Nitra – Trenčín 1:5 (kon.) | Detva – Košice 4:2 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 4:2 (kon.)
Nové Zámky – Miškovec 10:2 (kon.) | HC Slovan – Michalovce 3:0 (kon.) | Budapešť – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
10:2 (3:2, 5:0, 2:0)
DVTK Miškovec
Piatok 24.01.2020, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 43. kolo

Koniec zápasu. (20:57:56)

59:43
    Fanúšikovia Nových Zámkov už v stoji aplaudujú svojim hráčom a oslavujú cennú výhru.

59:20
    Dnešné stretnutie sleduje 1167 divákov.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:22
    Hostia v plnom počte.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:33
    Puk je za bránkou Christiána Pavlasa, domáci striedajú svoju formáciu na ľade a idú dopredu.

57:01
    Domáci hokejisti okamžite v tlaku pred bránkou hostí.

56:22
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Magosi – 2 min., hákovanie).

55:01
    Do konca zápasu ostáva necelých 5 minút, Nové Zámky vedú nad DVTK Miškovec 10:2.

54:02
    Nuž a domáci hokejisti si užívajú záver zápasu, domáci fanúšikovia sa starajú o doslova fantastickú atmosféru.

52:29
    HC Nové Zámky dali gól!
    Nuž a domáci pridávajú desiaty gól a hostia tak dnes utŕžili poriadny debakel. Po prihrávke Radima Hruška sa presadil ANDREJ HATALA! Asistencie: Radim Hruška, Tomáš Pospíšil.

52:06
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Dudás – 2 min., hrubosť).

52:03
    Nuž, hráči DVTK by už boli zrejme najradšej v autobuse na ceste domov, dnes ich veru tréner nebude mať za čo pochváliť.

50:43
    Domáci útočník Martin Andrisík dnes oslavuje 23. narodeniny. Oslávil ich aj gólom a my mu takto aspoň virtuálne gratulujeme.

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nové Zámky vedú nad DVTK Miškovec 9:2 a v tomto momente zvoní po strele Juraja Juríka tyč Adorjánovej bránky!

49:02
    Bálint Magosi sa snažil usadiť v útočnom pásme, výsledkom je strela od modrej čiary, ktorý však nebola úspešná.

48:40
    Domáci v plnom počte.

48:12
    Patrik Števuliak posiela puk cez všetky čiary.

48:01
    Hostia tentoraz zavreli domácich v obrannom pásme, Kyle Beach však delovkou nemieril presne.

47:26
    Domáci sa bez väčších problémov oslobodzujú a posielajú puk cez všetky čiary.

47:02
    Hostia v nápore počas presilovej hry, Fereta však obetavo zblokoval strelu od modrej čiary.

46:40
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., hákovanie).

46:18
    Domáci si už s prehľadom užívajú tretiu tretinu, budú však hrať v oslabení.

45:39
    Domáci fanúšikovia už mohutne oslavujú víťazstvo svojho tímu, dnes sa na juhu Slovenska bude oslavovať do bieleho rána.

45:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny a domáci fanúšikovia si pýtajú desiatky na gólovom konte domáceho tímu.

44:22

43:32
    Mizéria DVTK je dokonaná, pretože TOMÁŠ POSPÍŠIL pri vlastnom oslabení ušiel obrane hostí a napriek faulu Beacha prekonáva nešťastného Adorjána v bránke hostí! Asistencie: Christián Pavlas.

43:01
    Presilová hra DVTK je priam tragická, Pavlas zatiaľ vôbec nemusel zasahovať.

42:31
    Obrovská šanca domácich! Patrik Števuliak získal puk v strednom pásme, rútil sa do úniku, ale Atilla Adorján mu skvelým zákrokom pokazil gólovú radosť!

41:59
    Domáci posielajú puk cez všetky čiary.

41:25
    Hostia stále hrajú v početnej výhode pri vylúčení Pavúka, ktorý inkasoval trest 5+DKZ, vôbec sa im však v presilovej hre nedarí.

40:50
    Útočná snaha domáceho celku zastavená pre postavenie mimo hru.

40:33
    Hostia začínajú tretiu tretinu náporom, dve strely Nicka Rossa si však cestu do domácej siete nenašli.

