Brighton – Newcastle 0:0 (kon.) | Sheffield Utd. – Everton 0:1 (kon.) | Wolverhampton – Crystal Palace 2:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
2:0 (1:0)
Crystal Palace FC
Pondelok 20.07.2020, 21:15 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 37. kolo

Druhý polčas na Molineux Stadium priniesol ešte jeden presný zásah a aj o ten sa postaral domáci celok. V 68. minúte stanovil konečný výsledok na 2:0 Castro. Wolverhampton získava doma veľmi dôležité tri body v boji o pohárovú Európu.

Ďakujem za vašu pozornosť, prajem už dobrú noc! (23:08:50)

90+3

90+2
    Wolverhampton si drží vedenie 2:0 a s najväčšou pravdepodobnosťou získane tri body.

90+1
    Hostia sa ešte dostávajú k lopte, ale nevyzerá to na žiadnu dramatizáciu z ich strany.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu a tak aj tohto zápasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Je tu už samotný záver tohto stretnutia. Domáci aj naďalej vyhrávajú 2:0 a podľa vývoja na ihrisku to vyzerá, že k žiadnej dráme už nedôjde.

87
    Výsledkom tejto útočnej akcie domácich je len odkop od Guaitovej brány.

86
    Wolverhampton aj naďalej kombinuje pred pokutovým územím súpera, do žiadneho zakončenia to však momentálne nevedie.

85
    Ďaleko sa však hostia nedostali, opäť sledujeme kombináciu domáceho celku.

84
    Nič zaujímavého zo strany domácich neprichádza. Je tu len nepresná prihrávka a smerom dopredu sa môžu pokúsiť preniknúť hostia.

83
    Opäť sa hra presúva na polovicu hosťujúceho celku. Wolves sa snaží nájsť skulinku v obrane súpera, v týchto chvíľach sa však Crystal bráni úspešne.

82
    Crystal Palace však toto stretnutie ešte určite nevzdáva a po ojedinelom zisku lopty sa pokúša založiť útočnú akciu.

81
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Adama Traoré, prichádza Pedro Neto.

80
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, zrejme sa niečo bude aj nadstavovať. Uvidíme, či sa ešte dočkáme niečoho zaujímavého.

79
    Už dlhšiu dobu je na ihrisku v podstate len jedno mužstvo a to je to domáce. Zatiaľ to teda vyzerá, že tri body zostanú doma.

78
    Žltú kartu dostáva Adama Traoré (Wolverhampton Wanderers).

77
    Hostia sa previnili faulom a domáci celok získava priamy kop na útočnej polovici.

76
    Podobný moment potom aj na druhej strane, Zaha len preveril pozornosť brankára Patrícia, ktorý si stále drží čisté konto.

75
    Z väčej vzdialenosti sa teraz pokúšal zakončovať Traoré, ale jeho pokus bezpečne kryje brankar Guaita.

74
    Častejšie je teraz pri lopte domáci celok, ktorý sa snaží pridať ďaší presný zásah a tak už definitívne rozhodnúť o svojom víťazstve v tomto zápase.

73
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Jeff Schlupp, prichádza Jaïro Riedewald.

72
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Daniel Podence, prichádza Diogo Jota.

71
    Po krátkej pauze sa už pokračuje ďalej, pomaly sa dostávame do záverenčnej časti druhého polčasu, domáci môžu byť zatiaľ spokojní.

70
    Aj v druhom polčase dal hlavný rozhodca tohto zápasu Bankes pokyn na krátku občerstvovaciu prestávku.

69
    Domáca lavička veľkú radosť neskrývala. Wolverhampton vyhráva o dva góly a opäť sa viacej približuje k zisku troch bodov.
    68. Jonny Castro (WOS) - 2:0

68
    Tím Wolves práve strelil gól!
    Je tu druhý gól v tomto zápase a postaral sa oň opäť domáci celok! Wolves výborne zakombinoval a dostal sa až do pokutového územia súpera, JONNY CASTRO sa ako posledný dostal k lopte, zvládol svoju otočku a následne poslal loptu do siete – 2:0!
    67. Daniel Podence (WOS)

67
    Brankár domácich vyslal dlhý nákop na polovicu súpera, do zakončenia sa dostával Podence, ale brankár Guaita včas vybehol a nedovolil Podencovi dať svoj druhý gól v tomto zápase.

66
    Žltú kartu dostáva Conor Coady (Wolverhampton Wanderers).

65
    Wolverhampton zahrával priamy kop na útočnej polovici, ale loptu už získava súper. Crystal Palace sa momentálne dostáva len po stred ihriska.

