Nové Veselí – Královo Pole 27:25 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
27:25 (14:13)
SKKP Handball Brno
cz Streda 06.11.2019, 18:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Český pohár mužů • Osemfinále

58
    Gól Králova Pole není uznán! Dodica totiž nešetrně fauloval Bosáka a dostává za to dvě minuty. Celý hostující tým byl na nohou a chtěl vidět červenou kartu. Ta nepřichází, jenom dvě minuty a hosté budou házet sedmičku! (26:23)

56
    ...a navíc zajistil, že Berhouma dnešní zápas taktéž nedohraje. Za svůj zákrok dostal dvě minuty, taktéž potřetí, což znamená opět červenou kartu! (24:23)

53
    Berhouma je dalším vyloučeným hráčem a momentálně ani jeden tým není spokojen s rozhodnutím sudích. (22:22)

45
    Tohle je pro Veselí dost velká komplikace! Za to potažení totiž inkasuje Ptáčník třetí dvojku, což se rovná červené kartě! (20:18)

40
    A pro domácí ještě hůře! Vaněk si došel pro sedmičku po faulu Rubáče a Veselí jde do čtyř! (19:15)

40
    Sudí nyní pod domácím kotlem schytal nálož. Veselý nechtěl pustit míč z ruky při dvojitém hraní a dostává za to dvě minuty. (19:15)

34
    Hlípala dostává za běžný faul na Štohanzla dvě minuty. I samotný domácí hráč se tomu lehce pousmál. Tak či tak, Veselí má přesilovku. (15:13)

27
    Aby toho nebylo málo, Ptáčník je podruhé v zápase vyloučený, tentokrát za střet s Bosákem, po kterém je nařízena sedmička. (12:11)

27
    Vaněk v brejku nekompromisně vzal Flajsara přes obličej a dostává zasloužené dvě minuty. (12:11)

19
    Začíná se z toho tady stávat vylučovací partie. Za rezolutní podržení Dostalíka dostává dvě minuty Ptáčník. (9:7)

18
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Berhouma). (9:7)

14
    Melichar vytáhl Hlípalu ven z útočné formace a za dres ho stáhl na zem, dostává tak dvě minuty. (7:5)

12
    Rozlet Brna však zabržďuje nešetrný faul Petroviče na Krčála, za který dostává hostující plejer dvě minuty. (6:5)

Tomáš Kalas

TJ Sokol Nové Veselí: Šimovček, Vařečka – Veselý, Dodica, Melichar (C), Bassomben, Flajsar, Sekulič, Krčál, Štohanzl, Gregorovič, Voika, Ptáčník, Rubáč, Parolly, Řepa
    trenér: Pavel Hladík

SKKP Handball Brno: Pšenica, Drápela – Hlípala, Vaněk, Václav, Horut, Dostalík, Koubek, Petrovič, Burget, Kučera, Stein, Ondřej Číž, Janíček, Berhouma, Bosák
    trenér: Ivo Vávra

Rozhodca: Halada, Kosmák