Skalica – Žilina 8:5 (kon.) | Trnava – Levice 2:10 (kon.) | Martin – Spišská N. Ves 3:2 (po pr.)
Pov. Bystrica – Topoľčany 5:4 (1:0 po s.n.) | Dubnica – Bratislava Capitals 1:12 (kon.)
HK Gladiators Trnava
2:10 (0:4, 1:3, 1:3)
HK Levice
Streda 27.11.2019, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 22. kolo

Koniec zápasu. (19:48:42)

59:20
    Trnava skúša ešte jednu s posledných šancí v zápase.

58:00
    2 minuty do konca zápasu.

57:54
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil KROPOTIN. Asistencie Vorobyev, Mrázik.

57:34
    Trnava dala gól!
    Trnava využíva presilovú hru.

56:32
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Buianov – 2 min., podrazenie).

56:00
    Hostia zvyšujú tlak na záver zápasu v útočnom pásme.

55:07
    Trnavčania získali v závere zápasu buly v útočnom pásme.

53:30
    Doamci zatlačili hostí v útočnom pásme výbornú strelu od modrej vyslal kapitán Schmidt.

52:40
    Hostí mohli streliť gól no Adámik tesne minul puk.

51:46
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil VOROBYEV. Asistencie Kropotin.

50:40
    Domácim sa v tomto zápase vôbec nedarí prihrávať a kombinovať.

50:01
    Doamci získali vhadzivanie v útočnom pásme no dlho sa tam neohriali.

49:10
    Hostia opäť v útočnom ôsme a výborná šanca Cebáka ktorá však končí nad bránkou domácich.

48:20
    Výborná strela Romaňáka ktorú však brankár Brucháč vyrazil.

46:45
    Krížna nahrávka Guda ktorú však zastihol domáci obranca.

46:10
    Domáci napadajú hostí no hostí držia puk na hokejkách.

45:30
    Hostia opäť získali buly v útočnom pásme a opäť sa snažia ohroziť brankára domácich.

40:00
    Striedanie v tíme HK Gladiators Trnava: z ihriska odchádza Ivanovič, prichádza Brucháč.

44:26
    Hostia natlačený v pásme domácich no ohroziť branku sa im nepodarilo.

43:06
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil NOVÁK. Asistencie Gubo, Romaňák.

42:25
    Doamci ohrozili brnakára Kožiak no ten so zákrokom nemal najmenší problém.

41:12
    Hostia získali buly v útočnom pásme no vystreliť na bránku Ivanoviča sa im nepodarilo.

40:20
    Posledná tretina zápasu sa začala aktívnejšie vstúpili do tretiny hostia no vážnejšiu šancu si nedokázali vypracovať.

40:01

40:00

38:40
    Výborná akcia hostí ktorá si však nenašla koncovku.

38:00
    Hostia po dobrej hre získali buly v útočnom pásme.

37:14
    HK Levice dávajú gól! Autorom gólu z trestného strieľania je KROPOTIN..

36:41
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil MEÁZIK. Asistencie Mihálik, König.

36:26
    Trnava v 100% šanci nedokázala skórovať ani na tri krát.

35:34
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil PIAČKA. Asistencie Tábi.

34:30
    V tejto časti hry sa hra s jednej strany na druhú a hra je otvorená šance majú domáci aj hostia.

33:08
    Strela Sarvaša ktorá však míňa bránku.

33:01
    Levice sa ubránili v oslabkvke a hrajú s piatimi hráčmi.

31:40
    Výborná strela Hrbáčika ktorá však nekonči gólom.

31:30
    Trnava zahráva v druhej tretine už tretiu presilovú hru a zahráva ich veľmi dobre.

31:01
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Tábi – 2 min.).

30:40
    Výborná práca kapitána Schmidta pred bránkou súpera.

29:25
    Tranava zahráva výbornú početnú výhodu vyborne sa ukázal pred bránkou Ševčík no nedokázal skórovať.

28:41
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Šturdík – 2 min.).

28:10
    Trnava sa po prvej tretine vôbec nevzdala a v druhej tretine patrí k lepšiemu celku zaluhou čoho si vypitali ďalšiu presilovú hru v zápase.

26:57
    Gól strelil VIDOVIČ. Asistencie Mrava, Schmidt.

26:30
    Vo vybornej šanci sa ocitol Erik Gudo no nedokázal prekonať brnakára Ivanoviča.

25:33
    Mrazik to skúšal na brnakára Kožiaka v presilovej hre no žiaľ bol proti.

24:44
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Klenko – 2 min.).

24:44
    Hostia v útočnom pásme aktívne napadajú doamcich.

23:25
    Hostia točia doamcich počas presilovej hry.

22:46
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Ševčík – 2 min.).

22:25
    Doamci nedokázali využiť početnú výhodu ale v útočnom pásme ostali.

21:25
    Doamci zahravaju presilovú hru no branku Kožiaka sa im zatiaľ nepodarilo ohroziť.

20:25

20:01

20:00

19:50
    Trnava už v tejto tretine nestihne nič .