64
    Žltú kartu dostáva James McCarthy (Crystal Palace FC).

63
    Hostia rýchlo loptu stratili a tak skúsil znova zkombinovať domáci celok. Ten však teraz v útoku nepochodil a po krátkej dobe loptu rovnako stráca.

62
    Domácim nevyšla kombinácia na útočnej polovici, hostia získavajú autové vhadzovanie.

61
    Wolverhampton zahrával rohový kop, ktorý však hostia dokázali pokryť. Domáci držia aj naďalej loptu na svojich kopačkách.

60
    Hodina zo stretnutia na Molineux Stadium je už minulosťou. Aj naďalej domáci celok vyhráva 1:0 a je bližšie k zisku potrebných troch bodoch.
    59. Adama Traoré (WOS), Daniel Podence (WOS)

59
    Traore vpadol do pokutového územia hostí a na kopačke mal druhý gól svojho celku, svoje zakončenie však napálil len do brankára Guaita!

58
    Wolves znova kombinuje na útočnej polovici, nedarí sa mu však nájsť recept na pokorenie súperovej defenzívy.

57
    Center však smeroval len do rukavíc brankára Guaita. Crystal Palce sa snaží o založenie útoku, ale čelí vysokému napádaniu zo strany svojho dnešného súpera.

56
    Domáci futbalista Boly bol faulovaný, keď sa snžil preniknúť do pokutového územia. Wolves ešte získava priamy kop.

55
    Po krátkej dobe sa Wolves dostáva znova k lopte a pokúša sa kombinovať na útočnej polovici.

54
    McCarthy ešte vyslal ďalší center do pokutového územia domáceho tímu, ale nikto z jeho spoluhráčov sa už do zakončenia nedostal.

53
    Center do pokutového územia dokázali domáci futbalisti ubrániť a dostávajú loptu do bezpečia. Hostia však zostávajú v útoku a domáci sa musia stále brániť.

52
    Crystal Palace založil rýchly protiútok a hostia po faule získavajú priamy kop na útočnej polovici a to z veľmi zaujímavej pozície.

51
    Na ihrisku teraz zostáva ležať Neves, ale aj za pomoci spoluhráčov sa už dostáva späť na nohy. Wolves bude rozohrávať loptu zo svojej polovice ihriska.

50
    Domáci futbalisti zahrávali rohový kop, ktorý hostia dokázali ubrániť. Futbalisti v oranžových dresoch sú však aj naďalej v držaní lopty.

49
    Z ľavej strany smeroval center až na zadnú tyť hosťujúcej brány, zakončenie od domácich futbalistov však bolo nepresné. Domáci sú v úvode druhého polčasu veľmi aktívne.

48
    Hosťom pokus o rýchly brejk nevyšiel, domáci sa znova s loptou na kopačkách presúvajú pred pokutové územie svojho dnešného súpera.

47
    Wolves okamžite prenikol do pokutového územia súpera, center na biely bod odvrátila defenzíva Crystalu do bezpečia. Domáci tak ešte môžu pokračovať vo svojom útoku.

46
    Druhý polčas na Molineux Stadium je už v plnom prúde, výkop mali domáci futbalisti. Ani jeden z trénerov nestriedal.

46

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

Úvodné dejstvo na Molineux Stadium napokon ponúklo jeden presný zásah, o ktorý sa postaral domáci Podence v 41. minúte. Sledovali sme vyrovnanú hru z oboch strán, oba celky sa snažili hrať aktívne smerom dopredu, ale bolo tu aj veľa nepresností a na oboch stranách úspešne pracovala aj defenzíva. Wolverhampton môže byť zatiaľ spokojný, zatiaľ je bližiše k zisku troch bodov, ktoré v boji o pohárovú Európu potrebuje.

Uvidíme, čo nám ponúkne druhý polčas, ktorý sa začne približne o 22:19.

45+3

45+2
    Hosťujúci celok zahrával priamy kop zo zaujímavej pozície, ale nevydarený center k zmene skóre neviedol. Hostia však zostávajú aj v závere nadstaveného času pri lopte.

45+1
    V prvom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

45
    Crystal Palace zahrával rohový kop, ktorý však nič zaujímavého neponúkol. Hostia však zostávajú s loptou na polovici súpera.

44
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní, čakáme na údaj o nadstavenom čase.

43
    V live tabuľke sa domáci posúvajú na šieste miesto, ktoré zaručuje predkolo Európskej ligy.

42
    Na rade sú teda hostia, ktorí budú musieť doťahovať náskok svojho dnešného súpera. Uvidíme, či sa im to do prestávky ešte podarí.
    41. Daniel Podence (WOS) - 1:0

41
    Je tu prvý presný zásah tohto zápasu! Skóre napokon otvára domáci celok, ktorý výborne prenikol až do pokutového územia súpera, Doherty z uhla poslal loptu presne pred bránu a hlavou ju do siete upratal DANIEL PODENCE – 1:0!

