SHC Maloměřice – Lovosice 21:33 (kon.) | Dukla – Plzeň 23:27 (kon.) | Královo Pole – Frýdek-M. 25:20 (kon.)
Nové Veselí – Hranice 24:17 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 25:29 (kon.) | Zubří – Karviná 24:21 (kon.)
SHC Maloměřice Brno
21:33 (9:15)
HK FCC Město Lovosice
cz Sobota 28.09.2019, 11:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 4. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:41:11)

SHC Maloměřice – Brno – HK FCC Město Lovosice 21:33 (9:15)
    Nejvíce branek: Jung 6/1, Horák 5, Jirák 2 – Motl 9, Kupa 6, Trkovský 5/4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/4. Vyloučení: 2:5. Diváci: 304.

Je dobojováno! Lovosice už po deseti minutách druhé půle vedly jedenáctibrankovým rozdílem a bylo rozhodnuto. Favorit dnes nepřipustil žádné komplikace a připisuje si vítězství na půdě nováčka. Brňané ani na čtvrtý pokus nedokázali uspět!

Konec zápasu. (21:33)
    60
    Z nějakých devíti metrů pálil Kukla. To byla pořádná rána, balón šel od břevna za brankovou čáru! (21:33)

60
    Horák s Kolářem teď selhali ve dvou stoprocentních příležitostech, Günl se rozchytal ke skvělému výkonu! (20:33)

59
    Další střelecký pokus domácího házenkáře mířil nad branku! Günl rozehrává jednu z posledních útočných akcí tohoto utkání. (20:33)

59
    Rozeběhly se poslední dvě minuty utkání, Günl opět vyrážel nohou! (20:33)
    58
    Učebnicově sehraný rychlý brejk Lovosic. Míč šel do pivota, Mazač neměl šanci na úspěch! (20:33)
    57
    Z levého křídla se trefil Kolář, který našel skulinku mezi hostujícím gólmanem a tyčí. (20:32)
    57
    A zase Malý! Tentokráte se prosadil po samostatném úniku z poloviny hřiště. (19:32)
    56
    Do zakončení z pravého křídla se dostal Malý, který bravurně přehodil Mazače! (19:31)
    55
    Podstřelem to ze sedmi metrů zkusil Číž. Balón poslal mezi nohy Günla a snížil! (19:30)

55
    Günl si připsal první úspěšný zákrok, balón teď vyrážel do zámezí. (18:30)
    54
    Třicátá trefa hostů! Zaznamenal ji z pravé strany Malý! (18:30)

53
    Domácí hráč měl slušný úhel na levém křídle. Na Günla ale vyzrát nedokázal, minul totiž branku! (18:29)

53
    Rozhodčí pískal prorážení hostujícího házenkáře, domácí jdou rychle dopředu. (18:29)

52
    Lovci to zkoušeli středem obrany, jenže neuspěli. I tak ale zůstanou u míče. (18:29)