Saint-Étienne – Rennes 2:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:1 (1:1)
Stade Rennes
cz Štvrtok 05.03.2020, 20:55 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francúzsky pohár • Semifinále
    90+4. BOUDEBOUZ - 2:1

90+4
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    To je neuvěřitelné, domácí se totiž dostávají do vedení ve čtvrté minutě nastaveného času! Finále již klepe na dveře! Hrdinou tohoto vypjatého duelu se stává RYAD BOUDEBOUZ, který na hranici pokutového území posadil protihráče na zem, načež fantastickou ránou levou nohou překonal brankáře.

90+2
    Domácí hráči si vybojovali ještě jeden rohový kop, avšak ten nic nebezpečného nakonec nepřinesl. Až poté zasahoval Mendy, který podržel svůj celek.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

83
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Mbaye Niang, přichází Adrien Hunou.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yann M'Vila, přichází Riyad Boudebouz.

77
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Romain del Castillo, přichází Yann Gboho.

74
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Lois Diony, přichází Charles Abi.

68
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Eduardo Camavinga, přichází James Lea Siliki.

68
    Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).

56
    Žlutou kartu dostává Romain del Castillo (Stade Rennes FC).

52
    Málem se Rennes dostalo zpět do vedení! Prudká přízemní nabídka směřovala do malého vápna, kde Niangovi moc nechybělo.

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.
    43. KOLODZIEJCZAK - 1:1

43
    Zničehonic tu máme vyrovnávací branku domácích! Diony totiž poslal směrem do pokutového území nadýchaný bochánek, který si dokázal najít TIMOTHÉE KOLODZIEJCZAK, jenž dokonalým prodloužením míče překonal brankáře Mendyho.

39
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yohan Cabaye, přichází Assane Dioussé.
    33. NIANG - 0:1

33
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Na první branku tohoto zápasu jsme čekali zhruba třicet minut! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil M'BAYE NIANG, který to udělal hodně zkušeně. Míč totiž prudce poslal přímo doprostřed branky, zatímco se Moulin vydal do strany.
    32. Penaltový zákrok.

32
    Je tu pokutový kop pro Rennes!

28
    Žlutou kartu dostává Hamari Traoré (Stade Rennes FC).

20
    Žlutou kartu dostává Eduardo Camavinga (Stade Rennes FC).

17
    Saint-Étienne se před malým momentem dostalo do vyložené šance, Cabaye dokonce překonal brankáře Mendyho, avšak toho před čárou zastoupil spoluhráč.

David Suchý

Góly: 43. Kolodziejczak, 90+4. Boudebouz – 33. Niang (pen.)

Karty:   68. Camara (SET) – 20. Camavinga (REN), 28. Traoré (REN), 56. Castillo (REN)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:21.
    AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Saliba, Fofana, Kolodziejczak – Camara, M'Vila (83. Boudebouz), Cabaye (39. Dioussé) – Honorat, Diony (74. Abi), Bouanga
    Náhradníci: Bajic – Abi, Boudebouz, Diousse, Macon, Rivera, Trauco

Stade Rennes: Mendy – Traoré, Da Silva (C), Gnagnon, Maouassa – Raphinha, N'Zonzi, Camavinga (68. Lea Siliki), Bourigeaud – del Castillo (77. Gboho), Niang (83. Hunou)
    Náhradníci: Salin – Boey, Gboho, Gelin, Hunou, Lea, Tait

Rozhodca: Gautier – Annonier, Jeanne