40
    Približne päť minút zostáva do konca prvého polčasu. Dočkáme sa do prestávky otvorenia skóre?

39
    Domáci futbalista Castro sa skúšal presadiť individuálne, ale cez defenzívu súpera neprešiel. Wolves však ešte zostáva pri lopte.
    38. Andros Townsend (CRP)

38
    Napokon sa k rozohrávke priameho kopu postavil Townsend, jeho strelu na bránu pohodlne kryje brankár Patrício.

37
    Crystal Palace po založení útoku získava priamy kop na útočnej polovici. Domáci sa teda budú musieť brániť, uvidíme, ako hostia s touto situáciou naložia.

36
    V štatistike držania lopty momentálne mierne vládnu hostia. Pomaly sa dostávame do záverečnej časti prvého polčasu.

35
    Aj naďalej sa hra prelieva z jednej strany na druhú, ale už dlhšiu dobu sme nič zaujímavého nevideli.

34
    Townsend sa rozbehol za dlhým nákopom za obranu súpera, ale k lopte sa už nedostal. Wolves rozohráva na svojej polovici ihriska.

33
    Na druhej strane sa potom v útoku skúšal presadiť Zaha, ale ocitol sa len v postavení mimo hru.

32
    Toto bol pekný útočný výpad domácich a napokon sme videli aj zaujímavé zakončenie od Podenceho, ale jeho nožničky smerujú nad bránu súpera.

31
    Oba celky sa však snažia hrať aktívne smerom dopredu, ale ako už bolo dávnejšie spomenuté, zatiaľ vynikajú obe defenzívy.

30
    Polhodina zo stretnutia na Molineux Stadium je už minulosťou. Aj naďalej čakáme na otvárací zásah, zatiaľ k nemu najbližiše mal pred pár minútami hosťujúci celok.

29
    Karta sa teraz obracia, loptu drží častejšie domáci celok, ktorý zatiaľ len hľadá cestu k bráne svojho dnešného súpera.

28
    Zakrátko sa Crystal Palace znova dostáva k lopte a opäť sa snaží o postupný prechodh na útočnú polovicu. Domáci na nič nečakajú a okamžite vysoko napádajú rozohrávku súpera.
    27. Jeff Schlupp (CRP)

27
    Je tu prvá veľká šanca v tomto zápase! Schlupp si prebral loptu na hranicu pokutového územia a výborne postupoval na bránu súpera, napokon jeho zakončenie z menšieho uhla smeruje tesne vedľa brány!

26
    Zatiaľ sa tak prezentujú hlavne obe defenzívy, ktoré si svoje úlohy plnia výborne. Momentálne je pri lopte hosťujúci celok, ktorý sa snaží o postupný prechod do útoku.

25
    Hra sa nám postupne začína prelievať z jednej strany na druhú, ale stále nevidíme žiadne zaujímavé momenty ani pred jednou bránou.

24
    Dianie v prvom polčase pokračuje ďalej, prebehlo avizované striedanie. Medzičasom sa dostávame za polovicu úvodného dejstva.

23
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Mamadou Sakho, prichádza Cheikhou Kouyaté.

22
    Mamadou Sakho napokon odchádza do útrob štadióna a je teda jasné, že hostia budú musieť vynútene striedať. Stane sa tak po skončení občerstvovacej prestávky.

21
    Hlavný rozhodca tohto zápasu Bankes dáva pokyn na krátku občestvovaciu prestávku. Oba celky si tak vydýchnu a vypočujú si aj pokyny od svojich rénerov.

20
    Hra sa teraz musela prerušiť, hosťujúci Sakho ostáva ležať na trávniku a musí byť ošetrený. Uvidíme, či Sakho bude môcť v tomto zápase pokračovať ďalej.

19
    Nepresná kombinácia od domáceho celku na polovici súpera, nasledovať bude odkop od Guaitovej brány.

18
    Domáci menší nápor zo strany súpera ustáli a už držia loptu na svojich kopačkách. Uvidíme, či sa futbalistom v oranžových dresoch podarí niečo zaujímavé vymyslieť.

17
    Teraz dlhšiu dobu držia loptu na svojich kopačkách futbalisti hosťujúceho celku, ktorí sa snažia nájsť recept na prekonanie súperovej defenzívy.

