Almaty – Noah | 4:1 (kon.) | | | Ordabasy – Botoşani | 1:2 (kon.) | | | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol | 2:1 (kon.) |
Banja Luka – Sutjeska | 1:0 (kon.) | | | KF Teuta – Beitar Jeruzalém | 2:0 (kon.) | | | Minsk – Gliwice | 0:2 (kon.) |
Sumgait – Škendija | 0:2 (kon.) | | | Alaškert – Renova | 0:1 (kon.) | | | Limassol – Saburtalo | 5:1 (kon.) |
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris | 6:1 (kon.) | | | Neftçi Baku – Shkupi | 2:1 (kon.) | | | Fehérvár – Bohemians Dublin | 1:1 (4:2 po pen.) |
Ljubljana – Víkingur Reykjavík | 2:1 (po pr.) | | | Gjilani – APOEL | 0:2 (po pr.) | | | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova | 2:1 (kon.) |
CSKA Sofia – Sirens | 2:1 (kon.) | | | Keşla FK – Laçi | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Vaduz – Hibernians FC | 0:2 (kon.) |
Aarhus – Honka Espoo | 5:2 (kon.) | | | Malmö – Kraków | 2:0 (kon.) | | | Hammarby IF – Puskás Akadémia | 3:0 (kon.) |
Rosenborg – Breidablik | 4:2 (kon.) | | | Žalgiris Vilnius – Paide | 2:0 (kon.) | | | Hafnarfjördur – Dunajská Streda | 0:2 (kon.) |
New Saints – Žilina | 3:1 (po pr.) | | | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe | 0:0 (1:4 po pen.) | | | Be'er Sheva – Dinamo Bt. | 3:0 (kon.) |
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv | 0:1 (kon.) | | | CS Petrocub – Bačka Topola | 0:2 (kon.) | | | Kukësi – Slavia Sofia | 2:1 (kon.) |
Valletta – Bala Town | 0:1 (kon.) | | | Zrinjski Mostar – Differdange | 3:0 (kon.) | | | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn | 4:3 (po pr.) |
Servette – Ružomberok | 3:0 (kon.) | | | FCSB – Shirak | 3:0 (kon.) | | | Motherwell – Glentoran | 5:1 (kon.) |
Aberdeen – Runavík | 6:0 (kon.) | | | Maribor – Coleraine | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Lech Poznań – Valmiera | 3:0 (kon.) |
Partizan – RFS Riga | 1:0 (kon.) | | | Shamrock – Tampereen Ilves | 2:2 (12:11 po pen.) | | | Honvéd Budapešť – Inter Turku | 2:1 (po pr.) |
koniec
FK Ordabasy Šymkent
1:2
(1:2)
FC Botoşani
Michal Hladký
Góly:
30. Mahlanga – 25. Holzmann, 31. Dugandžič
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:21.
Rozhodca: R. Jabarov (AZE)
Diváci:
Karty: 35. Diakhate (ORS), ?. Paulo (ORS) – 10. Ofosu (BOT), 42. Holzmann (BOT), 47. Croitoru (BOT), 80. Florescu (BOT), 82. Mendoza (BOT)
Nepremenená penalta: 11. Diakhate (ORS), brankár Pap zneškodnil
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:21.
FK Ordabasy Šymkent:
Šajzada – Dosmagambětov, Dmitrenko, Fontanello (C), Dautov – Brigido, Mahlangu, Diakhate, Badibanga – Paulo, Chižničenko
Náhradníci: Trofimets – Adyrbekov, Astanov, Mehanović, Simčevič, Žangylyšbaj
Tréner:
FC Botoşani: Pap – Harut, Chindris, Seroni, Holzmann – Mendoza, Rodriguez (C) – Florescu, Askovski, Ofosu, Dugandžič
Náhradníci: Hankič – Babunski, Alexandru, Keyta, Patache, Roman, Tiganasu
Tréner:
Náhradníci: Trofimets – Adyrbekov, Astanov, Mehanović, Simčevič, Žangylyšbaj
Tréner:
FC Botoşani: Pap – Harut, Chindris, Seroni, Holzmann – Mendoza, Rodriguez (C) – Florescu, Askovski, Ofosu, Dugandžič
Náhradníci: Hankič – Babunski, Alexandru, Keyta, Patache, Roman, Tiganasu
Tréner:
Rozhodca: R. Jabarov (AZE)
Diváci:
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:21.