Jekaterinburg – Dinamo Minsk 3:4 (kon.) | Helsinki – Novosibirsk 5:2 (kon.) | Jaroslavľ – Nižnekamsk 2:3 (kon.)
Omsk – Red Star Kunlun 3:1 (kon.) | Petrohrad – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.)

59:49
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (David Sklenička – 2 min., podrážení).
    59:39 John NORMAN - 5:2

59:39
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Gurkin udělal chybu na modré čáře a JOHN NORMAN šel sám na prázdnou branku a pečetí vítězství pro svůj tým. Bez asistence.

58:22
    Novosibirsk svou početní převahu vyšperkoval dalším hráčem v poli navíc, neboť Säteri opustil svou branku!

54:40
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Veli-Matti Savinainen – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

54:40
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Veli-Matti Savinainen – 2 min., nesportovní chování).

54:40
    No a Veli-Matti Savinainen neudržel nervy na střídačce, kde rozmlátil hokejku a po právu pro něj končí zápas a putuje rovnou do kabiny.

54:40
    A nakonec je to Veli-Matti Savinainen, který sedí na trestní lavici a rovnou dostává 2+2 minuty! Dvě minuty za krosček a další dvě minuty za hrubost!
    41:07 Nicklas JENSEN - 4:2

41:07
    Z nenápadné útočné akce je tu odskok na dvou brankový rozdíl! Autorem branky je NICKLAS JENSEN, který od Lööva dostal přihrávku na modrou a Jensen vystřelil z levé strany a trefil přesně spojnici branky, od které se puk srazil do branky. Asistence: Viktor Lööv a Alex Grant.

Střely na branku ve druhé třetině: 15:11!

38:56
    Nicklas Jensen se ocitl sám před brankou, ale zakončil přesně do Säteriho. Následně byl ještě zmatek před jeho brankou, ale obránci nakonec dokázali dostat puk od své branky!
    33:41 Marko ANTTILA - 3:2

33:41
    Jokerit rychlé útoky zvládá na jedničku. MARKO ANTTILA dostal rychlý a přesný pas k pravé tyčce a přesně jej poslal do branky. Asistence: Jesse Joensuu a Antti Pihlström.
    28:28 Mikael RUOHOMAA - 2:2

28:28
    Sibir právě vstřelil branku!
    Hosté po udržení pásma nakonec srovnávají stav zápasu. MIKAEL RUOHOMAA byl trestuhodně sám před brankou Jokeritu a po střele od modré čáry dokázal zasunout puk pod brankáře Lindbäcka. Asistence: Jefim Gurkin a Ilja Chochlov.
    21:24 David SKLENIČKA - 2:1

21:24
    Vzápětí je tu druhá branka! A to vcelku kuriózní. DAVID SKLENIČKA zavážel puk do pásma a na modré čáře nahodil puk na branku. Säteri jej tečoval a následně netušil kde je puk, který se snesl do vzduchu a zapadl za jeho záda do branky. Asistence: Tommi Kivistö.

21:05
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., sekání).
    20:33 Mikko LEHTONEN - 1:1

20:33
    Jokerit se od úvodních minut druhé třetiny usadil v pásmu a z menšího tlaku je tu vyrovnávací branku. Autorem branky je MIKKO LEHTONEN, který vystřelil od modré čáry a dobře letící puk zaplul do branky. Asistence: Nicklas Jensen a Jordan Schroeder.

Střely na branku: 5:2!

18:12
    Přesilovku si zahraje i Jokerit. Henrik Haapala si vysloužil faul na svou osobu. Na trestnou lavici usedá Nikita Šaškov za nedovolené bránění.
    10:36 Viktor KOMAROV - 0:1

10:36
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Česalin poslal puk mezi nohy bránícího Tommiho Kivistöa a VIKTOR KOMAROV už jen nastrčil puk, který skončil v brance. Asistence: Jevgenij Česalin a Konstantin Alexejev.

07:31
    První vyloučení zápasu. Henrik Haapala je vyloučen za vysokou hůl, když zasáhl Jaroslava Chabarova (Novosibirsk).

Adam Dořák

Góly a asistencie: 21. Lehtonen (Nicklas Jensen, Schroeder), 22. D. Sklenička (Kivistö), 34. Anttila (Joensuu, Pihlström), 42. Nicklas Jensen (Lööv, A. Grant), 60. Norman – 11. V. Komarov (Česalin, K. Alexejev), 29. Ruohomaa (Gurkin, Chochlov)

Jokerit Helsinki: Lindbäck – Lehtonen, Pudas, A. Grant, Lööv, Kivistö, D. Sklenička – Nicklas Jensen, Schroeder, O'Neill (A) – Junttila, Haapala, Savinainen – Norman, Pakarinen, Joensuu (A) – Pihlström, Anttila (C), H. Ikonen.
    HC Sibir Novosibirsk: Säteri – K. Alexejev, Chochlov, Menšikov, Gurkin, Ilja Morozov, J. Chabarov, Pastuchov – Milovzorov, Sajustov (A), Šarov – Puustinen, Ruohomaa, Sannikov (C) – Česalin (A), V. Komarov, Šaškov – N. Korotkov, Torčeňuk, Pervušin.

Rozhodca: I. Fatejev

Diváci: 3 890