Leicester – West Ham 0:3 (kon.) | Southampton – West Bromwich 2:0 (kon.) | Arsenal – Sheffield Utd. 2:1 (kon.)
Wolverhampton – Fulham 1:0 (kon.) | Manchester United – Tottenham 1:6 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 7:2 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:0 (0:0)
Fulham FC
Nedeľa 04.10.2020, 15:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 4. kolo

Wolverhampton skóroval v druhom polčase, v 56. minúte sa presne trafil Neto. Domáci svoje vedenie udržali až do konca a nad nováčikom z Fulhamu víťazia 1:0. (16:56:23)

90+5

90+3
    Center z pravej strany skončil v rukaviciach Patrícia a domáci sú blízko k trom bodom.

90+2
    Žltú kartu dostáva Rúben Neves (Wolverhampton Wanderers).

90
    Do lopty sa oprel Kebano, jeho volej vystrašil Patrícia, no ten zasahovať nemusel, lopta skončila nad brvnom.

88
    Wolves pôsobili značnú časť druhého polčasu aktívnejším dojmom, ale teraz sa nechali zahnať do obrannej ulity a bránia tesný náskok.

85
    Oba tímy si vymieňajú loptu, séria autových vhadzovaní roztrhla pasáž, kde by sme videli viacero zakončení.

82
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Pedro Neto, prichádza Adama Traoré.

81
    Striedanie v tíme Fulham FC: z ihriska odchádza Bobby Decordova-Reid, prichádza Neeskens Kebano.

79
    Žltú kartu dostáva Maxime Le Marchand (Fulham FC).

79
    Center Wolves nedopadol najlepšie, Aréola zobral loptu. Protiútok sa ale Fulhamu nedarí.

78
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Nélson Semedo, prichádza Ki-Jana Hoever.

78
    Po dlhšej dobe musela riešiť problémy obrana hostí, konkrétne Ream. Jeho tigrí skok zastavil snahu Nevesa.
    73.

73
    Z protiútoku boli hostia najbližšie k vyrovnaniu. Lookman prešiel stredom ihriska, uvoľnil Mitrovića a ten ešte prihrával do šestnástky voľnému Kamarovi. Patrício bez problémov zasiahol voči prízemnej strele, ktorá mierila priamo na neho.

72
    Domáci zahrávali priamy kop. Moutinho donútil Aréolu k zákroku, ten musel boxovať.

70
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Daniel Podence, prichádza João Moutinho.