Rusko – Slovensko | 3:2 (po pr.) |
Slovensko U20 – Nórsko U20 | 4:1 (kon.) |
Detroit – Boston | 4:2 (kon.) | | | Winnipeg – Vancouver | 4:1 (kon.) | | | Edmonton – NJ Devils | 4:0 (kon.) |
Tampa Bay – Buffalo | 5:3 (kon.) | | | NY Islanders – Florida | 2:1 (kon.) |
Švajčiarsko – Česko | 0:6 (kon.) |
Švédsko – Rusko | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Fínsko – Česko | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Švédsko – Česko | 3:1 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 0:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 5:2 (kon.) | | | Studénka Sledge – Zlín sledge | 4:3 (kon.) |
Rusko – Česko | 4:0 (kon.) | | | Kanada white – Česko | 2:3 (po pr.) |
Česko – Fínsko | 1:2 (kon.) |
koniec
Česko
1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
Fínsko
59:19
|
Vyloučení v týmu Česko (František Klejna – 2 min., faul kolenem).
|
|
53:25
|
Vyloučení v týmu Finsko (Santeri Airola – 2 min., držení).
|
|
50:01
|
Vyloučení v týmu Finsko (Elias Vilén – 2 min., držení).
|
|
40:01
|
Vyloučení v týmu Česko (Adam Rutar – 2 min., faul kolenem).
|
|
32:40
|
Vyloučení v týmu Česko (Milan Antoš – 2 min., napadení).
|
|
29:42
|
Vyloučení v týmu Finsko (Aarne Intonen – 2 min., držení).
|
|
26:32
|
Vyloučení v týmu Česko (Theodor Pištěk – 2 min., vysoká hůl).
|
|
22:19
|
Vyloučení v týmu Finsko (Matias Mäntykivi – 2 min., nesportovní chování).
|
|
19:04
|
Vyloučení v týmu Finsko (Elias Laitamäki – 2 min., hákování).
|
|
13:24
|
Vyloučení v týmu Česko (Adam Rutar – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
44. Pištěk (Poppel, Křemen) – 19. Petman (Tuomisto, Luoto), 34. Nikkanen (Lahnaviik)
Rozhodca: Micka, Pražák – Ganger, Klouček
Diváci:
Nepremenená penalta:
Česko:
Málek (Dvořák) – Žůrek, Klejna (C), Suhrada, Michálek, Rutar, Kowalczyk, Hamrlík, Antoš – Čermák, Vitouch, Všetečka, Jelínek (A), Přikryl, Fridrich, Rychlovský, Najman (A), Klapka, Pištěk, Křemen, Poppel.
Náhradníci:
Tréner:
Fínsko: Randelin (Taponen) – Kemppainen, Airola, Luoto, Tuomisto (A), Laitamäki, Matinmikko, Koskenkorva, Kuusela – Pytthiä, Pärssinen (A), Mäntykivi, Petman (C), Nikkanen, Intonen, Lahnaviik, Hakanen, Miettinen, Puhakka, Vilén, Valkeejärvi.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Fínsko: Randelin (Taponen) – Kemppainen, Airola, Luoto, Tuomisto (A), Laitamäki, Matinmikko, Koskenkorva, Kuusela – Pytthiä, Pärssinen (A), Mäntykivi, Petman (C), Nikkanen, Intonen, Lahnaviik, Hakanen, Miettinen, Puhakka, Vilén, Valkeejärvi.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Micka, Pražák – Ganger, Klouček
Diváci:
Vít Trubička
@VtTrubika