Mainz – Augsburg 0:1 (kon.) | Schalke – Leverkusen 1:1 (kon.)
FC Schalke 04
1:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Nedeľa 14.06.2020, 18:00 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga • 31. kolo

Oba góly zápasu padli v druhom polčase. V 51. minúte poslal Schalke do vedenia z penalty Caligiuri, na jeho presný zásah odpovedal v 81. minúte striedajúci Paulinho. Skóre sa potom už nezmenilo, Schalke – Leverkusen 1:1. (19:58:09)

90+7

90+7
    V posledných sekundách zápasu prišla ešte jedna obrovská šanca, mal ju domáci Gregoritsch, jeho hlavičku však Hrádecký dokázal s veľkou námahou zneškodniť pred bránkovou čiarou!

90+6
    Alario sa po centri k lopte nedostal.

90+5
    Leverkusen útočí, Paulinhov center však nenašiel nikoho zo spoluhráčov.

90+3
    Paulinho ho zahral veľmi zle, privysoký center len preletel na druhú stranu ihriska. Rozohráva Nübel.

90+2
    Útočia hostia, Wendell neodcentroval cez Hofmanna, roh pre Leverkusen.

89
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: z ihriska odchádza Nassim Boujellab, prichádza Münir Mercan.

88
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: z ihriska odchádza Daniel Caligiuri, prichádza Jonas Hofmann.

87
    Bojuje sa o každú loptu, vidíme množstvo osobných súbojov, oba tímy veria, že ešte dokážu strhnúť víťazstvo na svoj stranu.

85
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Charles Aránguiz, prichádza Julian Baumgartlinger.

81
    Bayer Leverkusen dal gól!
    Snaha hostí je predsa len odmenená gólom! Wendell išiel dôrazne do súboja a získal zdanlivo stratenú loptu, prihral do šestnástky striedajúcemu PAULINHOVI a ten napálil loptu do stredu brány!

79
    Leverkusen rozťahuje hru, ale ťažko sa presadzuje cez pozornú obrannú hru Schalke.