16
    Wolverhampton dokázal ubrániť rohový kop súpera, ale loptu na svojich kopačkách nemá. Z vnútra svojho územia sa Crystal Palace pokúša o ďalší útočný výpad.

15
    Rýchly brejk sa vydaril teraz na druhej strane hosťom a domáci budú musieť čeliť rohovému kopu svojho dnešného súpera.

14
    Po ďalšom útočnom výpade reklamovali domáci rohový kop, ale nasledovať bude len odkop od brány hosťujúceho celku.

13
    Jiménez zachytil rozohrávku súpera a prepracoval sa až do pokutového územia, kde aj tiesnený dokázal zakončiť, ale brankár Guaita si pripisuje ľahký zákrok.

12
    Nepresná prihrávka do pokutového územia domácich, Patrício bude rozohrávať loptu od svojej brány.

11
    Crystal Palace je momentálne v držaní lopty, hosťom sa však stále nedarí výraznejšie prejsť na útočnú polovicu. Domáci na nič nečakajú a ihneď vysoko napádajú súperovu rozohrávku.

10
    Úvodná desaťminútovka tohto stretnutia je už minulosťou, zatiaľ čakáme na prvý vážnejší moment.

9
    Wolverhampton ihneď napáda rozohrávku súpera, čo hosťom robí menšie problémy. Hostia sa teraz ďaleko ako po stred ihriska nedostávajú.

8
    Z ľavej strany smeroval do pokutového územia domácich pretiahnutý center, lopta sa dostáva späť na kopačky futbalistov Crystal Palace.

7
    Po aktivite domáceho celku sa lopta dostáva len k brankárovi Guaitovi a ten ju ukryl vo svojich rukaviciach. Následne už Guaita rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.

6
    Moutinho rozohral rohový kop nakrátko, domáci sa teraz snažia kombinovať v blízkosti pokutového územia svojho dnešného súpera.

5
    Sledovali sme rýchly útočný výpad domáceho celku, Jiménez svojou aktivitou vybojoval pre Wolves prvý rohový kop v tomto zápase.

4
    Hlavne domáci majú motiváciu v tomto zápase. Wolverhampton je blízko k Európskej lige a za určitých okolností, by domáci ešte mohli pomýšľať aj na Ligu majstrov, tu to už však nemajú vo svojich rukách.

3
    Zatiaľ sú to však nepresnosti na oboch stranách, nepresné prihrávky súpera smerovali k obom brankárom. Oba celky sa však snažia o aktívnu hru.

2
    Wolverhampton čelil ihneď náporu zo strany súpera, ale už má loptu na svojich kopačkách domáci celok, ktorý sa rovnako snaží o útočný prienik.

1
    Prvý polčas tohto stretnutia na Molineux Stadium je už v plnom prúde, výkop mal hosťujúci celok.

1

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!

Prajem príjemný neskorý futbalový večer! Od 21:15 sa na Molineux Stadium uskutoční stretnutie v rámci 37. kola anglickej Premier League a Wolverhampton, ktorý ešte bojuje o pohárovú Európu privíta Crystal Palace, ktorému už o nič nejde.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Dendoncker, Coady (C), Boly – Doherty, Neves, Moutinho, J. Castro – Traoré, Jiménez, Podence

Crystal Palace FC: Guaita – J. Ward, Dann, M. Sakho, T. Mitchell – Townsend, James McCarthy, McArthur, Schlupp – J. Ayew, Zaha

Rozhodca: Bankes – Betts, Holmes

Vítam všetkých fanúšikom futbalu pri online prenose z 37. kola anglickej Premier League. Od 19:00 je na programe stretnutie medzi Wolverhampton Wanderers a Crystal Palace FC.

Anglická Premier League ponúkne ešte z tohtoročnej edície dve kolá, o titule je však už v predstihu rozhodnuté. Ešte však nie je rozhodnuté ohľadom otázky zostupu a prebehne aj boj o pohárovú Európu.

Wolverhampton Wanderers:
    Domáci celok má stále o čo vo zvyšných dvoch kolách hrať. Wolverhampton bojuje o pohárovú Európu, momentálne má na svojom konte 56 bodov a v tabuľke sa tak nachádza na 7. mieste. Wolwes je v hre o konečné šieste miesto, ktoré by ho posunuli do predkola Európskej ligy.

Crystal Palace FC:
    Hostia sa napokon v súťaži už zachránili, na svojom konte majú 42 bodov a to momentálne stačí na predbežné 14. miesto. Po prestávke sa hosťujúcemu celku absolútne nedarí a zrejme je už aj rád, že sezóna bude končiť.

Ako dopadne toto stretnutie? Sledujte náš online prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:15.