Almaty – Noah 4:1 (kon.) | Ordabasy – Botoşani 1:2 (kon.) | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol 2:1 (kon.)
Banja Luka – Sutjeska 1:0 (kon.) | KF Teuta – Beitar Jeruzalém 2:0 (kon.) | Minsk – Gliwice 0:2 (kon.)
Sumgait – Škendija 0:2 (kon.) | Alaškert – Renova 0:1 (kon.) | Limassol – Saburtalo 5:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris 6:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shkupi 2:1 (kon.) | Fehérvár – Bohemians Dublin 1:1 (4:2 po pen.)
Ljubljana – Víkingur Reykjavík 2:1 (po pr.) | Gjilani – APOEL 0:2 (po pr.) | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova 2:1 (kon.)
CSKA Sofia – Sirens 2:1 (kon.) | Keşla FK – Laçi 0:0 (4:5 po pen.) | Vaduz – Hibernians FC 0:2 (kon.)
Aarhus – Honka Espoo 5:2 (kon.) | Malmö – Kraków 2:0 (kon.) | Hammarby IF – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
Rosenborg – Breidablik 4:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Paide 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Dunajská Streda sk 0:2 (kon.)
New Saints – Žilina sk 3:1 (po pr.) | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe 0:0 (1:4 po pen.) | Be'er Sheva – Dinamo Bt. 3:0 (kon.)
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Bačka Topola 0:2 (kon.) | Kukësi – Slavia Sofia 2:1 (kon.)
Valletta – Bala Town 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Differdange 3:0 (kon.) | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn 4:3 (po pr.)
Servette – Ružomberok sk 3:0 (kon.) | FCSB – Shirak 3:0 (kon.) | Motherwell – Glentoran 5:1 (kon.)
Aberdeen – Runavík 6:0 (kon.) | Maribor – Coleraine 1:1 (4:5 po pen.) | Lech Poznań – Valmiera 3:0 (kon.)
Partizan – RFS Riga 1:0 (kon.) | Shamrock – Tampereen Ilves 2:2 (12:11 po pen.) | Honvéd Budapešť – Inter Turku 2:1 (po pr.)
FK Iskra Danilovgrad
0:1 (0:0)
Lokomotiv Plovdiv
cz Štvrtok 27.08.2020, 20:00Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

PFC Lokomotiv Plovdiv postupuje dál do další části předkola Evropské ligy. V tomto zápase dokázal poradil Iskru 1:0, pokutový kop proměnil Iliev. Domácí celek se v tomto zápase prosadit nedokázal. (21:56:43)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:10. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 25:10.

90+4

90+4
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Lokomotiv míří do dalšího předkola.

90+1
    Iliev pálil vedle branky, další šance hostujícího celku nebyla využitá.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Umarboev, přichází Nikolaev.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

87
    Imarboev to vzal na sebe a mohl pojistit výhru hostů. Jeho rána končí vedle.

87
    V poklidném tempu se dostáváme do finální fáze hry druhého poločasu.

84
    Dinis Costa z hostujícího celku zakončoval zajímavou příležitost, ale minul branku.

82
    Střídání v týmu FK Iskra Danilovgrad: ze hřiště odchází Boričić, přichází Djurišić.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut druhého poločasu. Maleševič se propracovla do zakončení, Lukov míč vyrazil na roh.

79
    Dinis Costa minul branku, vykopávat bude brankář.

78
    Střídání v týmu FK Iskra Danilovgrad: ze hřiště odchází Adžović, přichází Milić.
    75. Dimitar ILIEV - 0:1

75
    Loko Plovdiv právě vstřelil branku!
    Hostující celek měl k dispozici po faulu Malešiviče pokutový kop. Míč si na puntíku připravil DIMITAR ILIEV. Svým pokusem překonal brankáře, a tak jdou hosté do vedení.
    Penaltová situace.

73
    Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Aralica, přichází Minchev.

73
    Střídání v týmu FK Iskra Danilovgrad: ze hřiště odchází Petrović, přichází Rogošić.

70
    Domácí Adžovič se dostal do střelecké pozice, jeho pokus zastavil brankář Lukov.

69
    Po delší době se do šance protlačil domácí celek, Petrovič pálil, ale jeho rána končí vedle branky. To už zbývá dvacet minut hry do konce druhého poločasu.

67
    Dinis Costa autorem další střeleckého příležitost. Opět jeho projektil končí vedle branky.

65
    Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Salinas, přichází Ilic.

62
    Zajímavou příležitost si vypracoval Aralica z hostujícího celku, ale ani jeho pokus neskončil mezi třemi tyčemi.

61
    Další rohový kop rozehrával hostující celek, který je poslední minuty aktivnější, ale nedokázal přesněji vypálit. Dinis Costa pálil vedle.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, stále čekáme na první gól v tomto utkání.

58
    Žlutou kartu dostává Jovanović (FK Iskra Danilovgrad).

56
    Rohový kop rozehrávali hostující fotbalisté. Umarboev centroval před branku, ale jeho spoluhráči nedokázali zakončovat.

