0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Oceláři Třinec
cz Sobota 19.10.2019, 16:00ELIOD Extraliga dorostu (CZ) • Skupina Východ

Ode mě je to vše, přeji krásný zbytek večera. (18:10:44)

Velká třinecká radost končí zápas. Hosté si po zásluze odvážejí plný bodový zisk, o osudu zápasu rozhodly úspěšné přesilové hry. Třinec využil dvě, Zlín nezvládl ani využití pět na tři. Na obou stranách výborně zachytali brankáři.

59:50
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hoferek – 2 min., faul kolenem).

58:54
    O snížení se v závěru třetiny snažil Ramert, štiplavá střela nadělala Halouzkovi problémy. Třinecký gólman však puk zvládl chytit.

58:41
    Zakázané uvolnění ze strany domácích.

58:00
    Hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny. Obrázek zápasu vypadá stále stejně.

57:34
    Závěr utkání je spíše vedený v emocích než v hokejovém umu. Pokud se nepřihodí nic závratného, Třinec si dojde pro plný bodový zisk.

56:04
    Do konce třetí části zápasu zbývá necelých 240 vteřin a na místo náporu domácích je zde snaha třineckých o čtvrtý gól.

55:30
    Po zakázaném uvolnění domácích se hosté odhodlali ke střele, Synek ale měl připravenou lapačku.

54:34
    Hosté si bez problémů hlídají náskok, většinu času tráví v útočné třetině hřiště.

53:36
    Po útočné akci Chludila, Frömela se k zajímavé střele dostal Laciga, také on však branku nedokázal vstřelit. Znovu u toho byl pohotový Halouzka.

52:34
    Třinec si jde za výhrou v jednoznačné přesilovce. Synek však odolal pěti střelám a drží tak třígólový rozdíl.

50:57
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Matúšů – 2 min, podrážení).

50:05
    I když se zlínský tým vydal na krátkou chvíli do útočné třetiny, hra se znovu dostala před Synka, kterým jistým zákrokem nechal své spoluhráče vydechnout.

49:10
    Zlínský celek se za více jak minutu nedostal z vlastní třetiny. Hosté však během této doby nic vážného nevymysleli.

48:02
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Chludil – 2 min., příliš mnoho hráčů).

47:11
    Hra je v této chvíli nepřesná. To vyhovuje Třinci, který je necelých třináct minut od výhry.

46:03
    Jeden z nejlepších domácích hráčů Tomeček se po překročení modré čáry odhodlal k zakončení, Halouzkovi ovšem k úspěšnému zákroku stačila pozornost.

44:48
    Zlínští hrají nejlepší přesilovou hru pět na čtyři. K úspěšnosti jim chybí lepší koncovka, která často ztroskotává na parádním Halouzkovi.

43:40
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jánoš – 2 min., nedovolené bránění).

42:53
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté jsou o další krok blíže výhře. Po velkém tlaku se z mezikruží prosadil kapitán Třince SERVÁC PETROVSKÝ. Asistence: Kozlík, Hrůzek

41:20
    Osmělil se také Zlín. Halouzka je však ve své brance jistý a pozorný.

40:24
    Zkraje třetiny se dvěma zákroky zahřál Synek. Hosté do třetího dějství vystoupili aktivně.

40:01

Rovněž ve druhé třetině padl jeden gól. Znovu letěl za záda Synka, jenž nedokázal zabránit druhé úspěšné přesilovce hostů. Zlín v průběhu dějství neproměnil přesilové hry, především ho může mrzet ta pět na tři. Třetí třetina se rozehraje od 17:35.

40:00

38:40
    Třinec měl blízko vedení 3:0! Hráči ze severu Moravy měli přečíslení dva na jednoho, Petrovského ale famózním zákrokem vyrážečkou dokázal vychytat Synek.

37:54
    Domácí se snažili o okamžité snížení stavu, v zápase jim prozatím ale nepřeje štěstí. Po jedné z mnoha střel se puk blížil tyčce Halouzky, který ho s přispěním štěstí tlačil mimo branku.

