Arménsko – Grécko | 0:1 (kon.) | | | Fínsko – Lichtenštajnsko | 3:0 (kon.) | | | Nórsko – Faerské ostrovy | 4:0 (kon.) |
Dánsko – Gibraltar | 6:0 (kon.) | | | Švajčiarsko – Gruzínsko | 1:0 (kon.) | | | Rumunsko – Švédsko | 0:2 (kon.) |
Španielsko – Malta | 7:0 (kon.) | | | Bosna – Taliansko | 0:3 (kon.) |
Cyprus – Nórsko | 1:2 (kon.) | | | Rusko – Lotyšsko | 2:0 (kon.) | | | Bulharsko – Poľsko | 3:0 (kon.) |
Ukrajina – Dánsko | 2:3 (kon.) | | | Rakúsko – Kosovo | 4:0 (kon.) | | | Albánsko – Anglicko | 0:3 (kon.) |
Srbsko – Estónsko | 6:0 (kon.) | | | Škótsko – Grécko | 0:1 (kon.) | | | Francúzsko – Gruzínsko | 3:2 (kon.) |
Dukla Praha – Bohemians | 1:5 (kon.) |
Brazília – Argentína | 0:1 (kon.) | | | Maďarsko – Uruguaj | 1:2 (kon.) |
Holandsko – Česko | 1:4 (kon.) |
koniec
Nórsko
4:0
(2:0)
Faerské ostrovy
86
|
Klaemint Olsen nakopl do hlavy v souboji střídajících hráčů Ulvestada a vidí za své počínání žlutou kartu.
|
|
42
|
Baldvinsson se pověsil na Kinga a vyfasoval za ukázkové držení oprávněnou žlutou kartu.
|
Góly:
4. Reginiussen (Selnaes), 8. Fossum (J. King), 62. Sörloth (Fossum), 65. Sörloth (Selnaes)
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:9.
Rozhodca: Jovič – Modrič, Radič (všichni CRO)
Diváci:
Karty: 42. Baldvinsson (FAO), 86. K. Olsen (FAO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:9.
Nórsko:
Jarstein – Elabdellaoui (C), Ajer, Reginiussen, Aleesami – Fossum, S. Berge (84. Ulvestad), Henriksen (71. Möller Daehli), Selnaes – Sörloth, J. King (78. T. Elyounoussi).
Náhradníci: Grytebust, Nyland – Möller Daehli, T. Elyounoussi, Hovland, Meling, Rosted, J. Svensson, Thorsby, Ulvestad.
Tréner:
Faerské ostrovy: Nielsen – Faerö, Gregersen (C), Vatnsdal – Rólantsson, B. Olsen, Baldvinsson, Jónsson – Vatnhamar (78. Bartalsstovu), Edmundsson (71. K. Olsen), Bjartalid (71. Frederiksberg).
Náhradníci: Gestsson, K. Joensen – Bartalsstovu, Danielsen, V. Davidsen, Egilsson, Eriksen, Frederiksberg, K. Olsen, Johannesen.
Tréner:
Náhradníci: Grytebust, Nyland – Möller Daehli, T. Elyounoussi, Hovland, Meling, Rosted, J. Svensson, Thorsby, Ulvestad.
Tréner:
Faerské ostrovy: Nielsen – Faerö, Gregersen (C), Vatnsdal – Rólantsson, B. Olsen, Baldvinsson, Jónsson – Vatnhamar (78. Bartalsstovu), Edmundsson (71. K. Olsen), Bjartalid (71. Frederiksberg).
Náhradníci: Gestsson, K. Joensen – Bartalsstovu, Danielsen, V. Davidsen, Egilsson, Eriksen, Frederiksberg, K. Olsen, Johannesen.
Tréner:
Rozhodca: Jovič – Modrič, Radič (všichni CRO)
Diváci:
Filip Lefenda