Lipt. Mikuláš – Miškovec 2:3 (kon.) | Zvolen – Trenčín 6:1 (kon.) | Detva – Nové Zámky 1:3 (kon.)
Nitra – B. Bystrica 2:5 (kon.) | Košice – Poprad 2:1 (kon.) | Budapešť – Michalovce 3:1 (kon.)
MAC Budapešť
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 31.01.2020, 19:00Tipos Extraliga (SR) • 46. kolo

38:41
    V prostrednej dvadsaťminútovke je toto prvé vylúčenie. Presilovku získava MAC, Matej Farkaš dostáva dve minúty za podrazenie.

19:55
    Tak hostia urobili školácku chybu. Hráčska lavica Dukly Michalovce dostáva tiež trest za príliš veľa hráčov na ľade.

19:06
    Líšky v závere tretiny získavajú presilovku. Hráčska lavica MAC dostáva trest za príliš veľa hráčov na ľade.

12:33
    Presilovku si v zápase zahrajú aj hráči MAC. Dve minúty za napadnutie dostáva obranca Martin Bdžoch.

08:28
    Prvú presilvoku v zápase budú mať hokejisti Michaloviec. C.J. Stretch dostáva dve minúty za neskoré napadnutie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 14. Klempa (Stretch, Sofron), 38. Stretch (Klempa), 60. Bodó – 32. Giľák (Ťavoda, Šimun)

MAC Budapešť: Bernard (Halász) – Pozsgai, McNally, Carlisle, Orbán, Garát, Macaulay, Fejes – Orban, Pitt, Bodó – Klempa, Stretch, Sofron – Kreisz, Majoross, Terbócs – Schlekmann, Szigeti
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Surák) – Ťavoda, Ventelä, Pukka, Mesikämmen, Bdžoch, Hančák, Zekucia, Farkaš – Korhonen, Lalancette, Spilar – Mons, Šimun, Hvila – Safaralejev, Linet, Giľák – Chalupa, Toma, Hričina

Rozhodca: Tvrdoň, Baluška – Kacej, Synek