným faulom, to dáva opäť čas hráčom Realu Madrid, aby nazbierali ďalšie cenné sekundy.

90+1
    Real Madrid opäť s loptou na útočnej polovici ihriska. Hostia sa ju budú snažiť súperovi nepožičať.

90
    Nadstavuje sa 5 minút.

89
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Luka Modrić, prichádza Martin Ödegaard.

88
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Federico Valverde, prichádza Isco.

87
    Real Madrid pri lopte na útočnej polovici ihriska. Karim Benzema po kombinácii s Vazquézom o túto výhodu prišli.

85
    Rodrygo získal na krídle priamy kop. Luka Modrić rozohral na krátko a Ferland Mendy poslal slabšou pravačkou prudkú strelu pod brvno. Aitor Fernández musel predviesť dôležitý zákrok.

84
    Karim Benzema strieľal spred pokutového územia, jeho pokus bol zrazený a na bránku Aitora neprešiel.

83
    Real Madrid potrebuje upokojiť hru, čo sa v tejto chvíli aj pokúša urobiť prihrávkami v strede ihriska.

82
    José Campaña poslal nepresný pas na ľavé krídlo, k lopte sa nedostal Clerc. Päťku rozohrá Thibaut Courtois.

81
    Držanie lopty: 46% – 54%

80
    Desať minút do konca riadneho hracieho času. Levante je v posledných minútach aktívnejšie ako Real Madrid, vyrovnanie visí vo vzduchu.

79
    Enis Bardhi strieľal spred pokutového územia, jeho pokus bol dobrý, no nemal smer, nakoľko išiel priamo na Courtoisa.