Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:3 (kon.) | Trenčín – Miškovec 5:1 (kon.) | Zvolen – Nitra 2:3 (po pr.)
Detva – Budapešť 4:3 (kon.) | Michalovce – Košice 1:2 (po pr.) | Poprad – HC Slovan 2:1 (kon.)
HK Poprad
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Slovan Bratislava
Piatok 20.12.2019, 18:30 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 32. kolo

50:35
    Presilovku si v týchto hektických okamihoch zahrajú domáci. Vandas chcel uniknúť po krídle, odstavil ho však Michal Sersen a dostáva dve minúty za nečakané napadnutie.

40:52
    Poprad bude hrať v úvode tretej tretiny v oslabení. Za hákovanie dostáva dve minúty Petr Ulrych.

28:37
    Práve v momente strely Meszároša je hra prerušená a domáci budú hrať len v trojici. Ján Ťavoda odišiel na trestnú lavicu za krosček.

28:12
    Popradská presilovka do týchto chvíľ nebola úspešná a končí sa napokon aj predčasne. Dve minúty za hákovanie dostáva Peter Bjalončík.

26:25
    Druhú presilovku v zápase budú hrať Popradčania. Kapitán hostí Michal Sersen dostáva menší trest za podrazenie.

15:35
    Zároveň sledujeme vylúčenie na strane Slovana. Andrej Meszároš dostáva dve minúty za krosček. Poprad teda ako prvý bude hrať presilovku.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 6. Paločko (Bjalončík, Kundrik), 52. Handlovský (Kozák) – 59. Zigo (Meszároš)

HK Poprad: Vošvrda (Nechvátal) – Kozák, Brejčák (A), Fabian (C), Ulrych, Magovac, Ťavoda, Božoň – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan, Svitana (A) – Jacobs, Paukovček, Karterud – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik – Králik
    HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Sersen (C), Bačik, Meszároš (A), Štajnoch, Podlipnik, Šedivý, Hudec – Abdul, Zigo, Puliš – Viedenský, Žitný – Petráš, Kytnár, Kukumberg (A) – Bondra, Urbánek, Sloboda

Rozhodca: Štefik, Tvrdoň – Synek, Jobbágy

Diváci: 4 133