Norimberk – Stuttgart 0:6 (kon.) | Heidenheim – Hamburger 2:1 (kon.) | St. Pauli – Regensburg 1:1 (kon.)
Darmstadt – Wiesbaden 3:1 (kon.) | Bochum – Fürth 2:2 (kon.) | Aue – Hannover 2:1 (kon.)
Sandhausen – Dynamo Drážďany 0:1 (kon.) | Osnabrück – Kiel 4:1 (kon.) | Karlsruher SC – Bielefeld 3:3 (kon.)

Heidenheim právě vstřelil branku!
    Domácí v páté minutě nastaveného času rozhodují tento zápas! Heidenheim totiž podnikl poslední útočnou akci, během které se v pokutovém území povedlo Schmmimerovi sklepnout míč vedle sebe. Tam se nacházel KONSTANTIN KERSCHBAUMER, který zamířil přesně ke vzdálenější konstrukci.
    80. Jordan BEYER - 1:1

80
    Tak přeci jenom se domácí celek dočkal kýženého vyrovnání! Na pravém křídle měl totiž nesmírně příliš prostoru domácí Schnatterer, který ihned vyslal prudký centr do malého vápna. Tam došlo k několika tečím, přičemž se zřejmě jako poslední dotkl hracího předmětu hostující LOUIS JORDAN BEYER, který si tak vstřelil vlastní branku.
    46. Joel POHJANPALO - 0:1

46
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Hned v úvodu druhého poločasu tu máme vedoucí branku hostujícího celku! Harnikovi se totiž povedlo uspět v hlavičkovém souboji, což bylo klíčové. Jeho prodloužení totiž směřovalo na JOELA POHJANPALA, který se důrazným způsobem natlačil až před domácího brankáře Müllera, kterého překonal střelou pravým nártem.