2:1 (0:0)
Lazio Rím
cz Pondelok 20.07.2020, 21:45Talianska Seria A • 34. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (23:46:20)

Druhý poločas rozhodl o tom, že Juventus bere další důležité tři body v boji o titul. Nyní má na prvním místě náskok již osmi bodů na druhý Inter. Skóre zápasu otevřel Cristiano Ronaldo, který se v 51. minutě trefil z pokutového kopu, o tři minuty později mu před prázdnou branku nahrál Paulo Dybala a bylo to již o dvě branky. Zdramatizování zápasu vzal na sebe Ciro Immobile, jež byl faulován a následnou penaltu i proměnil, ale to bylo od Lazia vše.

Juventus si příště zahraje 23.7. na hřišti Udinese. Lazio se příště utká ve stejný den doma proti Cagliari.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:15.

90+6

90+6
    Nyní probíhá velký boj pro celém hřiště, pro Lazia však daleko od branky soupeře.

90+5
    Rabiotův zblokovaný centr a roh pro Juventus.

90+4
    Následně domácí tým přenesl hru na pravou stranu hrací plochy, kde byl na zem nedovoleně poslán Juan Cuadrado.

90+4
    Hosté však ztratili míč při rozehrávce, ten si vzal Ronaldo a došel si pro faul na polovině soupeře.

90+3
    Leonardo Bonucci byl ošetřován, takže na chvilku musí mimo hřiště, to je oslabení pro domácí obranu.

90+2
    Lazio nakoplo míč na Immobileho, ten na chvilku míč udržel, ale pak mu ho Rugani odkopl.
    90+1.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luiz Felipe, přichází Luca Falbo.
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Raúl Moro.

89
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Daniele Rugani.

88
    Žlutou kartu dostává Danilo (Juventus FC).

88
    André Anderson si vzal exekuci na starost a centroval na zadní tyčku, kam se ještě dokázal dostat Juan Cuadrado a v záklonu míč odhlavičkovat.

88
    Rohový kop pro římský tým.

87
    Lazio v posledních dvou minutách zavřelo soupeře na jeho polovině a čeká na nějakou chybu v obraně.