55
    Po delší době se jeden z týmů dostal do střelecké pozice. Iliev minul branku. Vykopávat bude brankář.

51
    Hosté rozehrávali rohový kop. Karagaren centroval před branku, následně Salinov pálil mimo branku.

50
    Žlutou kartu dostává Malešević (FK Iskra Danilovgrad).

49
    Umarboev bude rozehrávat volný kop.

48
    Kumburović byl potrestaný za faul na Koragarena. Míč mají hostující fotbalisté.

46
    Zdá se, že ani jeden celek se během přestávky nerozhodl pro střídání. Pokračují tak stejné jedenáctky.

46

Po prvním poločase platí bezbrankový stav, výraznější příležitost jsme v tomto zápase zatím neviděli.

45+2

45+2
    Kato rozehrává rohový kop, ale do šance se jeho tým nedostal do výraznější šance.

45+2
    Žlutou kartu dostává Drinčič (FK Iskra Danilovgrad).

45+1
    Jovanovič vypálil z dobré pozice, Lukov míč vyrazil mimo branku. Rohový kop bude následovat.

45+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

42
    Hraje se na polovině hrací plochy, k vidění je poměrně hodně nepřesností.

40
    Umarboev rozehrával volný kop.

39
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu. Stále platí bezbrankový stav.

36
    Umarboev zakončoval z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná, a tak budou mít fotbalisté Plovdivu k dispozici rohový kop.

34
    Hostující celek se po rychlé kombinaci dostal do střelecké pozice, Denis Costa pálil z dobré pozice,ale minul branku.

33
    Malešević fauloval v souboji Tsvetanova. Domácí celek přišel o míč.

30
    Půlhodina hry je pryč. nyní se domácí dopustili faulu na útočné polovině, a tak se směr hry otáčí. Hrát mohou hráči Lokomotivu.

27
    Denis Costa si nabíhal do dobré pozice, ale špatně si to načasoval. Pomezní sudí odmával a hlavní odpískal ofsajd.

25
    Pětadvacet minut hry je pryč, Boričič se dopustil faulu na Aralicu. Míč mají hráči hostujícího celku.

24
    Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic a zakončení.

20
    Střelecký pokus Kata byl zblokovaný. Do výraznější šance se Danolovgrad nedostal.

19
    Stejný hráč se nyní dostal do souboje s Jovanovičem a pomohl si nedovoleně. Rozehrávat tak budou fotbalisté Iskry.

18
    Umarboev vybojoval rozehrávku pro své spoluhráče.

17
    Domácí celek se pokoušel dostat do střelecké pozice, Petrovič byl nachytaný v postavení mimo hru.

15
    Čtvrthodina hry je pryč, na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme. Zatím platí bezbrankový stav.

13
    Masoero fauloval, míč tak budou mít domácí. Vukovič rozehrává volný kop.

12
    Sledujeme celou řadu nepřesností v kombinacích, které kazí celkový dojem ze hry.

11
    Salinas se dostal do souboje s Katou. Míč získal hostující hráč.

9
    Registrujeme další střelecký pokus. Domácí Petrovič nedokázal přesněji zakončit. Jeho rána končí vedle.

7
    Další faul, tentokrát domácí Jovanovič byl příliš neohrabaný v souboji s Karagarenem.

6
    Stejný hráč se dopustil faulu, ve vzájemném souboji fauloval domácího Boričiče.

4
    Hostující celek si vypracoval první výraznější šanci, Tsvetanov pálil mimo branku. Gólman zasahovat nemusel. Vykopávat bude gólman Uskry.

4
    Souboje o míč probíhají zejména na polovině hrací plochy.

2
    Utkání začalo v poklidném tempu. Ani jeden celek se nežene do střeleckých pozic.

1

FK Iskra Danilovgrad: Kordič – Maleševič, Drincic, Kumborovic, Jovanovič – Adzovic, Kato, Sahman – Boricic, Vukovič, Petrovic
    Náhradníci: Blazic – Djurisic, Mandic, Milic, Obradovic, Rogosic, Yamamoto

PFC Lokomotiv Plovdiv: Lukov – Petrovič, Masoero, Costa Lima Almeida – Karageren, Vitanov, Umarbajev, Tsvetanov – Salinas – Iliev, Aralica
    Náhradníci: Pirgov – Dimitrov, Ilic, Minchev, Muslimovic, Nikolajev.

Papírovým favoritem je hostující celek.

FK Iskra Danilovgrad hraje nejvyšší fotbalovou soutěž v Černé Hoře. Aktuálně je Iskra na třetí pozici. Tým ve své domácí lize zatím neinkasoval. Klub už odehrál jeden zápas předkola. Andorskou Santu Colomu porazil 1:0 po penaltách. Autorem rozhodujícího pokutového kopu byl jednadvacetiletý obránce Milos Drincic.

PFC Lokomotiv Plovdiv hraje nejvyšší bulharskou fotbalovou soutěž. Vstup do Parva Ligy nebyl vůbec špatný. Sice v prvním zápase tým prohrál s Botev Plovdiv 0:2, ale pak další dva zápasy vyhrál. Poradil si s Botev Vrasta 2:1 a Slavii Sofie 2:0.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. V tomto zápase předkola proti sobě nastoupí FK Iskra Danilovgrad a PFC Lokomotiv Plovdiv.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.