SP - Štafeta žien, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
SP - zjazd žien, Lake Louise | (*21:00) | | | Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: T. Ford (USA) (kon.) |
SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: V. Rebensburgová (GER) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: T. Ford (USA) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Štafeta žen, 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Lillehammer | Vítěz: Rusko II (kon.) |
Skoky HS140, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
Machmud Muradov - Trevor Smith | Vítěz: Machmud Muradov (KO) (kon.) |
koniec udalosti
SP - běh 10 km, Lillehammer
Vítěz: J. Riiber (NOR)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 29:27.4
2. Jörgen Graabak (NOR) +20.2
3. Vincenz Geiger (GER) +47.9
4. Fabian Riessle (GER) +53.3
5. Eric Frenzel (GER) +53.6
6. Jens Luuras Oftebro (NOR) +58.0
7. Espen Bjørnstad (NOR) +1:03.1
8. Thomas Jöbstl (AUT) +1:04.0
9. Ilkka Herola (FIN) +1:12.6
10. Martin Fritz (AUT) +1:30.1
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:35.8
12. Samuel Costa (ITA) +1:45.7
13. Lukas Greiderer (AUT) +1:52.1
14. Akito Watabe (JPN) +1:52.7
15. Espen Andersen (NOR) +1:56.8
16. Andreas Skoglund (NOR) +1:57.3
17. Terence Weber (GER) +2:03.0
18. Jošito Watabe (JPN) +2:04.4
19. Alessandro Pittin (ITA) +2:08.
20. Manuel Faisst (GER) +2:15.0
21. Julian Schmid (GER) +2:26.2
22. Kasper Moen Flatla (NOR) +2:28.5
23. Simen Tiller (NOR) +2:31.5
24. Rjota Jamamoto (JPN) +2:38.4
25. Tomáš Portyk (CZE) +2:39
26. Aaron Kostner (ITA) +2:42.3
27. Wille Karhumaa (FIN) +2:46.7
28. Antoine Gerard (FRA) +2:50.6
29. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:51.5
30. Philipp Orter (AUT) +2:59.1
33. Ondřej Pažout (CZE) +3:16.7
Pořadí po skoku
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:04
3. Espen Bjørnstad (NOR) +0:18
4. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0:40
5. Jörgen Graabak (NOR) +0:55
6. Jošito Watabe (JPN) +1:07
7. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:09
8. Vincenz Geiger (GER) +1:20
9. Fabian Riessle (GER) +1:24
10. Ondřej Pažout (CZE) +1:30
11. Terence Weber (GER) +1:33
12. Martin Fritz (AUT) +1:33
13. Thomas Jöbstl (AUT) +1:33
14. Hideaki Nagai (JPN) +1:38
15. Eric Frenzel (GER) +1:40
16. Samuel Costa (ITA) +1:49
17. Rjota Jamamoto (JPN) +1:52
18. Julian Schmid (GER) +1:52
19. Simen Tiller (NOR) +1:53
20. Akito Watabe (JPN) +1:56
21. Andreas Skoglund (NOR) +2:02
22. Go Jamamoto (JPN) +2:07
23. Hidefumi Denda (JPN) +2:08
24. Manuel Faisst (GER) +2:09
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:12
26. Ilkka Herola (FIN) +2:14
27. Aaron Kostner (ITA) +2:18
28. Espen Andersen (NOR) +2:21
29. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:25
30. Lukas Greiderer (AUT) +2:28
...
