Trnava – Žilina 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Skalica 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Levice 3:5 (kon.)
Topoľčany – Martin 2:1 (kon.) | Bratislava Capitals – Dubnica 6:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
HK Skalica
Piatok 31.01.2020, 17:30 • Stez Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • Skupina A

Domáci zvládli boj o 4 priečku v tabuľke zdolali doposiaľ nezdolného súpera a to po výraznom výsledku 5:2. V stretnutiach týchto dvoch celkov však vždy padá veľa gólov. Tri body si pripisujú a aj dnes porazili favorita duelu. Skalica mala v tejto časti viac hry až do presilovky, v ktorej sa to zlomilo a ony už dnes na body nemali nárok. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný víkend. (19:49:26)

58:57
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Václav – 2 min., zdržiavanie hry / zašľapovanie puku).

58:30
    Dve minúty tretej tretiny, Skalica to skúša od vlastnej brány a za Rosadičom zazvonila tyčka. Domáci mali šťastie.

57:49
    Bavia sa aj domáci fanúšikovia. Hostia hrajú v plnom počte.

56:22
    Novák sa baví a dovolíl si peknú kľučku, následnú prihrávku na pravú stranu, ktorou roztiahol presilovkový vzorec.

55:29
    Kover má dnes trochu slabší zápas, no táto strela vyzerala sľubne.

54:02
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Domáci majú stále k dispozícii dlhú presilovku po škaredom zákroku v rohu ihriska. Hneď v jej úvode sa presadil VARTOVNK, po prihrávke Nováka.
    Asistencia: Novák

52:52
    Boldižár si dnes už asi nezahrá, za pomoci spoluhráčov putoval rovno do útrob Stadion

52:52
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 5 min., faul kolenom).

52:09
    Hru momentánne seká množstvo prerušení, čo viac vyhovuje domácim.

51:18
    Spišiaci nechávajú hrať svojho súpera, ten zatiaľ v útoku nič nevymyslel.

50:25
    Momentálne je medzi hra nemastná neslaná. Hra sa viac v strednom pásme a po mantineloch. Pri puku sú Záhoráci.

49:08
    Alvo začína ďalšiu rozohrávku od vlastnej brány.

48:43
    Ovečka to dostal do masky a prerušila sa hra, vytriasa si masku.

48:00
    Tri minúty sa hralo bez prerušenia, Koky sa snaží napádať hráča s pukom už v strednom pásme.

45:48
    Novák v šanci po presnej krížnej prihrávke na útočnú modrú,po premiešaní puku však preváral správny moment.

45:27
    Po Findurovej strele od modrej brankár rýchlo rozohral v snahe pomôcť svojmu tímu.

44:34
    Trnka si dovolil peknú kľučku, obranu domácich však neokabátil.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Vartovník (Vantroba), 23. Novák (Boldižár), 30. Koky (Novák), 38. Vartovník, 55. Vartovník (Novák) – 13. Okoličany (Štumpf), 36. Štumpf (Okoličány)

HK Spišská Nová Ves: Rabčan-Rosandič
    Chovan- Vantroba, Ondov,Vartovník, Novak, Romaňák, Alvo, Kover, Václav, Findura, Knižka, Boldižár, Koky, Halász, Polomský,Chovanec, Štrauch

HK Skalica: Ovečka, Romančík,
    Horváth, Škápik, Okoličány, Šmída, Štumpf, Mikéska,Janík, Jaša, Kotzman,Derkin, Hohl-, Hílek, Trnka, Koziot,Pulščák, Moritz

Rozhodca: Korba- Riš, Janiga