37:02
    Hosté tři vteřiny před koncem přesilové hry podruhé v utkání využívají početní převahu. Po velkém tlaku se před bránou prosadil DAVID WAWRZKIEWICZ. Asistence: Andrle

36:20
    Třinečtí ukazují soupeři, jak se správně hraje přesilová hra. Domácí tým nepustili z obraného pásma, několik střel na Synka ovšem brankou neskončilo.

35:05
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Burian – 2 min., podrážení).

34:27
    Velký tlak a obří šance Lacigy gólem neskončili! Hráč Zlína měl odkrytou branku, před ní však trestuhodně minul! Na druhé straně unikal na Synka rychlým způsobem Przybyla, brankář domácích ale nájezd chytil.

33:41
    Jeho s Chludilem si přihrávali na modré. Chludil zkusil střelu, zlomila se mu však hůl.

33:22
    Zlín rozehrál přesilovku 5:3. Ta by mohla trvat čtyřiapadesát vteřin.

33:21
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Šutý – 2 min., podrážení).

32:44
    Domácí se v přesilové hře dostali ke dvěma střelám od modré, bylo z toho jen ohrožení branky Halouzky.

32:15
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Petrovský – 2 min., sekání).

30:41
    Hykl se ukázal v obranné fázi. Autor prvního gólu předvedl ukázkový bodyček, ten byl odměněný potleskem třineckých příznivců.

29:40
    K velkým šancím se dostávají také domácí. Ševčík nevyřešil přečíslení tři na jednoho ideálně, krátce před modrou nepříjemnou střelu vyslal Jecho. Hosté po necelé půl hodině drží čistý štít.

28:59
    Druhá šance Třince v oslabení, Procházka trefil tyč!

28:46
    Hra se po zakázaném uvolnění přesunula před Synka.

28:28
    Synek drží naděje domácích. Po odskoku od mantinelu se domácí brankář blýskl parádním zákrokem v tváři proti hostujícímu protivníkovi.

27:35
    Chludil se po začátku přesilové hry napřáhl od modré, Halouzka jeho střelu vyrazil před sebe. Zlínští se k další výraznější akci nedostali.

27:28
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jánoš – 2 min., zásah do nohou).

26:47
    Oslabení přežili bez újmy a sami se vydali do útočného pásma domácích, mírný tlak ovšem třinečtí nezužitkovali.

25:05
    Přesilové hry jsou pro Zlín zatím prokletím. Ani jedno ze tří vyloučení soupeře nepotrestali, předvedená hra ke všemu neodpovídala tomu, že měli početní převahu.

23:34
    Velice nepoklidný začátek druhého dějství. Po třech vyloučeních v krátkém sledu se o vyrovnání mohl postarat Jecho, který však z mezikruží nedokázal trefit skákající puk. Před Halouzkou se objevil úplně osamocený.

22:46
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hruzek – 2 min., hákování).

21:50
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Mojžíš – 2 min., pozdní dohrání).

21:35
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Bujak – 2 min., podrážení).

20:11
    Šestnáctiletý brankář krátce po vhazování musel puk schovat pod lapačku.

20:09
    Na úvod nového dějství se ofsajdu dopustil Chludil. Hra se stěhuje až k s Synkovi.

20:01

Po úvodní třetině mají k výhře nakročeno hosté. K šancím se postupně dostávali oba týmy a zatímco zlínští přesilovou hru nevyužili, třineckým se to zásluhou přesné střely Hykla podařilo. Druhá třetina začne přibližně v 16.48.

20:00

19:50
    V závěru třetiny měl blízko ke srovnání Tomeček, který však neuspěl po individuální akci.

18:48
    Sledujeme rychlý hokej na obou stranách, zároveň však dochází k řadem nepřesností.

18:00
    Domácí rozjeli velmi zajímavý útok středem hřiště, Mojžíš ani jeho se však nedokázali popasovat se zkrocením puku.

16:27
    Problémy měl také jeho brankářský kolega, ani on v této chvíli branku neobdržel.

