Luleå – Lausanne 5:2 (kon.) | Biel – Frölunda 3:5 (po pr.) | Zug – Hradec Králové 0:4 (kon.)
Mníchov – Djurgården 0:3 (kon.)
Luleå HF
5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
HC Lausanne
cz Utorok 10.12.2019, 18:00 • Coop Norrbotten Arena, Luleå • Play-off Ligy majstrov • Štvrťfinále

56:30
    Oscar Engsund fauloval v blízkosti vlastní brány a rozhodčí ho vykázali na trestnou lavici za krosček.

53:25
    Petteri Lindbohm dostal dvě minuty za vražení na hrazení a Luleå si zahraje v závěru přesilovou hru.

48:46
    Jonas Berglund fauloval v blízkosti své brány a rozhodčí ho poslali na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

41:11
    Josh Jooris fauloval před střídačkami a dostal dvě minuty za hákování. Čtvrtá přesilová hra pro domácí.

26:17
    Joel Genazzi usedl na trestnou lavici poté, co ho dnešní rozhodčí vyloučili na dvě minuty za hákování.

21:12
    Juhani Tyrväinen byl vyloučen za podrážení a Lausanne si zahraje několik sekund dvojnásobnou přesilovou hru.

19:51
    Joonas Jalvanti fauloval v blízkosti vlastní brány a v závěru první třetiny duelu byl vyloučen za hákování.

11:39
    Cody Almond zbytečně fauloval v levém kruhu útočného pásma a dostal dvě minuty za krosček.
    02:20 Představení brankářů: David Rautio a Tobias Stephan

02:20
    Robin Grossmann byl v úvodu zápasu vyloučen za podrážení a Luleå si zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 4. Brännström (Olausson, Gustafsson), 18. Gunler, 43. Gunler (Lundkvist, Connolly), 54. Sondell (Berglund), 60. Farley (Fabricius) – 4. Vermin (Jooris), 58. Almond (Bertschy)

Luleå HF: Rautio (Lassinantti) – Lundkvist, Gustafsson (C), Sondell, Sellgren, Jalvanti, Engsund, Thyni- Gunler, Connolly, Olausson (A) – Emanuelsson, Tyrväinen, Kovács – Larsson, Ilomäki, Brännström – Fabricius (A), Berglund, Farley – Widing. Hlavní trenér: Thomas Berglund.
    HC Lausanne: Stephan (Boltshauser) – Heldner, Junland (A), Lindbohm, Frick, Grossmann, Genazzi (A), Nodari – Bertschy, Jeffrey, Vermin – Moy, Emmerton, Herren – Almond, Jooris, Kenins – Traber, Froidevaux (C), Leone – Roberts. Hlavní trenér: Ville Peltonen.

Rozhodca: Aaro Brännare, Mikko Kaukokari. Čároví: Emil Yletyinen, Jan Sandström

Diváci: 2895
    03.12.2019
    Lausanne - Luleå 1:2

Góly a asistencie: 40. Jooris (Genazzi, Emmerton) – 32. Kovacs (Sellgren, Ilomäki), 42. Kovacs (Sellgren, Sondell)