40:01

Po druhej tretine Nové Zámky vedú nad DVTK Miškovec 8:2. Tretia tretina sa začne približne o 20:25.

40:00

39:22
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Pavúk – 5 min., napadnutie zozadu + osobný trest do konca zápasu, napadnutie zozadu).

39:01
    Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút, Fábry posiela puk cez všetky čiary.

38:54
    Hostia sú znovu v útočnom pásme, ale vôbec sa im nedarí.

38:24
    Domáci so štyrmi hráčmi.

38:01
    Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny, domáci posielajú puk cez všetky čiary.

38:00
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Mikuš – 2 min., podrazenie).

37:49
    Stále platí, že hostia sú v útočnom pásme, ale bez streľby.

37:09
    Hostia síce kombinujú v útočnom pásme pred Christiánom Pavlasom, ale zatiaľ sa im nedarí strelecky ohroziť domácu bránku.

36:24
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., podrazenie).

35:59
    Hostia sa snažia ešte s výsledkom niečo urobiť, obrovský pozor si však musia dať v obrane, pretože domáci na čo dnes siahnu, to im padne do bránky súpera.

35:34
    Máme tu znovu reklamnú prestávku, domáci fanúšikovia si pýtajú desiatku gólov na konte domáceho tímu.

35:01
    Máme pred sebou posledných 5 minút druhej tretiny, Nové Zámky vedú už 8:2.

34:17
    Nuž a toto je debakel pre hostí. DALIBOR MIKULA si vybojoval puk cez dvoch hráčov hostí a parádne vymietol pravý horný roh Adorjánovej bránky! Bez asistencií.

33:19
    Nuž a toto je doslova výbuch brankárov DVTK. Ďalší gól Nových Zámkov pridáva domáci snajper VÁCLAV STUPKA a pridáva siedmy gól svojho tímui! Asistencie: Tomáš Pospíšil, Peter Ordzovenský.

32:57
    Nuž a Nové Zámky pridávajú aj štvrtý dnešný presilovkový gól! Tentoraz sa po prihrávke Juríka dostal ku strele FILIP BAJTEK a mieril presne! Asistencie: Juraj Jurík, Marek Drtina.

32:55
    Stále sú Zámky v útočnom pásme, Ross síce zachytil puk, ale napálil ho len do Juraja Juríka.

32:11
    Domáci hokejisti však stále hrajú presilovú hru a pokračujú v ohromnom nápore.

31:54
    Nové Zámky teda vedú znovu o tri góly, tentoraz teda 5:2.

31:54
    Oddychový čas hostí.

31:54
    Domáci využívajú ďalšiu presilovú hru! Pred TOMÁŠOM POSPÍŠILOM sa otvoril voľný priestor a delovkou nedal Adorjánovi šancu na úspešný zákrok! Asistencie: Peter Ordzovenský.

31:45
    Strela od modrej čiary končí v moci pozorného Atillu Adorjána.

31:33
    Peter Ordzovenský zachytil puk na útočnej modrej čiare, domáci kombinujú v útočnom pásme.

31:02
    Nové Zámky budú hrať dve minúty presilovú hru o dvoch hráčov!

31:02
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Beach – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

30:55
    Nové Zámky sa nakrátko predsa len pred Adorjána dostali, následne však stratili puk a prišli o útočné pásme.

30:40
    Domácim sa zatiaľ počas presilovej hry nedarí usadiť v útočnom pásme.

30:09
    Domáci obranca Andrej Hatala inkasoval nepríjemný zákrok od Patrika Kissa hokejkou, na ľade je krv a tak sa chvíľu nebude hrať.

30:09
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Kiss Patrik – 2+2 min, nebezpečná hra vysokou hokejkou).

30:01
    V polovici zápasu vedú Nové Zámky nad DVTK Miškovec 4:2.

27:55
    Hostia sa dostali do rýchleho prečíslenia, Kyle Beach zohral zodpovednosť na seba, ale s jeho pokusom si Pavlas poradil.

27:22
    Vzápätí obrovská šanca hostí, no jeden z útočníkov DVTK v dobrej pozícii prestrelil bránku domáceho tímu.

26:55
    Do šance sa prebíjal domáci Bajtek, ktorý však skončil na ľadovej ploche. Na neľúbosť domácich tribún sa však vylučovať nebude.