15:12
    Třinečtí se mohli dostat k dvougólovému vedení, Synek však i za přispění ramena předvedl parádní zákrok.

14:39
    Ačkoliv hosté svoji přesilovou hru rovněž nezačali ideálně, tak se ujímají vedení! Od modré čáry napřáhl ONDŘEJ HYKL a přesnou střelou do horního rohu rozesmutnil domácí fanoušky. Asistence: Hrůzek, Hlávka

13:51
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Chludil – 2 min., podrážení).

12:55
    Závěr přesilové hry mohl být pro zlínské úspěšný. Tomeček po naznačení střely přihrál na levou stranu, ani po závaru před gólmanem Haouzkou gól nepřišel.

12:29
    Zprava vzápětí neuspěl ani Frömel. Vhazovat se tak znovu bude před třineckým brankářem.

12:06
    Domácí začali úvodní polovinu přesilové hry chaoticky, Halouzku ohrozila pouze střela od modré čáry.

10:56
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Tomiczek – 2 min., nedovolené bránění).

10:34
    Na zlínské straně se klidným zákrokem prezentoval Synek, o chvíli později hru uklidnil Halouzka.

9:39
    Hra se přesunila před druhou branku. Chludil se z blízkosti před Halouzkou dostal ke střele, třinecký brankář byl ale pouze trefený do masky. Rozhodčí s přerušením neváhal.

9:26
    Před brankou Synka chvíli zůstaneme, mladý gólman dvakrát v krátkém rozmezí kryl puk pod lapačku.

8:29
    Jánoš se před brankou Synka snažil najít svého spoluhráče, byl ovšem zastavený výbornou domácí obranou.

7:51
    Nepovede se to ani Tomečkovi, jehož rychlý přechod do útoku zastavil ofsajd.

7:08
    Domácí hokejisté v plynulém zápase nabírají na obrátkách, branky se však nedočkali.

6:20
    Dosud nejvážnější šance zápasu. Ramert unikal po pravé straně, Jeho však před bránou netrefil puk ideálně.

5:42
    Střela Frömela letěla jen do betonů, krátce poté Chludil nikoho nenašel před brankou Halouzky. Ten v závěru domácí akce jistě kryl přímou střelu od modré.

4:28
    Synek se odhodlal k riskantní rozehrávce, která mu vyšla. Domácí se hnali do útoku, ve svém brankovišti byl však připravený Halouzka.

3:25
    Poprvé v zápase je tu zakázané uvolnění. Lavička se z pravé strany odhodlal ke střele, chvíli poté hosté vyhodili.

2:40
    Bude se vhazovat před domácím Synkem, který pro jistotu schoval puk ve své výstroji.

1:55
    Třinečtí hokejisté působí mnohem aktivněji. Ke střele se znovu propracoval Przybyla, nepomohla mu ani clona Procházky.

1:22
    Ke své šanci se dostali také hosté. Przybyla se ocitl sám před domácím brankářem, mířil však jen do betonů.

0:41
    Hra se na úvod zápasu přelévala ze strany na stranu. Do samostatného úniku se vydal Chludil, jeho střelu však lapil Halouzka..

00:01

Utkání nám začne každým okamžikem. Domácí nastupují v modro-žluté kombinaci, hosté v červené.

PSG Berani Zlín: Synek (Malota) – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek, Kráčalík (C) – Chludil, Broža, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel, Jecho, Lavička

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Mošnička, Hykl, Andrle, Pospíšil, Ročák, Bujak , Hrůzek – Šutý, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hláva, Pánek, Kozlík, Procházka

Rozhodčí: Blaha – Poláček, Kociňák.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Radek Štohl

Góly a asistencie: 15. Hykl (Hrůzek, Hlávka), 38. Wawrzkiewicz (Andrle), 43. Petrovský (Kozlík, Hrůzek)

Berani Zlín: Synek (Malota) – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek, Kráčalík (C) – Chludil, Broža, Tomeček, Ševčík, Matúšů, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Jecho, Lavička

Rozhodca: Blaha – Poláček, Kociňák