Liberec – Č. Budějovice 0:5 (kon.)
koniec
Bílí Tygři Liberec
0:5 (1:2, 2:0, 0:0)
HC Motor České Budějovice
cz Streda 27.11.2019, 16:00 • Svijanská aréna, Liberec • turnaj O Pohár DHL
   
  V souladu s čl. 409 odst. 1. SDŘ se tři body přiznávají družstvu klubu HC Motor České Budějovice, reg. č. ČSLH 30101, do tabulky Turnaje O Pohár DHL se započítává poměr branek 0:5 v neprospěch družstva Klubu. Veškeré v Utkání dosažené individuální statistky obou zúčastněných družstev se v souladu s čl. 409 odst. 4. SDŘ započítávají. (11:47:56)
   
  Děkuji za pozornost, mějte se hezky.
   
  Je dobojováno! Ve velice pohledném juniorském utkání mohou slavit Bílí Tygři, kteří Budějovicím oplatili těsnou porážku a vyhráli 3:2. Rozhodující branku zaznamenal ve druhé třetině Jakub Hujer.
   
  60:00
  Konec zápasu.
   
  59:46
  Tomáši Hubatovi střela od modré čáry nesedla, pomalu jedoucí kotouč však nadělal obrovskou paseku! Na brankovišti dorážel Jakub Novák, jenže Král předvedl dost možná klíčový zákrok utkání a nenechal černou gumu proklouznout za beton. Hosté si berou oddechový čas.
   
  59:24
  Najman nahodil přes Žembu, Daniel Král zasahuje vyrážečkou. Tlak Budějovic pokračuje.
   
  58:56
  Hosté se drží v blízkosti Královy brány a hrají v šesti!
   
  58:35
  Českobudějovičtí se marně snaží o přechod přes střední pásmo. Nemohou tedy ani odvolat gólmana, aby se do hry podíval šestý bruslař.
   
  57:49
  Jaroslav Pouzar tečoval střílenou přihrávku, zblízka ovšem ztroskotal na betonech Daniela Krále!
   
  57:21
  Bílí Tygři stále drží těsný náskok, získali navíc buly v útočném pásmu. Motor už nemá času nazbyt!
   
  57:00
  Žemba přihrál do strany Křepelkovi a hned se vydal před bránu. Přihrávka se k němu ale vinou dobrého zákroku hostujícího obránce nedostala.
   
  55:47
  Král posunul puk za bránu Jakubu Šedivému, který bezpečně rozehrál. Vpřed hned vyrazil Charvát, jehož střelecký pokus Ludvík nenechal projít.
   
  55:26
  Jaroslav Pouzar i s trochou štěstí udržel kotouč v souboji. Hezky pak nabil do druhé vlny Matouši Hrubcovi, jehož ránu bez přípravy do lapačky skvěle chytil Daniel Král!
   
  54:30
  Daniel Ira přerušil zajímavě se vyvíjející protiútok Budějovic a nahodil puk do pásma. Šeliga poté hledal zpoza brány Adamce, bohužel pro Liberec bez úspěchu.
   
  53:25
  Pořádnou dělovku vypustil od modré lajny Jakub Novák. Kotouč se od zadního hrazení odrazil zpět ke Královi, který měl plné ruce práce.
   
  53:02
  Miloslav Adamec zaváhal při rozehrávce. Puk si vzal Hrubec, jenže Masopust po obdržení přihrávky nedokázal zajímavou příležitost nikterak zužitkovat.
   
  52:29
  Petr Had vyřešil svůj průnik do třetiny sám. Z levého kruhu prověřil Ludvíka, po jehož zákroku se bude vhazovat po gólmanově pravačce.
   
  51:49
  Tomáš Trunda se na modré čáře roztáhl, jak jen to šlo. Postavení mimo hru při akci Žemby stejně nezabránil, hra je nyní plná technických přestupků.
   
  51:20
  Had zblokoval přihrávku Michala Silného, který chtěl z levé strany oslovit některého ze spoluhráčů před bránou. Jihočeši se hned chtěli vrátit do pásma, zastavil je ofsajd.

  Ondřej Belák

  Góly a asistencie: 6. Měchura (Liška), 33. Křepelka (Adamec, Šeliga), 37. Hujer (Strnad) – 14. Remta (Hrakholski, Hrubec), 18. Krcho (Janoch)


  Bílí Tygři Liberec: Král (Čajan) – Böhm, Aubrecht, Ira, Šedivý, Adamec, Charvát, Had – Křepelka, Hujer, Jansa, Strnad, Trunda, Měchura, Masař, Liška, Nezbeda, Šeliga, Žemba
  HC Motor České Budějovice: Ludvík (Dvořák) – Najman, Hubata, Remta, Cibuzar, Pavlát, Novák – Řezáč, Pigl, Hrubec, Hrakholski, Masopust, Pouzar, Ryba, Janoch, Čížek, Silný, Krcho

  Rozhodca: Bejček – Svobodová, Klouček