Kvalifikace HS97, Rasnov | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) |
Zmiešaná štafeta jednotlivcov, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 7:5 (kon.) | | | Jonny Clayton - Michael Smith | 1:7 (kon.) |
Michael van Gerwen - Nathan Aspinall | 5:7 (kon.) | | | Daryl Gurney - Gerwyn Price | 6:6 (kon.) |
Glen Durrant - Gary Anderson | 7:4 (kon.) |
Ženy 38 km volně, Storlien-Meraker | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 38 km volně, Storlien-Meraker | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - kvalifikace HS97, Rasnov
Vítěz: M. Lindvik (NOR)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Marius Lindvik (NOR) 124,1 bodů
2. Stefan Kraft (AUT) 124,0 b.
3. Markus Eisenbichler (GER) 123,0 b.
4. Stephan Leyhe (GER) 120,5 b.
5. Karl Geiger (GER) 119,3 b.
6. Dawid Kubacki (POL) 117,2 b.
7. Kamil Stoch (POL) 115,9 b.
8. Andreas Granerud Buskum (NOR) 115,6 b.
9. Constantin Schmid (GER) 115,4 b.
10. Daniel Huber (AUT) 114, b.
...
27. Viktor Polášek (CZE) 103,6 b.
36. Vojtěch Štursa (CZE) 99,7 b.
43. Roman Koudelka (CZE) 96,0 b.
44. Čestmír Kožíšek (CZE) 95,9 b.
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Stefan Kraft (AUT) 1273 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1135 b.
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 1045 b.
4. Dawid Kubacki (POL) 985 b.
5. Kamil Stoch (POL) 759 b.
...
26. Roman Koudelka (CZE) 202 b.
49. Viktor Polášek (CZE) 15 b.
Startovní listina:
1. Šohei Točimoto (JPN)
2. Matthew Soukup (CAN)
3. Pawel Wąsek (POL)
4. Ilja Mankov (RUS)
5. Daniel Andrei Cacina (ROU)
6. Andrew Urlaub (USA)
7. Jevgen Marusiak (UKR)
8. Federico Cecon (ITA)
9. Halvor Egner Granerud (NOR)
10. Danil Sadrejev (RUS)
11. Čestmír Kožíšek (CZE)
12. Severin Freund (GER)
13. Vojtěch Štursa (CZE)
14. Hiroaki Watanabe (JPN)
15. Vitalij Kaliničenko (UKR)
16. Sabiržan Muminov (KAZ)
17. Michail Nazarov (RUS)
18. Aleksander Zniszczoł (POL)
19. Klemens Murańka (POL)
20. Andreas Schuler (SUI)
21. Dominik Peter (SUI)
22. Sergej Tkačenko (KAZ)
23. Gregor Deschwanden (SUI)
24. Anders Haare (NOR)
25. Stefan Huber (AUT)
26. Juken Iwasa (JPN)
27. Viktor Polášek (CZE)
28. Jurij Tepeš (SLO)
29. Taku Takeuči (JPN)
30. Rok Justin (SLO)
31. Vladimir Zografski (BUL)
32. Žiga Jelar (SLO)
33. Jakub Wolny (POL)
34. Cene Prevc (SLO)
35. Jevgenij Klimov (RUS)
36. Antti Aalto (FIN)
37. Robin Pedersen (NOR)
38. Markus Eisenbichler
39. Roman Koudelka (CZE)
40. Jan Hörl (AUT)
41. Killian Peier (SUI)
42. Michael Hayböck (AUT)
43. Gregor Schlierenzauer (AUT)
44. Pius Paschke (GER)
45. Constantin Schmid (GER)
46. Daniel Huber (AUT)
47. Philipp Aschenwald (AUT)
48. Johann André Forfang (NOR)
49. Piotr Żyła (POL)
50. Daniel-André Tande (NOR)
51. Peter Prevc (SLO)
52. Stephan Leyhe (GER)
53. Marius Lindvik (NOR)
54. Kamil Stoch (POL)
55. Dawid Kubacki (POL)
56. Karl Geiger (GER)
57. Stefan Kraft (AUT)
1. Marius Lindvik (NOR) 124,1 bodů
2. Stefan Kraft (AUT) 124,0 b.
3. Markus Eisenbichler (GER) 123,0 b.
4. Stephan Leyhe (GER) 120,5 b.
5. Karl Geiger (GER) 119,3 b.
6. Dawid Kubacki (POL) 117,2 b.
7. Kamil Stoch (POL) 115,9 b.
8. Andreas Granerud Buskum (NOR) 115,6 b.
9. Constantin Schmid (GER) 115,4 b.
10. Daniel Huber (AUT) 114, b.
...
27. Viktor Polášek (CZE) 103,6 b.
36. Vojtěch Štursa (CZE) 99,7 b.
43. Roman Koudelka (CZE) 96,0 b.
44. Čestmír Kožíšek (CZE) 95,9 b.
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Stefan Kraft (AUT) 1273 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1135 b.
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 1045 b.
4. Dawid Kubacki (POL) 985 b.
5. Kamil Stoch (POL) 759 b.
...
