Třinec – Hradec Králové 6:0 (kon.) | Zlín – Liberec 2:4 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 3:5 (kon.)
K. Vary – Kometa Brno 9:1 (kon.) | Olomouc – Kladno 4:0 (kon.)
koniec
PSG Berani Zlín
2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 14.02.2020, 17:30 • ZS Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga (ČR) • 45. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:00:06)
   
  Dnešní utkání sledovalo 4 436 diváků.
   
  Střely na branku: 23 – 38
   
  Je dobojováno. Hosté ve třetí části hry šli do tříbrankového vedení. Domácí ale ještě vykřesali jiskru naděje a snížili zpět na dvoubrankový rozdíl. Více už ale nepřidali a Liberec tak ze Zlína odveze všechny tři body. Berani naopak zůstanou bez jediného bodu.
   
  Konec zápasu.
   
  59:53
  Hosté mají puk na svých hokejkách a už odpočítávají poslední vteřiny utkání.
   
  59:30
  Zápas se už jen dohrává. Hosté jsou na kotouči a ještě se snaží využít přesilovou hru, ale Libor Kašík byl proti střele Liberce. Nicméně stále čelí útoku Liberce.
   
  59:00
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Ralfs Freibergs – 2 min., držení hole).
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:20
  Před Hrachovinou bylo rušno, po tečované střele Zdeňka Okála raději hostující brankář ukryl puk a zastavil hru. Následně pak se před ním strhla menší potyčka.
   
  56:26
  Zlín je v plném počtu.
   
  55:28
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Valentin Claireaux – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Michal Bulíř – 2 min., hrubost).
   
  55:11
  Po pěkně sehrané kombinaci hostů zakončoval Michal Bulíř. Libor Kašík však zakročil a znovu nedovolil hostujícímu útočníkovi třetí trefu.
   
  54:26
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Daniel Gazda – 2 min., podrážení).
  53:51 Jan DUFEK - 2:4
   
  53:51
  Zlín právě vstřelil branku!
  Berani vykřesali jiskru naděje. Gazda střílel od modré čáry, kotouč se pak po odrazu dostal k JANU DUFKOVI, který poslal kotouč za záda Dominika Hrachoviny – 2:4. Asistence: Daniel Gazda a Jiří Ondráček.
   
  53:15
  Nyní následuje další komerční přestávka.
  52:39 Adam MUSIL - 1:4
   
  52:39
  Liberec právě vstřelil branku!
  Hosté jdou do tříbrankového trháku. Po tom, co Kubiš opustil trestnou lavici, hosté udeřili. Marosz poslal kotouč na ADAMA MUSILA, ten si poté sjel až před Kašíka, objel ho a na pravé straně pak zakončil do jeho odkryté klece – 1:4. Asistence: Rostislav Marosz a Petr Kolmann.

  Vendula Zdražilová

  Góly a asistencie: 5. Šlahař (Honejsek, Freibergs), 54. Dufek (Gazda, J. Ondráček) – 9. Birner (Lenc, L. Hudáček), 19. Bulíř (L. Hudáček, Birner), 31. Bulíř, 53. A. Musil (Marosz, Kolmann)


  PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Nosek (A), Žižka (C), Ferenc, Freibergs, Buchta, M. Novotný, Gazda – J. Ondráček, Fryšara, Köhler – Šlahař, Honejsek, Okál – Dufek, Claireaux, Herman – Popelka, P. Sedláček, Kubiš (A).
  Bílí Tygři Liberec: Hrachovina (Žajdlík) – Šmíd (A), Knot, Derner, Graborenko, Kolmann, Havlín, T. Hanousek (A) – Birner, L. Hudáček, Lenc – Marosz, Bulíř, M. Zachar – L. Krenželok (C), P. Jelínek, Ordoš – J. Vlach, A. Musil, Valský.

  Rozhodca: Hradil, Obadal – Lučan, Kis

  Diváci: 4 436