26:33
    Znovu výborná akcia domácich, po ľavej strane si našiel cestu skúsený obranca Peter Mikuš, ale strelou z veľkého uhla Adorjána neprekvapil.

26:03
    Dalibor Mikula sa z pravej strany oprel do puku, všetko však vyriešil pozorný Adorján.

25:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Nové Zámky vedú nad DVTK zatiaľ 4:2.

24:24
    Domáci hokejisti poriadne zatápajú obrane hostí, Adorján je v jednom ohni.

23:36
    Ďalšia útočná akcia domácich končí pre postavenie mimo hru.

22:44
    Zápas má výborné tempo a hra spád, domáci fanúšikovia cítia, že Nové Zámky môžu získať tri dôležité body a ženú svoj tím dopredu.

21:59
    Domáci hokejisti sú pri chuti a robia obrovské problémy hosťom v ich obrannom pásme.

21:08
    Nuž a domáci pokračujú v streleckej ofenzíve. Od modrej čiary pálil Marek Drtina, puk sa ešte poodrážal a JURAJ JURÍK ho doklepol do siete hostí! Asistencie: Filip Bajtek, Marek Drtina.

20:45
    Hostia posielajú puk až za bránku Christiána Pavlasa.

20:26
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Beauviller – 2 min., podrazenie).

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny v prospech hostí z Miškovca.

20:01

Po prvej tretine vedú Nové Zámky nad Miškovcom 3:2. Druhá tretina sa začne približne o 19:26.

20:00

19:43
    V závere prvej časti hry ešte strela Petra Mikuša, tú si však postrážil Atilla Adorján.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:58

18:33
    DVTK znovu v útočnom pásme, ale Pavlas je zatiaľ pozorný.

18:01
    Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:33
    Hostia okamžite kombinujú v útočnom pásme, zatiaľ sa im však nepodarilo ohroziť bránku Pavlasa.

16:58
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Drtina – 2 min., podrazenie).

15:44
    Nuž, situácia sa nám trošku upokojila, verme, že trošku opadli i emócie na oboch stranách a hráči sa budú venovať len hokeju.

15:01
    Máme pred sebou posledných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky vedú nad DVTK Miškovec zatiaľ 3:2.

14:08
    Domáci hokejisti sa snažia trošku upokojiť vzniknutú situáciu, zatiaľ sa im to však príliš nedarí.

13:30
    Nuž, toto boli poriadne hektické minúty na oboch stranách, isté je, že trojgólové vedenie domáceho tímu je minulosťou.

12:36
    Miškovec dal gól!
    Tak toto je neuveriteľné! Za 12 minút a 36 sekúnd sme v Nových Zámkoch videli 5 gólov! Tentoraz sa strelecky presadil BÁLINT MAGOSI. Asistencie: Nick Ross, Balász Göz.

11:59
    Hráči DVTK rovnako ako domáci využívajú presilovú hru, od modrej čiary prestrelil všetko čo mu stálo v ceste DAVIS VANDANE. Asistencie: Ryan Harrison.

11:17

11:08
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fereta – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Beach – 2 min., hrubosť).

11:08
    Nuž a na ľade sa nám poriadne iskrí, vylučovať sa bude na oboch stranách.

10:51
    Striedanie v tíme DVTK Miškovec: z ihriska odchádza Rajna, prichádza Adorján.

10:51
    Tak toto je doslova gólová smršť domácich, pretože tí využívajú aj presilovú hru a vedú už 3:0! Andrej Hatala tvrdo vypálil od modrej čiary, Rajna puk znovu len vyrazil a VÁCLAV STUPKA bez problémov upratal puk do siete hostí! Asistencie: Andrej Hatala, Tomáš Pospíšil.

10:36
    Domáci hokejisti okamžite kombinujú v útočnom pásme.

10:05
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Szirányi – 2 min., krosček).

09:46
    Tomáš Pospíšil si urobil priestor na pravej strane, jeho nepríjemná strela zápästím nerobila Rajnovi veľké problémy!

08:58
    Domáci obranca Fereta sa od modrej čiary oprel do puku, ale Miklós Rajna jeho delovku kryl.

