Dukla Praha – Vítkovice 4:0 (kon.) | Líšeň – Sokolov 1:3 (kon.) | Chrudim – Ústí n. L. 3:3 (kon.)
Varnsdorf – Brno 0:1 (kon.) | Jihlava – Vyšehrad 4:0 (kon.)
MFK Chrudim
3:3 (2:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Streda 24.06.2020, 17:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 26. kolo

86
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Simon Zíma vystihl stranu, na prudkou ránu LUKÁŠE MATĚJKY ale nedosáhl – 3:3!

81
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Obrovská vlna radosti na chrudimském stadionu, domácí si totiž minut před koncem berou vedení zpět na svoji stranu! Odražený balon přistál na noze JANA HAVLENY na rohu pokutového území, chrudimský záložník svým prvním gólem v dresu Chrudimi přibližuje domácí třem bodům – 3:2!

58
    Tak to je šok pro domácí fotbalisty, po druhém gólu během čtyř minut se začíná od nuly! YOUBA DRAME předskočil brankáře Zímu na přední tyči a z první uklidil přízemní centr z levé strany do chrudimské sítě – 2:2!

54
    A je sníženo! Chrudimská obrana se rozestoupila, nechala si hosty narazit a dostat se až do šestnáctky. K míči se nakonec dostal LUKÁŠ MATĚJKA, který nechytatelně po zemi k tyči překonal Simona Zímu – 2:1!

34
    Druhá radost na chrudimském stadionu! LADISLAV MUŽÍK s pokutovým kopem naložil mazácky a poslal Tvrdoně zcela na opačnou stranu – 2:0!

23
    Domácí jsou za svoji aktivitu zcela právem odměněni, paradoxně jim k tomu trochu pomohli i sami hráči Ústí nad Labem! Daniel Richter ztratil balon v souboji se Sixtou, odkopnutý balon směrem na branku Ústí našel za obranou rozběhnutého PETRA RYBIČKU, který se nemýlil a v pohodě přehodil gólmana Tvrdoně – 1:0!

Petr Dejnožka

Góly: 23. Rybička, 34. Mužík (pen.), 81. J. Havlena – 54. L. Matějka, 58. Drame, 86. L. Matějka (pen.)

Karty:   41. Janoušek (CHR) – 34. Chodora (UNL), 65. D. Richter (UNL)

MFK Chrudim: Zíma – Krčál, Fofana, Vencl, Hlavsa – Kesner, Janoušek – Mužík (66. Ujec), Sixta, T. Dostálek (76. Nikodem) – Rybička (C) (76. J. Havlena).
    Náhradníci: Mrázek – Drahoš, J. Havlena, Krištof, Nikodem, Ujec, Javůrek.

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – J. Peterka (C), Hudec, Pimpara, Písačka (90+1. Kolařík) – Drame, Prošek, Miskovič, Chodora (46. Bassey) – L. Matějka, D. Richter.
    Náhradníci: J. Plachý – Bassey, Kolařík, Čičovský, Černý, Zůza.

Rozhodca: Proske – Kotík, Dresler