19:17
    Domáci na záver tretiny ohrozili brankára Kožiaka.

18:23
    Doamci sa v útočnom pásme snažili vypracovať šancu no pozorná obrana hostí bola proti.

17:44
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil GUBO. Asistencie Romanov, Šturdik.

16:45
    Tranava sa ubránila presilovke .

15:05
    Hostia točia počas presilovej hry domácich no domáca obrana im zatiaľ nedovolila ohroziť brankára Ivanoviča.

14:43
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Marguš – 2 min.).

14:16
    Hostia v útočnom pásme a o výbornú strelu zápästím sa postaral Tábi.

12:30
    Doamci získali útočne pásmo a strelou z uhla to skúšal na brnakára Kožiaka domáci kapitán Schmidt.

11:36
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil TÁBI. Asistencie Mihálik.

10:40
    Hostia opäť v útočnom pásme no pozorná obrana Trnavy ich k ničomu nepustila.

9:40
    Roman Jurák si potiahoľ puk sám cez polku klziska no pri koncovke sa mu puk šmykol.

8:45
    Vo výbornej šanci sa ocitol Roman Jurák no žiaľ brankár Kožiak bol proti.

8:04
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil KOHÚT. Asistencie Piačka, Mihálik.

7:05
    Hostia ohrozili brnakára Ivanoviča no ten výbornými zákrokmi podržal Trnavu.

6:22
    Domáci získali nahodením buly v útočnom pásme ktoré prehrali.

6:10
    Hostia sa snažili nahodit puk do útočného pásma no puk konci na ochrannej sieti.

5:24
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil KÖNIG. Asistencie Tábi.

4:41
    Hostí vyhrali buly v útočnom pásme a ihneď sa snažili ohroziť branku Ivanoviča.

4:15
    Vo výbornej šanci sa medzi kruhmi ocitol hosťujúci Cebák.

3:21
    Domáci držia puk v strednom pásme.

2:59
    Doamci hráč sa snažil v útočnom pásme obrat o puk súpera no vybil pleksisklo, hra je teda prerušená.

1:15
    Hostia natlačený v útočnom pásme no bránku Ivanoviča sa im ohroziť nepodarilo.

0:25
    Domáci vyhrali uvodne buly no hostia ich ihneď napadali a získali puk a o výbornú strelu od modrej čiary sa postaral Dávid Romaňák.

00:01

Všetko pripravené na uvodne buly.

Zostavy: Trnava: Brucháč(Ivanovič)- Schmidt, Vidovič, Mrázik, Burian, Gergel, Klein, Lavrenov, Sliva – Marguš, Hrbáčik, Jurák, Kamenický, Ševčík, Mrava, Šúry, Beták, Bobál, Lukačovič, Adamčík, Litavec.

HK Gladiators Trnava: Trnava: Brucháč(Ivanovič)- Schmidt, Vidovič, Mrázik, Burian, Gergel, Klein, Lavrenov, Sliva – Marguš, Hrbáčik, Jurák, Kamenický, Ševčík, Mrava, Šúry, Beták, Bobál, Lukačovič, Adamčík, Litavec.

HK Levice: Kožiak(Pavličko)- Romaňák, Novák, Kuzma, Cebák, Kohút, König, Šturdík, Buianov – Tužinský, Klenko, Sarvaš, Kropotin, Mrázik, Vorobyev, Piačka, Mihálik, Tábi, Adámik, Romanov, Gubo.

Príjemný dobrý deň, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 22, kola Slovenskej hokejovej ligy, v ktorom hokejisti HK Gladiators Trnava privítajú na domácom ľade hráčov HK Levice. Úvodné buly je na programe o 17:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.
    Trnave patrí v tabuľke SHL desiate miesto so ziskom 13 bodov. V poslednom doterajšom zápase Gladiátori prehrali doma proti Martinu 2:7 (góly Trnavy Hrbáčik, Jurák). Najproduktívnejším hráčom Trnavy je Roman Jurák, ktorý zaznamenal 28 kanadských bodov (12+16).

Leviciam patrí v tabuľke SHL ôsme miesto so ziskom 26 bodov. V poslednom doterajšom zápase Levice vyhrali doma proti Skalici 4:2 (góly Levíc Mihálik, Mrázik, Kropotin, Piacka). Najproduktívnejším hráčom Levíc je Jozef Mihálik, ktorý zaznamenal 24 kanadských bodov (11+13).
    Zápas v Trnava sa začína o 17:30, z miesta komentátora sa na vás teší Patrik Gašparovič.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Gašparovič

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 27. Bobál (Mrava, Schmidt), 58. Beták (Kamenický, Bobál) – 6. König (Tábi), 9. Kohút (Piačka, Mihálik), 12. Tábi (Mihálik), 18. Gubo (Romanov, Šturdik), 36. Piačka (Tábi), 37. Meázik (Mihálik, König), 38. Kropotin (t.s.), 44. Novák (Gubo, Romaňák), 52. Vorobyev (Kropotin), 58. Kropotin (Vorobyev, Mrázik)