Švajčiarsko – Česko 2:4 (kon.)
koniec po predl.
Philadelphia Flyers
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Montreal Canadiens
cz Piatok 08.11.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
Predzápasové kurzy
  60:55 Sean COUTURIER - 3:2
   
  60:55
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Domácí rozhodují zápas! SEAN COUTURIER dostal puk od Travise Konecnyho a vydal se s ním dopředu. Následovala střela přes obránce, která prošla hostujícímu brankáři mezi rukou a tělem, a skončila tak za brankovou čarou. Asistence: Travis Konecny, Ivan Provorov.
  44:05 Shea WEBER - 2:2
   
  44:05
  Montreal právě vstřelil branku!
  Hosté z ničeho nic vyrovnávají! Po chybné rozehrávce domácích nabil Jonathan Drouins SHEA WEBEROVI, který vypálil z první a puk zapadlo přímo do pravé šibenice Hartovy svatyně. Asistence: Jonathan Drouin.
  33:44 Ben CHIAROT - 2:1
   
  33:44
  Montreal právě vstřelil branku!
  Hosté snižují na rozdíl jedné branky. Střelu Nicka Cousinse následně dorazil za záda Harta obránce Montrealu BEN CHIAROT. Asistence: Nick Cousins, Phillip Danault.
  20:49 James van Riemsdyk - 2:0
   
  20:49
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Už při hře 5 na 5 se dokázal z předbrankového prostoru prosadit z dorážky JAMES VAN RIEMSDYK, který tak upravuje skóre na 2:0. Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux
  13:51 Philippe MYERS - 1:0
   
  13:51
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Domácí jdou do vedení! Po dobré práci celé pětice od modré puk na bránu nahodil PHILIPPE MYERS, který dokázal překonat Price. Hostující gólman neměl vinou clony ideální výhled. Bez asistence.

  Tomáš Němčík

  Góly a asistencie: 14. P. Myers, 21. J. van Riemsdyk (Voráček, Giroux), 61. Couturier (Konecny, Provorov) – 34. Chiarot (Cousins, Danault), 45. S. Weber (Drouin)


  Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, P. Myers, Gostisbehere – Voráček (A), K. Hayes, Twarynski – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Farabee – Lindblom, Couturier (A), Konecny – M. Raffl, M. Vorobjov, Pitlick.
  Montreal Canadiens: Price (Kinkaid) – Mete, S. Weber (C), Chiarot, Petry, Reilly, C. Fleury – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Armia, Domi, Drouin – Lehkonen, Poehling, Byron (A) – Cousins, N. Thompson, Suzuki.

  Rozhodca: MacDougall, Charron – Rody, Gibbs

  Diváci: 16 788