Dukla Praha – Vítkovice 4:0 (kon.) | Líšeň – Sokolov 1:3 (kon.) | Chrudim – Ústí n. L. 3:3 (kon.)
Varnsdorf – Brno 0:1 (kon.) | Jihlava – Vyšehrad 4:0 (kon.)
MFK Chrudim
3:3 (2:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Streda 24.06.2020, 17:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 26. kolo

90+1
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Matyáš Písačka, přichází Ondřej Kolařík.

90
    Hlavička Jakuba Krčála v poslední minutě řádné hrací doby přinesla důležitý zákrok Tvrdoně!

86
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Simon Zíma vystihl stranu, na prudkou ránu LUKÁŠE MATĚJKY ale nedosáhl – 3:3!

85
    Pokutový kop pro Ústí!

81
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Obrovská vlna radosti na chrudimském stadionu, domácí si totiž minut před koncem berou vedení zpět na svoji stranu! Odražený balon přistál na noze JANA HAVLENY na rohu pokutového území, chrudimský záložník svým prvním gólem v dresu Chrudimi přibližuje domácí třem bodům – 3:2!

78
    Domácí si mohli vzít vedení na svoji stranu! Havlena si narazil na dlouhou nohu s Milanem Ujcem, následně z penaltového puntíku levou nohou jen o kousek minul prostor mezi třemi tyčemi!

76
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Jan Nikodem.
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Jan Havlena.

66
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Milan Ujec.

65
    Ostrý skluz na Petra Rybička znamená žlutou kartu Daniel Richter.

62
    Domácí si mohli vzít vedení zpět na svoji stranu! Dostálek svůj postup zasekl pro Kesnera, jehož přízemní centr propadl až na Davida Sixtu! Jeho prudké zakončení ale ústecký gólman senzačním zákrokem vytáhl nad břevno!

58
    Tak to je šok pro domácí fotbalisty, po druhém gólu během čtyř minut se začíná od nuly! YOUBA DRAME předskočil brankáře Zímu na přední tyči a z první uklidil přízemní centr z levé strany do chrudimské sítě – 2:2!

54
    A je sníženo! Chrudimská obrana se rozestoupila, nechala si hosty narazit a dostat se až do šestnáctky. K míči se nakonec dostal LUKÁŠ MATĚJKA, který nechytatelně po zemi k tyči překonal Simona Zímu – 2:1!

48
    Tomáš Dostálek se po sražené Sixtově střele dostal ke slovu a prudkou ranou protáhl Mariána Tvrdoně! Ústecký gólman skvělým zákrokem ještě udržel hosty ve hře!

46
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Chodora, přichází Fortune Bassey.

41
    Žlutou kartu dostává Jiří Janoušek (MFK Chrudim).

34
    Druhá radost na chrudimském stadionu! LADISLAV MUŽÍK s pokutovým kopem naložil mazácky a poslal Tvrdoně zcela na opačnou stranu – 2:0!

34
    Žlutou kartu dostává Daniel Chodora (FK Ústí nad Labem).

33
    Kesner podražen ve vápně, Chrudim bude kopat penaltu!

32
    A znovu Ahmed Fofana v roli chrudimského zachránce! Tentokrát prošel centr na zadní tyč, kde ho Richter ve skluzu vracel do ohně. Tam na poslední chvíli úřadoval právě Fofana!

31
    Z ničeho nic mohlo být vyrovnáno! Drame šel za dlouhým centrem, míč zasáhl těsně před Zímou a nebýt Fofany, zakončoval by do prázdné branky! Stoper z Pobřeží slonoviny odkopl balon mimo nebezpečí na roh!

23
    Domácí jsou za svoji aktivitu zcela právem odměněni, paradoxně jim k tomu trochu pomohli i sami hráči Ústí nad Labem! Daniel Richter ztratil balon v souboji se Sixtou, odkopnutý balon směrem na branku Ústí našel za obranou rozběhnutého PETRA RYBIČKU, který se nemýlil a v pohodě přehodil gólmana Tvrdoně – 1:0!

20
    Chrudim si říkala o první gól! Rychlý ťukes na hranici vápna skončil až stoprocentní příležitostí Tomáše Dostálka, kterýz malého pokutového území tvrdou ranou napálil jen nohy vyběhnutého Tvrdoně! Tutovka domácího výběru nebyla využita!

9
    Ústečtí se po devíti minutách hry radovali ze vstřelené branky, ta ale není uznána! Lukáš Matějka našel centrem Daniela Richtera, který prudkou hlavičkou prostřelil Zímu, hostujícímu záložníkovi ale těsně před tím balon utekl do autu!

Petr Dejnožka

Góly: 23. Rybička, 34. Mužík (pen.), 81. J. Havlena – 54. L. Matějka, 58. Drame, 86. L. Matějka (pen.)

Karty:   41. Janoušek (CHR) – 34. Chodora (UNL), 65. D. Richter (UNL)

MFK Chrudim: Zíma – Krčál, Fofana, Vencl, Hlavsa – Kesner, Janoušek – Mužík (66. Ujec), Sixta, T. Dostálek (76. Nikodem) – Rybička (C) (76. J. Havlena).
    Náhradníci: Mrázek – Drahoš, J. Havlena, Krištof, Nikodem, Ujec, Javůrek.

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – J. Peterka (C), Hudec, Pimpara, Písačka (90+1. Kolařík) – Drame, Prošek, Miskovič, Chodora (46. Bassey) – L. Matějka, D. Richter.
    Náhradníci: J. Plachý – Bassey, Kolařík, Čičovský, Černý, Zůza.

Rozhodca: Proske – Kotík, Dresler