Slutsk – Žodino 1:1 (kon.) | Isloch Minsk – Rukh Brest 1:1 (kon.) | Slavia Mazyr – Neman Grodno 1:3 (kon.)

90+3
    V poslední minutě utkání se v obrovské šanci ocitnul střídající Makas. Jeho hlavičku fantastickým zákrokem dokázal zlikvidovat Stepanov!

90
    Sám proti domácímu brankáři se řítil Morozov. Hostující útočník při snaze zakončit uklouzl a střela skončila daleko od domácí svatyně.

87
    Po centru Kolpachuka se objevil v obrovské šanci střídající Morozov. Zcela volný před domácím brankářem, ale poslal balon vysoko nad!

85
    Třetí střídání i na straně domácích. Trávník opouští Aleksandr Kholodinskiy, naopak místo něj přichází devatenáctiletý mladík Denis Firago.

83
    Další střídání na hostující straně. Odchází Artem Kontsevoy, kterého nahradí Vladislav Morozov.

79
    Po centru z levé strany si nedovoleně počínal ve vápně Komarovski, který za svůj prohřešek vidí od rozhodčího žlutý kartonek.

69
    Druhé střídání na domácí straně. Hřiště opouští Aleksandr Bychenok, kterého nahradí teprve osmnáctiletý záložník Dmitri Nekrashevich.
    69. KOMAROVSKI - 1:1

69
    Isloč Minsk právě vstřelil branku!

A okamžitě máme srovnáno! Po pěkné patičce od MAKASE se na velkém vápně objevil zcela volný DMITRI KOMAROVSKI a pěknou střelou o tyč srovnává okamžitě stav utkání! Asistence: Makas
    68. DIALLO - 0:1

68
    Rukh Brest právě vstřelil branku!

Hosté jdou zaslouženě do vedení! Po pěkném centru se do zakončení dostal ABDOULAYE DIALLO a posílá hosty do zaslouženého vedení!

55
    Do přečíslení se hnali hosté. Diallo našel ve vápně volného Sedka, kterému střela ale nesedla a mířila vysoko nad. To byla zajímavá šance ke skórování od hostů!

50
    Žlutou kartu viděl od rozhodčího záložník hostů Osuchukwu, který si počínal nedovoleně na půli hřiště.

46
    Střídání také na domácí straně. Hřiště opustil Roman Lisovskiy, kterého nahradil útočník Aleksandr Makas.

46
    Do druhého poločasu posílá trenér hostů Sednev Oleksandra Migunova, který nahrazuje rumunského záložníka Gheorghe Andronice.