Slalom mužů, 1. kolo, Niigata | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Niigata | (zruš.) |
Kombinácia žien, 1. kolo, Crans Montana | Víťaz: Federica Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Kombinácia žien, 2. kolo, Crans Montana | Víťaz: Federica Brignoneová (ITA) (kon.) |
MS - hromadný štart, ženy, 12,5km, Anterselva | Víťaz: M. Olsbuová Röiselandová (Nórsko) (kon.) | | | Hromadný štart mužov, 15 km, Anterselva | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 15 km klasicky, Trondheim | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 30 km klasicky, Trondheim | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - běh 10 km, Trondheim
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 24:12,8
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) +29,4
3. Espen Bjørnstad (NOR) +35,5
4. Jörgen Graabak (NOR) +54,7
5. Eric Frenzel (GER) +58,6
6. Manuel Faisst (GER) +1:04,3
7. Martin Fritz (AUT) +1:11,9
8. Vincenz Geiger (GER) +1:22,0
9. Terence Weber (GER) +1:42,7
10. Fabian Riessle (GER) +1:48,5
11. Ilkka Herola (FIN) +1:49,2
12. Johannes Rydzek (GER) +1:51,5
13. Akito Watabe (JPN) +1:59,0
14. Magnus Krog (NOR) +2:08,9
15. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:12,7
16. Lars Ivar Skaarset (NOR) +2:15,8
17. Philipp Orter (AUT) +2:35,5
18. Espen Andersen (NOR) +2:42,3
19. Lukas Klapfer (AUT) +2:48,3
20. Rjota Jamamoto (JPN) +2:51,1
21. Thomas Jöbstl (AUT) +2:55,3
22. Lukas Greiderer (AUT) +2:56,4
23. Kristjan Ilves (EST) +2:57,3
24. Tomáš Portyk (CZE) +2:57,7
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:58,7
26. Johannes Lamparter (AUT) +3:02,1
27. Jošito Watabe (JPN) +3:17,8
28. Taylor Fletcher (USA) +3:40,9
29. Julian Schmid (GER) +3:42,7
30. Go Jamamoto (JPN) +3:58,6
34. Jan Vytrval (CZE) +4:18,5
38. Ondřej Pažout (CZE) +5:21,7
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 24:12,8
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) +29,4
3. Espen Bjørnstad (NOR) +35,5
4. Jörgen Graabak (NOR) +54,7
5. Eric Frenzel (GER) +58,6
6. Manuel Faisst (GER) +1:04,3
7. Martin Fritz (AUT) +1:11,9
8. Vincenz Geiger (GER) +1:22,0
9. Terence Weber (GER) +1:42,7
10. Fabian Riessle (GER) +1:48,5
11. Ilkka Herola (FIN) +1:49,2
12. Johannes Rydzek (GER) +1:51,5
13. Akito Watabe (JPN) +1:59,0
14. Magnus Krog (NOR) +2:08,9
15. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:12,7
16. Lars Ivar Skaarset (NOR) +2:15,8
17. Philipp Orter (AUT) +2:35,5
18. Espen Andersen (NOR) +2:42,3
19. Lukas Klapfer (AUT) +2:48,3
20. Rjota Jamamoto (JPN) +2:51,1
21. Thomas Jöbstl (AUT) +2:55,3
22. Lukas Greiderer (AUT) +2:56,4
23. Kristjan Ilves (EST) +2:57,3
24. Tomáš Portyk (CZE) +2:57,7
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:58,7
26. Johannes Lamparter (AUT) +3:02,1
27. Jošito Watabe (JPN) +3:17,8
28. Taylor Fletcher (USA) +3:40,9
29. Julian Schmid (GER) +3:42,7
30. Go Jamamoto (JPN) +3:58,6
34. Jan Vytrval (CZE) +4:18,5
38. Ondřej Pažout (CZE) +5:21,7
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 24:12,8
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) +29,4
3. Espen Bjørnstad (NOR) +35,5
4. Jörgen Graabak (NOR) +54,7
5. Eric Frenzel (GER) +58,6
6. Manuel Faisst (GER) +1:04,3
7. Martin Fritz (AUT) +1:11,9
8. Vincenz Geiger (GER) +1:22,0
9. Terence Weber (GER) +1:42,7
10. Fabian Riessle (GER) +1:48,5
11. Ilkka Herola (FIN) +1:49,2
12. Johannes Rydzek (GER) +1:51,5
13. Akito Watabe (JPN) +1:59,0
14. Magnus Krog (NOR) +2:08,9
15. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:12,7
16. Lars Ivar Skaarset (NOR) +2:15,8
17. Philipp Orter (AUT) +2:35,5
18. Espen Andersen (NOR) +2:42,3
19. Lukas Klapfer (AUT) +2:48,3
20. Rjota Jamamoto (JPN) +2:51,1
21. Thomas Jöbstl (AUT) +2:55,3
22. Lukas Greiderer (AUT) +2:56,4
23. Kristjan Ilves (EST) +2:57,3
24. Tomáš Portyk (CZE) +2:57,7
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:58,7
26. Johannes Lamparter (AUT) +3:02,1
27. Jošito Watabe (JPN) +3:17,8
28. Taylor Fletcher (USA) +3:40,9
29. Julian Schmid (GER) +3:42,7
30. Go Jamamoto (JPN) +3:58,6
34. Jan Vytrval (CZE) +4:18,5
38. Ondřej Pažout (CZE) +5:21,7 (18:19:14)