26. Roman Koudelka (CZE) 202 b.
49. Viktor Polášek (CZE) 15 b.
Startovní listina:
1. Šohei Točimoto (JPN)
2. Matthew Soukup (CAN)
3. Pawel Wąsek (POL)
4. Ilja Mankov (RUS)
5. Daniel Andrei Cacina (ROU)
6. Andrew Urlaub (USA)
7. Jevgen Marusiak (UKR)
8. Federico Cecon (ITA)
9. Halvor Egner Granerud (NOR)
10. Danil Sadrejev (RUS)
11. Čestmír Kožíšek (CZE)
12. Severin Freund (GER)
13. Vojtěch Štursa (CZE)
14. Hiroaki Watanabe (JPN)
15. Vitalij Kaliničenko (UKR)
16. Sabiržan Muminov (KAZ)
17. Michail Nazarov (RUS)
18. Aleksander Zniszczoł (POL)
19. Klemens Murańka (POL)
20. Andreas Schuler (SUI)
21. Dominik Peter (SUI)
22. Sergej Tkačenko (KAZ)
23. Gregor Deschwanden (SUI)
24. Anders Haare (NOR)
25. Stefan Huber (AUT)
26. Juken Iwasa (JPN)
27. Viktor Polášek (CZE)
28. Jurij Tepeš (SLO)
29. Taku Takeuči (JPN)
30. Rok Justin (SLO)
31. Vladimir Zografski (BUL)
32. Žiga Jelar (SLO)
33. Jakub Wolny (POL)
34. Cene Prevc (SLO)
35. Jevgenij Klimov (RUS)
36. Antti Aalto (FIN)
37. Robin Pedersen (NOR)
38. Markus Eisenbichler
39. Roman Koudelka (CZE)
40. Jan Hörl (AUT)
41. Killian Peier (SUI)
42. Michael Hayböck (AUT)
43. Gregor Schlierenzauer (AUT)
44. Pius Paschke (GER)
45. Constantin Schmid (GER)
46. Daniel Huber (AUT)
47. Philipp Aschenwald (AUT)
48. Johann André Forfang (NOR)
49. Piotr Żyła (POL)
50. Daniel-André Tande (NOR)
51. Peter Prevc (SLO)
52. Stephan Leyhe (GER)
53. Marius Lindvik (NOR)
54. Kamil Stoch (POL)
55. Dawid Kubacki (POL)
56. Karl Geiger (GER)
57. Stefan Kraft (AUT)
1. Marius Lindvik (NOR) 124,1 bodů
2. Stefan Kraft (AUT) 124,0 b.
3. Markus Eisenbichler (GER) 123,0 b.
4. Stephan Leyhe (GER) 120,5 b.
5. Karl Geiger (GER) 119,3 b.
6. Dawid Kubacki (POL) 117,2 b.
7. Kamil Stoch (POL) 115,9 b.
8. Andreas Granerud Buskum (NOR) 115,6 b.
9. Constantin Schmid (GER) 115,4 b.
10. Daniel Huber (AUT) 114, b.
...
27. Viktor Polášek (CZE) 103,6 b.
36. Vojtěch Štursa (CZE) 99,7 b.
43. Roman Koudelka (CZE) 96,0 b.
44. Čestmír Kožíšek (CZE) 95,9 b.
12. Severin Freund (GER)
13. Vojtěch Štursa (CZE)
14. Hiroaki Watanabe (JPN)
15. Vitalij Kaliničenko (UKR)
16. Sabiržan Muminov (KAZ)
17. Michail Nazarov (RUS)
18. Aleksander Zniszczoł (POL)
19. Klemens Murańka (POL)
20. Andreas Schuler (SUI)
21. Dominik Peter (SUI)
22. Sergej Tkačenko (KAZ)
23. Gregor Deschwanden (SUI)
24. Anders Haare (NOR)
25. Stefan Huber (AUT)
26. Juken Iwasa (JPN)
27. Viktor Polášek (CZE)
28. Jurij Tepeš (SLO)
29. Taku Takeuči (JPN)
30. Rok Justin (SLO)
31. Vladimir Zografski (BUL)
32. Žiga Jelar (SLO)
33. Jakub Wolny (POL)
34. Cene Prevc (SLO)
35. Jevgenij Klimov (RUS)
36. Antti Aalto (FIN)
37. Robin Pedersen (NOR)
38. Markus Eisenbichler
39. Roman Koudelka (CZE)
40. Jan Hörl (AUT)
41. Killian Peier (SUI)
42. Michael Hayböck (AUT)
43. Gregor Schlierenzauer (AUT)
44. Pius Paschke (GER)
45. Constantin Schmid (GER)
46. Daniel Huber (AUT)
47. Philipp Aschenwald (AUT)
48. Johann André Forfang (NOR)
49. Piotr Żyła (POL)
50. Daniel-André Tande (NOR)
51. Peter Prevc (SLO)
52. Stephan Leyhe (GER)
53. Marius Lindvik (NOR)
54. Kamil Stoch (POL)
55. Dawid Kubacki (POL)
56. Karl Geiger (GER)
57. Stefan Kraft (AUT)
1. Stefan Kraft (AUT) 1273 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1135 b.
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 1045 b.
4. Dawid Kubacki (POL) 985 b.
5. Kamil Stoch (POL) 759 b.
...
26. Roman Koudelka (CZE) 202 b.
49. Viktor Polášek (CZE) 15 b.