32. Tomáš Portyk (CZE) +2:32
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 29:27.4
2. Jörgen Graabak (NOR) +20.2
3. Vincenz Geiger (GER) +47.9
4. Fabian Riessle (GER) +53.3
5. Eric Frenzel (GER) +53.6
6. Jens Luuras Oftebro (NOR) +58.0
7. Espen Bjørnstad (NOR) +1:03.1
8. Thomas Jöbstl (AUT) +1:04.0
9. Ilkka Herola (FIN) +1:12.6
10. Martin Fritz (AUT) +1:30.1
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:35.8
12. Samuel Costa (ITA) +1:45.7
13. Lukas Greiderer (AUT) +1:52.1
14. Akito Watabe (JPN) +1:52.7
15. Espen Andersen (NOR) +1:56.8
16. Andreas Skoglund (NOR) +1:57.3
17. Terence Weber (GER) +2:03.0
18. Jošito Watabe (JPN) +2:04.4
19. Alessandro Pittin (ITA) +2:08.
20. Manuel Faisst (GER) +2:15.0
21. Julian Schmid (GER) +2:26.2
22. Kasper Moen Flatla (NOR) +2:28.5
23. Simen Tiller (NOR) +2:31.5
24. Rjota Jamamoto (JPN) +2:38.4
25. Tomáš Portyk (CZE) +2:39
26. Aaron Kostner (ITA) +2:42.3
27. Wille Karhumaa (FIN) +2:46.7
28. Antoine Gerard (FRA) +2:50.6
29. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:51.5
30. Philipp Orter (AUT) +2:59.1
33. Ondřej Pažout (CZE) +3:16.7
Pořadí po skoku
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:04
3. Espen Bjørnstad (NOR) +0:18
4. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0:40
5. Jörgen Graabak (NOR) +0:55
6. Jošito Watabe (JPN) +1:07
7. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:09
8. Vincenz Geiger (GER) +1:20
9. Fabian Riessle (GER) +1:24
10. Ondřej Pažout (CZE) +1:30
11. Terence Weber (GER) +1:33
12. Martin Fritz (AUT) +1:33
13. Thomas Jöbstl (AUT) +1:33
14. Hideaki Nagai (JPN) +1:38
15. Eric Frenzel (GER) +1:40
16. Samuel Costa (ITA) +1:49
17. Rjota Jamamoto (JPN) +1:52
18. Julian Schmid (GER) +1:52
19. Simen Tiller (NOR) +1:53
20. Akito Watabe (JPN) +1:56
21. Andreas Skoglund (NOR) +2:02
22. Go Jamamoto (JPN) +2:07
23. Hidefumi Denda (JPN) +2:08
24. Manuel Faisst (GER) +2:09
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:12
26. Ilkka Herola (FIN) +2:14
27. Aaron Kostner (ITA) +2:18
28. Espen Andersen (NOR) +2:21
29. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:25
30. Lukas Greiderer (AUT) +2:28
...
32. Tomáš Portyk (CZE) +2:32
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 29:27.4
2. Jörgen Graabak (NOR) +20.2
3. Vincenz Geiger (GER) +47.9
4. Fabian Riessle (GER) +53.3
5. Eric Frenzel (GER) +53.6
6. Jens Luuras Oftebro (NOR) +58.0
7. Espen Bjørnstad (NOR) +1:03.1
8. Thomas Jöbstl (AUT) +1:04.0
9. Ilkka Herola (FIN) +1:12.6
10. Martin Fritz (AUT) +1:30.1
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:35.8
12. Samuel Costa (ITA) +1:45.7
13. Lukas Greiderer (AUT) +1:52.1
14. Akito Watabe (JPN) +1:52.7
15. Espen Andersen (NOR) +1:56.8
16. Andreas Skoglund (NOR) +1:57.3
17. Terence Weber (GER) +2:03.0
18. Jošito Watabe (JPN) +2:04.4
19. Alessandro Pittin (ITA) +2:08.
20. Manuel Faisst (GER) +2:15.0
21. Julian Schmid (GER) +2:26.2
22. Kasper Moen Flatla (NOR) +2:28.5
23. Simen Tiller (NOR) +2:31.5
24. Rjota Jamamoto (JPN) +2:38.4
25. Tomáš Portyk (CZE) +2:39
26. Aaron Kostner (ITA) +2:42.3
27. Wille Karhumaa (FIN) +2:46.7
28. Antoine Gerard (FRA) +2:50.6
29. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:51.5
30. Philipp Orter (AUT) +2:59.1
33. Ondřej Pažout (CZE) +3:16.7