08:40
    Puk je znovu na ochrannej sieti za bránkou Rajnu, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

08:09
    Strelu Juraja Juríka pohodlne skryl do svojej lapačky Miklós Rajna, ktorý musí nájsť brankársku pohodu, pretože v úvode zápasu mu domáci poriadne pošliapali jeho sebavedomie.

07:34
    Na ľade už horia emócia, máme tu však reklamnú prestávku a tak verme, že sa situácia trošku upokojí.

07:12
    Stupka v útočnom pásme nezachytili puk, zápas má v týchto momentoch skutočne výborné tempo.

06:45
    Domáci gólman Pavlas teraz dvomi zákrokmi podržal svoj tím. Najskôr vyrazil strelu Beauvillera, následne kryl i jedovku Bálinta Magosiho.

06:04
    Tak toto je fantastický štart domáceho tímu! Patrik Števuliak vystrelil z medzikružia, Rajna puk len vyrazil a pozorný MARTIN ANDRISÍK puk dorazil do bránky hostí! Asistencie: Patrik Števuliak, Radim Hruška.

05:50
    Domáci útočník Patrik Števuliak sa dostal do útoku po pravej strane, no jeho strelu Rajna vyrazil na ochrannú sieť za jeho bránkou.

05:26

05:01
    V Nových Zámkoch máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky vedú nad DVTK 1:0.

04:33
    Obrovská chyba Miklósa Rajnu! Od modrej čiary vystrelil BRANISLAV PAVÚK a nachytal Rajnu na hruškách, pretože brankárovi maďarského tímu prešiel puk pomedzi betóny do siete! Asistencie: Filip Bajtek, Patrik Rogoň.

04:11
    Fereta získal puk a vyhadzuje ho až za bránku hostí, domáca obrana si môže na chvíľku vydýchnuť.

03:55
    Vandane pálil tvrdo od modrej čiary, puk bol však pred Pavlasom zblokovaný.

03:45
    Prvá strela hostí počas presilovej hry končí v moci Christiána Pavlasa.

03:26
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Obdržálek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

03:22
    Domáci útočník Petr Obdržálek sa snažil získať puk pri rozohrávke hostí, napokon je to útočný faul a hostia budú hrať presilovú hru.

02:49
    Ešte stále sa hrá bez prerušenia hry, oba tímy počas rozohrávok striedajú svoje formácie na ľadovej ploche.

02:12
    Tentoraz sa s pukom do pásma dostal český útočník Radim Hruška, ktorý však nič zaujímavé nevymyslel.

01:33
    Domáci stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry, Pavúkovi sa následne nepodarilo dostať s pukom do útočného pásma.

01:01
    Domáci sú v úvode nesmierne aktívni a snažia sa vysoko napádať rozohrávku hostí.

00:35
    Václav Stupka sa prebíjal k bránke hostí po ľavej strane, cez Jesseho Dudása sa ale nepresadil.

00:01
    Úvodné buly zápasu v prospech DVTK Miškovec.

00:01

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas (Nechvátal) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk – Stupka, Bajtek, Pospíšil – Jurík, Fábry, Rogoň – Andrisík, Hruška, Števuliak – Obdržálek, Giertl, Mikula

DVTK Miškovec: Rajna (Adorján) – Ross, Dudás, Láda, Vandane, Szirányi, Göz, Kiss – Beauviller, Galanisz, Magosi – Kiss P., Tousignant, Beach – Farkas, Harrison, Ritó – Galajda

Rozhodca: Müllner, Goga – Orolin, Krajčík.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 5. Pavúk (Bajtek, Rogoň), 7. Andrisík (Števuliak, Hruška), 11. Stupka (Hatala, Pospíšil), 22. Jurík (Bajtek, Drtina), 32. Pospíšil (Ordzovenský), 33. Bajtek (Jurík, Drtina), 34. Stupka (Pospíšil, Odrdzovenský), 35. Mikula, 44. Pospíšil (Pavlas), 53. Hatala (Hruška, Pospíšil) – 12. Vandane (Harrison), 13. Magosi (Ross, Göz)

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Nechvátal) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk – Stupka, Bajtek, Pospíšil – Jurík, Fábry, Rogoň – Andrisík, Hruška, Števuliak – Obdržálek, Giertl, Mikula

Rozhodca: Müllner, Goga – Orolin, Krajčík