Carolina – NY Rangers 2:5 (kon.) | NY Islanders – Detroit 4:1 (kon.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Dallas – St. Louis 1:5 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:5 (kon.) | Calgary – Boston 3:4 (kon.)
Anaheim – Colorado 0:1 (kon.) | NJ Devils – Washington 3:2 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 4:2 (kon.)
Pittsburgh – Buffalo 2:5 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Nashville Predators
cz Sobota 22.02.2020, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

47:38
    Chicago si zahraje po komerční přestávce přesilovou hru. Filip Forsberg dostal dvě minuty za podrážení.

46:27
    Ryan Johansen nyní zbytečně fauloval v levém rohu útočného pásma a rozhodčí ho vyloučili za hákování.

45:56
    Slater Koekkoek potřetí v dnešním zápase zamířil na trestnou lavici, tentokrát za podrážení. Přesilovka.

36:14
    Duncan Keith dostal dvě minuty za hákování a nyní se láme chleba, protože Nashville si zahraje minutu a třináct sekund přesilovou hru 5 na 3. Velká šance.

35:27
    Slater Koekkoek teď fauloval ve středním pásmu a byl podruhé vyloučen. Tentokrát za nedovolené bránění.

32:25
    Duncan Keith zbytečně fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za držení. Nashville si zahraje po komerční přestávce druhou přesilovou hru v zápase.

18:07
    Viktor Arvidsson zbytečně fauloval za bránou Coreyho Crawforda a dostal dvě minuty za krosček. Menší trest.

09:14
    Filip Forsberg fauloval Brandona Saada v samostatném úniku a po jeho hákování následuje trestné střílení.

07:56
    Slater Koekkoek byl vyloučen za podrážení a nyní si zahraje první přesilovou hru Nashville. Menší trest.

02:47
    Alex Nylander byl nyní v úvodu zápasu faulován a Matt Duchene dostal dvě minuty za sekání. První přesilovka.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 50. DeBrincat (P. Kane, Keith), 65. DeBrincat (Keith) – 35. Ekholm (Grimaldi, Blackwell)

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – Koekkoek, Keith (A), C. Murphy, Seeler, Boqvist, Määttä – Caggiula, J. Toews (C), D. Kubalík – P. Kane (A), Carpenter, Saad – D. Strome, Dach, DeBrincat – A. Nylander, Kämpf, Highmore.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), Ekholm (A), Tinordi, Fabbro, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – Mikael Granlund, Duchene, Järnkrok – C. Smith, Turris, Grimaldi – Watson, Sissons, Blackwell.

Rozhodca: Ghislain Hebert, Chris Lee. Čároví: Steve Barton, Devin Berg

Diváci: 21878