SP - Štafeta žien, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
SP - zjazd žien, Lake Louise | (*21:00) | | | Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: T. Ford (USA) (kon.) |
SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: V. Rebensburgová (GER) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: T. Ford (USA) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Štafeta žen, 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Lillehammer | Vítěz: Rusko II (kon.) |
Skoky HS140, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
Machmud Muradov - Trevor Smith | Vítěz: Machmud Muradov (KO) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Štafeta mužů, 4x7,5 km, Lillehammer
Vítěz: Rusko II
Adam Kodet
Konečné pořadí
1. Rusko II 1:26:46,8
2. Rusko I +1,3
3. Norsko I +8,9
4. Norsko II +9,0
5. Německo +9,9
6. Švédsko +26,9
7. Finsko +1:03,2
8. Francie +1:50,4
9. USA +3:33,3
10. Kazachstán +6:26,4
11. Čína +12:44,6
Startovní listina
1. Norsko I (Pål Golberg, Hans Christer Holund, Sjur Røthe, Finn Hågen Krogh)
2. Rusko I (Andrej Larkov, Ilja Semikov, Denis Spicov, Andrej Melničenko)
3. Finsko (Perttu Hyvärinen, Iivo Niskanen, Lari Lehtonen, Markus Vuorela)
4. Švédsko (Björn Sandström, Daniel Rickardsson, Jens Burman, Axel Ekström)
5. Francie (Valentin Chauvin, Maurice Manificat, Clement Parisse, Richard Jouve)
6. Německo (Sebastian Eisenlauer, Janosch Brugger, Lucas Bögl, Jonas Dobler)
7. USA (Erik Bjornsen, David Norris, Scott Patterson, Kevin Bolger)
8. Čína ( Ťin-cchaj Šang, Lin Pao, Kchu-er-pan-ťiang Wu-Er-Kchaj-Si, Yeernaer Abudelehan)
9. Kazachstán (Konstantin Borcov, Olžas Klimin, Jevgenij Veličko, Vitalij Puchkalo)
10. Norsko II (Niklas Dyrhaug, Mattis Stenshagen, Simen Hegstad Krüger, Vebjørn Turtveit)
11. Rusko II (Ivan Jakimuškin, Jevgenij Bělov, Ilja Poroškin, Arťem Malcev)
1. Rusko II 1:26:46,8
2. Rusko I +1,3
3. Norsko I +8,9
4. Norsko II +9,0
5. Německo +9,9
6. Švédsko +26,9
7. Finsko +1:03,2
8. Francie +1:50,4
9. USA +3:33,3
10. Kazachstán +6:26,4
11. Čína +12:44,6
Startovní listina
1. Norsko I (Pål Golberg, Hans Christer Holund, Sjur Røthe, Finn Hågen Krogh)
2. Rusko I (Andrej Larkov, Ilja Semikov, Denis Spicov, Andrej Melničenko)
3. Finsko (Perttu Hyvärinen, Iivo Niskanen, Lari Lehtonen, Markus Vuorela)
4. Švédsko (Björn Sandström, Daniel Rickardsson, Jens Burman, Axel Ekström)
5. Francie (Valentin Chauvin, Maurice Manificat, Clement Parisse, Richard Jouve)
6. Německo (Sebastian Eisenlauer, Janosch Brugger, Lucas Bögl, Jonas Dobler)
7. USA (Erik Bjornsen, David Norris, Scott Patterson, Kevin Bolger)
8. Čína ( Ťin-cchaj Šang, Lin Pao, Kchu-er-pan-ťiang Wu-Er-Kchaj-Si, Yeernaer Abudelehan)
9. Kazachstán (Konstantin Borcov, Olžas Klimin, Jevgenij Veličko, Vitalij Puchkalo)
10. Norsko II (Niklas Dyrhaug, Mattis Stenshagen, Simen Hegstad Krüger, Vebjørn Turtveit)
11. Rusko II (Ivan Jakimuškin, Jevgenij Bělov, Ilja Poroškin, Arťem Malcev)
1. Rusko II 1:26:46,8
2. Rusko I +1,3
3. Norsko I +8,9
4. Norsko II +9,0
5. Německo +9,9
6. Švédsko +26,9
7. Finsko +1:03,2
8. Francie +1:50,4
9. USA +3:33,3
10. Kazachstán +6:26,4
11. Čína +12:44,6 (13:28:38)
1. Norsko II 1:05:58,7
2. Norsko I +0,4
3. Švédsko +0,8
4. Rusko I +11,4
5. Německo +14,5
6. Rusko II +15,0
7. Finsko +40,9
8. Francie +1:18,9
9. USA +2:23,8