Poľsko – Holandsko | 8:0 (kon.) | | | Ukrajina – Kazachstan | 1:8 (kon.) | | | Japonsko – Chorvátsko | 9:0 (kon.) |
Maďarsko – Estónsko | 4:1 (kon.) | | | Litva – Slovinsko | 2:12 (kon.) | | | Veľká Británia – Rumunsko | 4:3 (kon.) |
Slovensko – Bielorusko | 4:3 (kon.) |
Česko – Švajčiarsko | 3:1 (kon.) |
NY Rangers – Toronto | 5:3 (kon.) | | | Chicago – Boston | 1:2 (po pr.) |
Fínsko – Rusko | 3:0 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Fínsko – Rusko | 6:2 (kon.) | | | Česko – USA | 2:3 (po pr.) |
Švédsko – Česko | 1:2 (0:1 po s.n.) |
koniec
Poľsko
8:0
(3:0, 4:0, 1:0)
Holandsko
Vojtěch Martinek
Góly a asistencie:
3. Kostek (Kapica), 8. Chmielewski (Kolusz, Pas), 14. Urbanowicz (Chmielewski), 25. Pas (Dziubinski, Kolusz), 27. Wajda (Urbanowicz, Chmielewski), 27. Jaskiewicz (Przygodzki, Michalowski), 36. Jaskiewicz, 50. Komorski (Kostek)
Rozhodca: Halas, Iarets – Bojadjev, Dalton.
Diváci:
Nepremenená penalta:
Poľsko:
Murray (41. Kieler) – Kolusz, Wajda, Kostek, Ciura, Jaskiewicz, Michalowski – Chmielewski, Pas, Jeziorski – Bettahar, Neupauer, Kapica – Dziubinski, Komorski, Urbanowicz – Zygmunt, Starzynski, Marzec.
Náhradníci:
Tréner:
Holandsko: Meierdres (27. Oosterwijk) – van Gorp, van Gestel, Zwartbol, Verkiel, van der Vossen, Knoop, Klem – Marx, Oosterveld, Verschuren – Wurm, de Bonth, den Edel – van der Schuit, Stempher, de Hondt – Smit, Nordemann, Heutmekers.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Holandsko: Meierdres (27. Oosterwijk) – van Gorp, van Gestel, Zwartbol, Verkiel, van der Vossen, Knoop, Klem – Marx, Oosterveld, Verschuren – Wurm, de Bonth, den Edel – van der Schuit, Stempher, de Hondt – Smit, Nordemann, Heutmekers.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Halas, Iarets – Bojadjev, Dalton.
Diváci:
Polsko: Murray (Kieler) – Kolusz, Wajda, Kostek, Ciura, Jaskiewicz, Michalowski – Chmielewski, Pas, Jeziorski – Bettahar, Neupauer, Kapica – Dziubinski, Komorski, Urbanowicz – Zygmunt, Starzynski, Marzec.
Nizozemsko: Meierdres (Oosterwijk) – van Gorp, van Gestel, Zwartbol, Verkiel, van der Vossen, Knoop, Klem – Marx, Oosterveld, Verschuren – Wurm, de Bonth, den Edel – van der Schuit, Stempher, de Hondt – Smit, Nordemann, Heutmekers.
Rozhodčí: Halas, Iarets – Bojadjev, Dalton.
Autorem branky je ARKADIUSZ KOSTEK. Asistence: Damian Kapica.
Autorem branky je ARON CHMIELEWSKI. Asistence: Marcin Kolusz a Dominik Pas.
Autorem branky je MACIEJ URBANOWICZ. Asistence: Aron Chmielewski.
Autorem branky je DOMINIK PAS. Asistence: Krystian Dziubinski a Marcin Kolusz.
Autorem branky je PATRYK WAJDA. Asistence: Maciej Urbanowicz a Aron Chmielewski.
Autorem branky je OSKAR JASKIEWICZ. Asistence: Martin Przygodzki a Jakub Michalowski.
Autorem branky je OSKAR JASKIEWICZ.
Bez asistence.
Autorem branky je FILIP KOMORSKI. Asistence: Arkadiusz Kostek.