Slalom mužů, 1. kolo, Niigata | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Niigata | (zruš.) |
Kombinácia žien, 1. kolo, Crans Montana | Víťaz: Federica Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Kombinácia žien, 2. kolo, Crans Montana | Víťaz: Federica Brignoneová (ITA) (kon.) |
MS - hromadný štart, ženy, 12,5km, Anterselva | Víťaz: M. Olsbuová Röiselandová (Nórsko) (kon.) | | | Hromadný štart mužov, 15 km, Anterselva | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 15 km klasicky, Trondheim | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 30 km klasicky, Trondheim | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - stíhačka mužů, 30 km klasicky, Trondheim
Vítěz: P. Golberg (NOR)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Pål Golberg (NOR) 1:23.51
2. Simen Hegstad Krüger (NOR) +28.9
3. Hans Christer Holund (NOR) +30.1
4. Emil Iversen (NOR) +32.3
5. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +32.9
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +34.2
7. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:41.0
8. Iivo Niskanen (FIN) +1:48.2
9. Sjur Rothe (NOR) + 2:52.8
10. Dario Cologna (SUI) +3:00.8
11. Finn Hågen Krogh (NOR) +3:08.1
12. Jevgenij Bělov (RUS) +4:35.1
13. Francesco De Fabiani (ITA) +5:37.6
14. Andrej Melničenko (RUS) +5:45.5
15. Roman Furger (SUI) +5:47.7
16. Jens Burman (SWE) +5:48.6
17. Andrej Larkov (RUS) +6:45.3
18. Ivan Jakimuškin (RUS) +7:15.5
19. Daniel Richardsson (SWE) +7:19.0
20. Clement Parisse (FRA) +7:56.6
21. Denis Spicov (RUS) +8:25.8
22. Vitalij Puchkalo (KAZ) +8:51.8
23. Erik Valnes (NOR) +8:54.7
24. Arťem Malcev (RUS) +9:26.7
25. Irineu Esteve Altmiras (AND) +9:33.8
26. Johan Häggström (SWE) +10:12.5
27. Karl-Johan Westberg (SWE) +10:29.7
28. Marcus Ruus (SWE) +10:53.3
29. Maurice Manificat (FRA) +11:03.5
30. Keišin Jošida (JPN) +11:03.8
30. Jonas Baumann (SUI) +11:03.8
1. Pål Golberg (NOR) 1:23.51
2. Simen Hegstad Krüger (NOR) +28.9
3. Hans Christer Holund (NOR) +30.1
4. Emil Iversen (NOR) +32.3
5. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +32.9
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +34.2
7. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:41.0
8. Iivo Niskanen (FIN) +1:48.2
9. Sjur Rothe (NOR) + 2:52.8
10. Dario Cologna (SUI) +3:00.8
11. Finn Hågen Krogh (NOR) +3:08.1
12. Jevgenij Bělov (RUS) +4:35.1
13. Francesco De Fabiani (ITA) +5:37.6
14. Andrej Melničenko (RUS) +5:45.5
15. Roman Furger (SUI) +5:47.7
16. Jens Burman (SWE) +5:48.6
17. Andrej Larkov (RUS) +6:45.3
18. Ivan Jakimuškin (RUS) +7:15.5
19. Daniel Richardsson (SWE) +7:19.0
20. Clement Parisse (FRA) +7:56.6
21. Denis Spicov (RUS) +8:25.8
22. Vitalij Puchkalo (KAZ) +8:51.8
23. Erik Valnes (NOR) +8:54.7
24. Arťem Malcev (RUS) +9:26.7
25. Irineu Esteve Altmiras (AND) +9:33.8
26. Johan Häggström (SWE) +10:12.5
27. Karl-Johan Westberg (SWE) +10:29.7
28. Marcus Ruus (SWE) +10:53.3
29. Maurice Manificat (FRA) +11:03.5
30. Keišin Jošida (JPN) +11:03.8
30. Jonas Baumann (SUI) +11:03.8
1. Pål Golberg (NOR) 1:23.51
2. Simen Hegstad Krüger (NOR) +28.9
3. Hans Christer Holund (NOR) +30.1
4. Emil Iversen (NOR) +32.3
5. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +32.9
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +34.2
7. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:41.0
8. Iivo Niskanen (FIN) +1:48.2
9. Sjur Rothe (NOR) + 2:52.8
10. Dario Cologna (SUI) +3:00.8
11. Finn Hågen Krogh (NOR) +3:08.1
12. Jevgenij Bělov (RUS) +4:35.1
13. Francesco De Fabiani (ITA) +5:37.6
14. Andrej Melničenko (RUS) +5:45.5
15. Roman Furger (SUI) +5:47.7
16. Jens Burman (SWE) +5:48.6
17. Andrej Larkov (RUS) +6:45.3
18. Ivan Jakimuškin (RUS) +7:15.5
19. Daniel Richardsson (SWE) +7:19.0
20. Clement Parisse (FRA) +7:56.6
21. Denis Spicov (RUS) +8:25.8
22. Vitalij Puchkalo (KAZ) +8:51.8
23. Erik Valnes (NOR) +8:54.7
24. Arťem Malcev (RUS) +9:26.7
25. Irineu Esteve Altmiras (AND) +9:33.8
26. Johan Häggström (SWE) +10:12.5
27. Karl-Johan Westberg (SWE) +10:29.7
28. Marcus Ruus (SWE) +10:53.3
29. Maurice Manificat (FRA) +11:03.5
30. Keišin Jošida (JPN) +11:03.8
30. Jonas Baumann (SUI) +11:03.8